Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סלקום? דלק? אה?

אורן 16V
שימו לב! השרשור הזה בן 7535 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחרונה ראיתי מן דבר כזה שצריך לחייג לאנשהו בכדי שיזרום דלק.... נאמר לי שזה שייך לסלקום בלבד אך באתר שלהם לא ראיתי דבר..

מישהו יכול לשפוך אור על העניין ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה ראיתי מן דבר כזה שצריך לחייג לאנשהו בכדי שיזרום דלק.... נאמר לי שזה שייך לסלקום בלבד אך באתר שלהם לא ראיתי דבר..

מישהו יכול לשפוך אור על העניין ?

אני לפחות לא ממש הבנתי את השאלה ולמה אתה מתכוון ! :?::idea:

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיים כבר משהו כמו שנתיים בחלק מתחנות דור אלון..

למשל תחנת דור שממול לקניון איילון.

אתה פשוט מחייג והחיוב על הדלק נעשה בטלפון במקום דרך כל אמצעי תשלום אחר..

כמובן שלפני זה אתה מסדיר את זה עם חברת הסלולר או הדלק ואתה מקבל קוד שימוש..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיים כבר משהו כמו שנתיים בחלק מתחנות דור אלון..

למשל תחנת דור שממול לקניון איילון.

אתה פשוט מחייג והחיוב על הדלק נעשה בטלפון במקום דרך כל אמצעי תשלום אחר..

כמובן שלפני זה אתה מסדיר את זה עם חברת הסלולר או הדלק ואתה מקבל קוד שימוש..

אכן נכון.

לחברה קוראים CELLENIUM או משהו בסגנון והיא עובדת עם דור - אלון ואורנג'.

על סלקום לא שמעתי.

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברת סלניום הפסיקה לעבוד עם סלקום ולתפעל את שני השירותים המשותפים להם : מכונות שתייה ותדלוק סלולרי.

כיום לפי מה שאני יודע (ואני אמור לדעת טוב :wink: ) השירותים שלהם הופסקו עקב אי כדאיות.

בכל מקרה, שירות התדלוק הסלולרי לא היה קשור כל כך לסלקום מכיוון שהתשלום בפועל ירד בסוף החודש מכרטיס האשראי בכל מקרה...

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברת סלניום הפסיקה לעבוד עם סלקום ולתפעל את שני השירותים המשותפים להם : מכונות שתייה ותדלוק סלולרי.

כיום לפי מה שאני יודע (ואני אמור לדעת טוב :wink: ) השירותים שלהם הופסקו עקב אי כדאיות.

בכל מקרה, שירות התדלוק הסלולרי לא היה קשור כל כך לסלקום מכיוון שהתשלום בפועל ירד בסוף החודש מכרטיס האשראי בכל מקרה...

אריאל אני לא יודע עם זה קשור לכדאיות או לא, אבל לדעתי מכיוון שבעיקרון אסור להפעיל טלפון סלולרי בתחנת דלק (כאילו שמישהו מקפיד על זה) זה הופך את החברה למפרת חוק בכך שהיא נותנת שירות כזה (לגביי הדלק, לא מכונות שתייה).

הרמן.

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אריאל אני לא יודע עם זה קשור לכדאיות או לא, אבל לדעתי מכיוון שבעיקרון אסור להפעיל טלפון סלולרי בתחנת דלק (כאילו שמישהו מקפיד על זה) זה הופך את החברה למפרת חוק בכך שהיא נותנת שירות כזה (לגביי הדלק, לא מכונות שתייה).

הרמן.

צודק 100 אחוז...

בכל מקרה, מכיוון שבמדינת החאפרים AKA מדינת ישראל מאוד מקפידים על חוקי הבטיחות אני יותר ממאמין שהשירות הופסק עקב אי-כדאיות כלכלית ולא בטיחותית.

בכל מקרה, כפי שציינתי, השירות לא בוטל סופית כי אם מוגדר כ"הפסקה"...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום בבוקר ביקרתי בתחנת הדלק "דור" ביהוד , שם נאמר לי שהמתקן הוא לשימוש בפלאפון של סלקום בלבד.

נכון.

אבל כרגע הפרויקט הזה לא פעיל למשתמשים חדשים ולפי ידיעתי נחסם לגמרי (ראה הודעות קודמות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7535 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...