Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה הסטיה שלכם?.....שתפו את חברי הפורום התמימים...

lior_baruch
שימו לב! השרשור הזה בן 7526 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לכל אחד יש סטיה. ואני בכלל לא מדבר על סטיה מינית (עיינו ערך RS6 :wink: )... לכל אחד יש איזה משהו שאם הוא אומר אותו בקול יסתכלו עליו עקום או יגידו... "בואנה...דפוק זה..." או משהו כזה..

אז, ספרו..מה הסטיה שלכם?

אתחיל משלי..דווקא קשורות לתחום הרכב, אבל תרגישו חופשי לספר הכל

1. יש אנשים שנכנסים עם איזה פלייבוי לשירותים...ועושים מה שעושים...אני נכנס לשירותים עם קטלוגים של חלקים ויכול להתקע שם זמן רב....אגב, היה לי קשה מאד להסביר איזה "יואווו...." שיצא לי בקול פעם בשירותים כשקראתי על איזה חלק....והשותפה שלי הסתכלה עליי מוזר כשיצאתי.... :shock:

2. כשעוברת לידי מכונית אמריקאית (שהיא לא קבלייר או טמפסט...בלי להעליב..) עם מנוע V8, אפילו וואניים וכאלה, אני מכבה את המוזיקה, מנמיך מזגן, פותח חלון....מקשבי לצליל המנוע והאגזוז עד שהוא עובר אותי....סוגר חלון, מזגן מופעל וחוזר לשגרה...

3. אין דבר יותר מהנה מלהיות אחרי יום עבודה על האוטו, מסריח כולי משמנים, דלק, פיח ומה לא, שחור לחלוטין ומלא גריז או לא יודע מה...פשוט תענוג עילאי!....

זהו...בינתיים...

תורכם!

ליאור :wink:

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

3. אין דבר יותר מהנה מלהיות אחרי יום עבודה על האוטו, מסריח כולי משמנים, דלק, פיח ומה לא, שחור לחלוטין ומלא גריז או לא יודע מה...פשוט תענוג עילאי!..

:wink:

מסכים לגמרי!

בזמן שפירקתי את המנוע שנתן לי שכני (אלפא 33 1.3 משנת 85) בהתחלה הייתי מכוסה עד המרפקים בתערובת מוזרה של שמן שאותו ניסיתי להוריד וסולר שאיתו ניסיתי להוריד.

מה שכן - הריח היה יורד רק אחרי כמה ימים!

כשהתחלתי להתעסק עם הגיר - אותו סיפור רק ביותר גדול!

גם לך יש את התערובת של נסורת+חומר ניקוי? הדבר הזה מוריד ה-כ-ל!

יש לי סטייה מוכחת למיני. יעידו ה-10 דקות שעמדתי והקשבתי למנוע של המיני ביום שישי, (אומנם MG METRO אבל עדיין). כל מה שקשור לרכב הזה עושה לי משהו שאני לא יכול להסביר.

סטייה מובהקת לשמוע משהו בזמן שאני נוהג. לא יכול לנסוע עם שקט. אני יכול להשתגע ולעשות תאונה רק בגלל זה.

זהו, גם לבינתיים.

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסוגל להסתכל על הרכב שלי שעות.

ביום שישי, צילמנו אני וחבר שלי את המכונית.

עוברות שתי מגבניקיות רוסיות. האחת שואלת אותי בצחקוק, אתה מצלם כדי להרשים בחורות ? אני עונה : בטח , אבל לא אותך.

היא התבאסה!! :D:D:D

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מת על הרעש שהאגזוזים הפתוחים יוצרים...(ועדיף על מכוניות ספורט וכמה שיותר באסי מאשר צווחני) ...

אבל אני ממש אוהב את הרעש של המנועים הגדולים הV8 האמרקאים... כמומך ליאור..

אנ אוהב את הוונדרות ואת הGMC האלה .... כמה שהם כבדות ומסורבלות... אין על הרעש של המנוע בשרני..

1.6 206

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב מאחר שכולם מדברים על מכוניות....אני לא!

