Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיסוי לרכב כנגד דוחות חניה

ZisoButts
שימו לב! השרשור הזה בן 7843 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול , אחרי ששוב קיבלתי דוח על חניה בכחול לבן בלי תו מתאים בהרצליה , באה לי מחשבה: מה יקרה אם אני אכסה את הרכב ואקשור את הכסוי (לא משנה כרגע איך) כך שאי אפשר יהיה להוריד אותו כדי לראות אם יש תו מתאים או אפילו לראות את מספר הרכב.

מה אתם אומרים? יצליח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתל אביב זה יעבוד !

מנסיון, הייתי חונה את הרכב שלי ליד העבודה ומכסה אותו, ראיתי את הפקחית מתקרבת, מסתכלת ומסתלקת, לא היה לה כוח להרים את הכיסוי, בייחוד אם הוא קשור טוב ! .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח...

אני חושב שיש חוקי עזר עירוניים שמאלצים אותך לרשום/לרסס/לסמן

את הכיסוי שלך עם מספר הרכב שלך, שיהיה מוטבע עליו...

עוד יתנו לך בהפוכה... :?

מישהו יודע אחרת וסגור על זה :?:

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח...

אני חושב שיש חוקי עזר עירוניים שמאלצים אותך לרשום/לרסס/לסמן

את הכיסוי שלך עם מספר הרכב שלך, שיהיה מוטבע עליו...

עוד יתנו לך בהפוכה... :?

מישהו יודע אחרת וסגור על זה :?:

ונגיד וריססתי את מספר הרכב , איך יוודאו שזה המספר הנכון? ויותר חשוב , איך הם עדיין יראו אם בכלל יש לי תו חניה מתאים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

drugstore כתב:

עוד יתנו לך בהפוכה...

מישהו שמע על גרירה?

אני בכל אופן נתקל בהרבה מאוד גאונים בת"א שבטוחים ש"פיצחו את השיטה" ואיך שהוא תמיד מפסידים.

להלן ה"שיטות" והכישלון בהן:

לאלו שחונים בתוך נקיק כזה או אחר:אם העירייה רוצה,היא תגרור.יזומנו למקום פורצים שיזיזו את הרכב ותוך כדי ציפצוף האזעקה (דבר שיביא בסוף להתרוקנות המצבר :idea: ) יגררו את הרכב.

לאלו שחונים בשיפוע על חצי מדרכה:הגרר ינסה להרים את הרכב בכח,תוך כדי גרימת נזק לתחתית הרכב (ראיתי את זה קורה והנזק מעניין את ה-%$#@ שלהם!).כבר קרה שראיתי גרריסט מרים פולו שחנתה כך ותוך כדי ההרמה היא נפלה חזרה,נשארו כיפופים על תחתית הרכב והגרריסט פשוט ברח,משאיר את הפולו מאחור.

לפי החוק רכב החונה שלא כחוק יש באפשרות העירייה להזיז אותו.אני מאמין שאם הכיסוי מולבש על הרכב הם מן הסתם יכולים להוריד אותו בכח.

חוץ מזה,רכב כזה באמצע ת"א בתקופה כזו יכול לעורר חשד של רכב תופת ולגרום גם לעירוב המשטרה. :(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אולי זה יעבוד מפאת העצלנות של הפקחים, אבל זה בטח לא פתרון חוקי

ואני משוכנע שאתה אמור להציג לרווחה את אישור החניה שלך, למרות הכיסוי

ולו על ידי חלון הצצה קטן בכיסוי...

באופן עקרוני אני מניח שחלקם יתעצל וזה יהיה "פתרון" :nono:

את האופציה הברורה של מעבר לדו"ג אני אחסוך ממך... :p

:evilbat: ...השדון

------------------

May the Force be with you...always

------------------

כשאני אמות, אני רוצה למות כמו סבתא שלי, בשלווה, תוך כדי שינה. לא בצרחות, כמו הנוסעים באוטו שלה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

drugstore כתב:

עוד יתנו לך בהפוכה...

מישהו שמע על גרירה?

אני בכל אופן נתקל בהרבה מאוד גאונים בת"א שבטוחים ש"פיצחו את השיטה" ואיך שהוא תמיד מפסידים.

להלן ה"שיטות" והכישלון בהן:

לאלו שחונים בתוך נקיק כזה או אחר:אם העירייה רוצה,היא תגרור.יזומנו למקום פורצים שיזיזו את הרכב ותוך כדי ציפצוף האזעקה (דבר שיביא בסוף להתרוקנות המצבר :idea: ) יגררו את הרכב.

לאלו שחונים בשיפוע על חצי מדרכה:הגרר ינסה להרים את הרכב בכח,תוך כדי גרימת נזק לתחתית הרכב (ראיתי את זה קורה והנזק מעניין את ה-%$#@ שלהם!).כבר קרה שראיתי גרריסט מרים פולו שחנתה כך ותוך כדי ההרמה היא נפלה חזרה,נשארו כיפופים על תחתית הרכב והגרריסט פשוט ברח,משאיר את הפולו מאחור.

אני לא מדבר על חניה שלא כחוק!!

אני פשוט מדבר על חניה בשכונת מגורים ללא תו החניה. זהו!

לפי החוק רכב החונה שלא כחוק יש באפשרות העירייה להזיז אותו.אני מאמין שאם הכיסוי מולבש על הרכב הם מן הסתם יכולים להוריד אותו בכח.

חוץ מזה,רכב כזה באמצע ת"א בתקופה כזו יכול לעורר חשד של רכב תופת ולגרום גם לעירוב המשטרה. :(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוטרים בתל אביב הפכו לפרנואידים.

הם יקרעו את האמא והאבא של הכיסוי כדי לבדוק שזה לא רכב שתמון בו פצצה.(קריעה של הכיסוי זה חפיף)

אבל הקטע של הבהלה זה קצת יותר חמור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להשיג תג חניה מזוייף של נכה :evil:

לא מזמן אגב הייתה על זה כתבה בטלביזיה

תפסו זיפנים ממש מקצוענים - למרות התפיסה אני בטוח שעוד ניתן למצוא בשוק פתרונות לא קונבנציונלים מהסוג הזה :2gunfire:

בהצלחה למחפשים :lol:

אני אישית לא הייתי מעז להתעסק עם העיניין הזה :nono: כי זה כבר עיניין פלילי

חבל שבשביל למנוע דוחות חניה יפתח לכם תיק פלילי במשטרה - זה לכל החיים :mm_eek::silly:

אם העביר היצרן את סדרה 1 להיות הנעה קדמית ולא העביר את סדרה 2 דיינו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קובי תו נכה לא רק נותן לך להחנות בחנית נכים

אלא להחנות בכל מקום שרק תרצה בארץ כולל מדרכות כבישים אדום לבן כחול לבן ובכל חור אפשרי שקיים זה הרעיון בלזייף כאלה תוים זה הכל להחנות במקום של נכים אפשר גם בלי תו תאמין לי מלא עושים את זה

tAoS FoReVeR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7843 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...