Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך אני יודע אם אני יכול לשים סוג דלק שונה?

לוסטר
שימו לב! השרשור הזה בן 6210 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי רכב מסוג פיאט טיפו שנת יצור 1992 הדגם המפואר ואני מת על האוטו הזה הוא באמת בובה ואני מעוניין לדעת אם אני יוכל לשים לו דלק 95 אוקטן למרות שהוא קרבורטור והיום הוא 96 אוקטן אז אם יש מצב לשים לו 95 אז אני ישים לו 98 אוקטן אמרו לי שנוסעים יותר קלומטרים על טנק ועוד שאלה איך אני יוריד את התיצרוכת דלק שלו היום הוא אוכל לי בסביבות 1 ל9 משולב .....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לשים 95.

ב98 אין שום תועלת עבורך. מה שכן יכול לשפר לך את תצרוכת הדלק של ניקוי ושיפוץ יסודי של הקרבורטור ושינוי הרגלי הנהיגה. כל השאר שקולים לכוסות רוח למת.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יעזרו לך גם בלי מיליון סימני שאלה בכותרת, ומקומה של ההודעה הזו בפורום הטכני. שים לב להבא...

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6210 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...