כשאני אוכל אני אוכל כל מאכל בנפרד ועדיף שיהיה רק סוג אחד על הצלחת שלי ורק כשאני יגמור אותה אני עובר לדבר הבא על השולחן(שלא לדבר על זה שכשקונים אוכל תמיד שולחים אותי ראשון כדי שאני לא יסיים חצי שעה אחרי החברה אלא 25 דקות אחריהם...)

נ.ב במטבח שלי יהיו הצלחות האלה של ילדים קטנים עם המחיצות כדי להפריד את המנות :screwy:

1-2-3-4-5-6-7-8-9-10- יופי עדיין נשאר קצת שכל

like a G-L-O-V-E

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל אחד יש סטיה. ואני בכלל לא מדבר על סטיה מינית (עיינו ערך RS6 :wink: )... לכל אחד יש איזה משהו שאם הוא אומר אותו בקול יסתכלו עליו עקום או יגידו... "בואנה...דפוק זה..." או משהו כזה..

אז, ספרו..מה הסטיה שלכם?

ליאור :wink:

חשבתי שתרדו ממני מתישהוא בקטע הזה.

זה לא שאני באמת חרמן על כבשים,

פשוט רציתי היות מגניב ומשעשע כדי שתאהבו אותי :(

(הילד המשוגע בסרט המצויר תפוחעים,

לאחר שהם הגנבו לבית של פולטרגייטס ושיחקו בדברים שם) :twisted:

במיוחד זכור לי משפט המחץ שאומר הפיראט כאשר הם שודדים

את התפוחי אדמה:

"אהוי עכברי יבשה, היכונו לפלישה!" :silly:

!!

/\

כל חור בלילה שחור, אבל של ג'ינג'יות זוהר בחושך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אוהד הפועל רמת גן

עד לפני שלושה חודשים הסטייה הזאת נחשבה עוד יותר חמורה בייחוד אם מדובר במישהו

צעיר כמוני שלא זכה להיות נוכח באליפות ההיסטורית ב1964

אחרי הגביע זה קיבל קצת לגיטימציה אבל עדיין

זה בולט כשאני נוסע למקומות כמו כפר כנא עילוט וסכנין ומגיעים לשם בין 30-50 איש שחלקם

מקורבים בצורה כזאת או אחרת לאחד השחקנים או להנהלה

ויום אחרי זה חברים שלי מספרים לי איך היה בבלומפילד\קריית אליעזר וכו' אני מבין שיש בי

משהו לא שיגרתי

חלק יגדירו כסטייה וחלק כמחלה (חשוכת מרפא)

אני והקליאו כבר לא ביחד

אווווי הגעגועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב,סביר להניח ששמעתם על ה"סטייה" שלי- אני חולה על מכוניות על שלט,אני משקיע בזה משהו כמו 350 שקל בחודש,ואחרי כל הרצה של המכונית שלי אני מסוגל לשבת בבית 4 שעות ולצחצח אותה שתיראה כמו חדשה,וכל פעם לשים לה חלקים משופרים ולשפצ"ר אותה (הקטע הכי מצחיק היה שמישהו שראה את המכונית שלי בלי להכיר אותי ישר שאל-"נכון שהיית קרבי בצבא?"....).

עוד סטיה שלי,כמו שמישהו כאן ציין,אני לא סובל לערבב סוגי מזון באותה צלחת (המחשבה שהעוף יתערבב עם הרוטב של הסלט עושה לי רע,וזו רק דוגמא אחת),כך יוצא שבארוחה אחת אני מסוגל להחליף 3 פעמים צלחת.....

סטייה נוספת שלי זה האתר הזה,שאני מסוגל לפעמים להכנס אליו ולהיות בו שעות רצוף בזמן שחברה שלי שוכבת מאחורי במיטה ומתייבשת (תרתי משמע... :bigcry: ).

והסטייה האחרונה שלי קשורה לשירות הצבאי שלי,רוב האנשים היו שונאים פעילות מבצעית (כי טוחנים בה את התחת) אבל אני הייתי חולה על זה,ולפעמים מרוב שהייתי מורעל יתר הייתי דופק לעצמי שעות בעמדה אם הייתי יודע שיש סבירות גבוהה שיקרה משהו (פשוט כשהיה מגיע חבר שלי להחליף אותי אני פשוט הייתי נשאר איתו לעוד 8 שעות,וזה אחרי שכבר סיימתי משמרת של 8 שעות...),כנראה שאני יותר מדי אוהב :2gunfire: :snipersm: ...

