Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הכהיית, השחרת חלונות ברמה גבוהה באזור חיפה?

שימו לב! השרשור הזה בן 5840 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

אני מעוניין להכהות את החלונות ברכבי (אחוריים+ קדמיים + פס בחלון אחורי וקדמי), ברמה הכי גבוהה שיש, בין אם זה בהדבקה או בתנור.

בעבר השחרתי חלונות רבים ע"י הדבקה אבל תמיד נשארו בועות או חיתוך הנייר התבצע לא בצורה הכי טובה והתוצעה בהתאם.

הפעם אשמח אם מישהו יוכל להפנות אותי למקומות בחיפה אשר מתעסקים עם זה ואשמח לדעת טווח מחירים כמובן.

כמו כן אני יודע מה חוקי ומה לא לכן אין צורך בתגובות מסויימות.

אשמח מאוד לעזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"צל פוינט"- 0524814623 יוסי.

הבן אדם משחיר חלונות ברמה הכי גבוהה שקיימת היום בארץ,יש לו גלילי נייר שחור באורך 2 מטר(לחלונות למשרדים) ועווים במיוחד שמאוד קשה לשרוט אותם. ההשחרה יוצאת ברמה מאוד גבוהה,כמו כן הבחור מגיעה אליך עד הבית אם תרצה.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 11 חודשים מאוחר יותר...

שלום רפי,

האם לאחר הכהייה במקום מסודר כמו קארגלס ניתן להטמיע את האישור ברשיון הרכב?

כמו כן, המקום מציע שירות ללא תשלום של החלפת החלון שנשלח להשחרה בחלון זמני

ע"מ לא להשבית את הרכב ליומיים עד שיחזור החלון מהכהייה.

זאת, בתנאי שלא מבצעים את כל הרכב באותו יום

הצטרפו ל"סוזוקי אלטו החדשה" בפייסבוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על "צל פוינט".

עשה עבודה טובה מאוד על הקסארה שלי, מחר אני אצלו להשחרת 4 חלונות בקאיה קלארוס של אבא.

המחיר הוא 100 ש"ח לחלון והוא עובד אך ורק על מזומן.

שיהיה בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי רישום ברשיון הרכב איני יודע וזאת עליך לברר איתם.

בנוסף לכך איני בטוח שיש בכלל רישום של שמשות מוכהות ברשיון הרכב.

בברכת חג שמח - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5840 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...