Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחממות בסיטרואן ברלינגו, צריך ייעוץ.

abergil
שימו לב! השרשור הזה בן 6206 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב (לילה) טוב.

יש בידינו ברלינגו שנת 98 שלא כשיר כרגע עקב התחממות, אני עוד לא הסתכלתי אבל אבא שלי אומר שאין נזילות של מים והבעיה לא ברדיאטור והוא חושב שזה פאקום ראש.

עכשיו בימים הקרובים אני רוצה ללכת לראות אותו (הוא לא ליד הבית עכשיו) ולנסות לסדר את זה סתם לשם תרגול וצבירת ניסיון(עדיין לא הייתה לי התנסות מכאנית עם מנוע אבל יש אנשים שיעזרו לי), עכשיו רציתי לשאול, כאשר אני יפתח מכסה, על מה להסתכל ומה יכולות להיות הבעיות חוץ מפאקום ראש להתחממות הזו ?

תודה מראש ולילה טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רדיאטור סתום,יכול להיות אויר במערכת,חוסר מים?

טרמוסט תפוס?

במידה עם חסר מים אז תמלא,ותילחץ על הצינור שמוביל מים מהמיכל לרדיאטור (חשוב להשאיר את המיכל פתוח) וככה תיראה עם יוצא אויר. עם כן אז תלחץ עד שיצא הכול. כלומר תפמפם.

If you're a DJ, whether you're a local DJ or a superstar, if you pull a crowd and you give people a great night with your music then you're #1 anyway. Armin van Buuren

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה שמערכת קירור המנוע אינה פועלת כראוי קשורה במערכת הקירור עצמה ולא במנוע , על כן לפני שמורידים ראש מנוע

צריך לבדוק את מעגל הקירור ברכב על כל מרכיביו ולודא שהוא תקין , אחרת יצטרכו להוריד ראש מנוע הרבה מאוד פעמים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאביך אומר שאין נזילות, הוא מתכוון שאין חוסר בנוזל קירור? אם חסר (ויש עשן לבן מהמנוע) - יש מצב לפאקונג ראש.

אם לא חסר, יש לבדוק אם הרדיאטור נשאר קר בזמן שהטמפ' מגיעה לכ-90 מעלות (82 למעשה, אבל 90 זה בטוח). אם הוא קר, תרמוסטט תפוס. אם הוא מתחמם, יש להמשיך לבדוק את מערכת הקירור. היא זהה בעיקרון ל-306, ותוכל להיעזר בשרשור הבא:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=89925

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6206 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...