אבל זה השתלם בסופו של דבר...... :wink:

וואי,אחרי שקראתי את מה שכתבתי הגעתי למסקנה שאני מתוסבך טילים....

עידן.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה הסטיות שלי הם ככה:

1)אני שונא שנוגעים לי בצלחת וכשטועמים לי מהשווארמה וכל מה שאני אוכל!

זה מעצבן...אני לא מסוגל לטעום אחרי שנתנו ביס! :loco:

2)כשאני נוהג למקומות רחוקים אני נוהג לומר תפילה קטנה בלב כדיי שהנסיעה תהייה חלקה... :?

יש הרבה משוגעים על הכביש!

3)כמובן מכוניות משופרות רבות עוצמה עושות לי את זה...אני חייב לפתוח חלון לשמוע ת'עוצמה! :onfire:

יש עוד כמה שאני מעדיף לא לספר...

אלעד.

נינג'ה לבנה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה הסטיות שלי הם ככה:

1)אני שונא שנוגעים לי בצלחת וכשטועמים לי מהשווארמה וכל מה שאני אוכל!

זה מעצבן...אני לא מסוגל לטעום אחרי שנתנו ביס! :loco:

אם היית אומר שאתה גם שונא כפות רגלים של נשים נשבע לך שהייתי חושב שאתה טל מהתוכנית "שאלוהים יקח את שרון :evil: "..... :wink:

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסטייה שלי היא להיות רגיל, פתאום כמה דקות אני רגיל,

ואז לא יודעים שאני משוגע, וככה אני עובד על כולם :p

הסטייה שלי:

לצאת 25 דקות לפני הזמן שההיתי צריך לצאת,

רק כדי לנהוג ולנהוג לכיף.

ממש ממש קשה לי לא להזכיר כמה דקות שלמות הלצה/מילה

שקשורה לסקס.

לבדוק שמן מים ולחץ אוויר פעמיים בשבוע לפחות,

זה הדבר היחיד שאני יודע לעשות,

ואני מרגיש צורך להתייחס יפה לאוטו.

שיעמום - אין לי מה לעשות בבית,

לכן או שאני במחשב, ו שאני יוצא עם חברים.

(ביום שני אני יחזור לאעבודה, והמצב ישתפר בעניין)

ובקשר למין:

רוסיות עושות לי את זה.

אתם יכוים להביא ישראלית שנראת 10,

ורוסיה שנראית 8, ואני לוקח את הוןסיה בלי סכונד סאות'.

כל חור בלילה שחור, אבל של ג'ינג'יות זוהר בחושך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מן הסתם יש לי עוד הרבה, אבל בינתיים:

1. גם אני מנמיך רדיו ומכבה מזגן לשמע מנוע של רכב ספורטיבי (דווקא לא אמריקאיות).

2. חברים שלי צוחקים עליי וקוראים לי "מנער עצים" כי פעמיים שלוש שחניתי בלית ברירה מתחת לעץ, ליד הבית, אז בעטתי בעץ וניערתי אותו כדי שהציפורים יעופו למקום אחר ויחרבנו במקום אחר.

זהו בינתיים

:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מת על הרעש שהאגזוזים הפתוחים יוצרים...(ועדיף על מכוניות ספורט וכמה שיותר באסי מאשר צווחני) ...

אבל אני ממש אוהב את הרעש של המנועים הגדולים הV8 האמרקאים... כמומך ליאור..

אנ אוהב את הוונדרות ואת הGMC האלה .... כמה שהם כבדות ומסורבלות... אין על הרעש של המנוע בשרני..

כל ה-V8 , עם כל הכבוד , לא משתווים לוי-טווין של אחת מהשניים:

1. הרלי דיווידסון

2. דוקאטי

מוזיקה :multi:

עוד סטייה מוטורית - היגוי יתר . זה בערך כמו חצי בפנים... :inlove:

לגבי סטיות אחרות , זה לא המקום... :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...