Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משלוח חבילת חלקים מארה"ב לארץ - איזו חברה עדיפה ?

גרשון המשפר
שימו לב! השרשור הזה בן 6190 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

יש לי כאן חבילה עם חלקים לחבר שמשפץ את רכבו. סוף כל סוף הכל נמצא אצלי וכל החלקים נכונים, הגיע הזמן לשלוח !

אז מה כדאי ובאיזו דרך ?

הדואר האמריקאי הרגיל ? UPS ? FEDEX ?

ומה לעשות\לא לעשות בכדי לא להסתבך עם המכס הישראלי ?

תודה מראש !

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שהדואר הרגיל USPS עדיף ,מהסיבה שהוא יהיה יותר זול,

אם החבר לא לחוץ בזמן והחבילה גדולה,אז אפשר לשלוח בים שזה יותר זול למשקלים גדולים.

החסרון הוא הזמן שלוקח לחבילה להגיע(עד 4 חודשים).

לגבי המכס לפעמים אין מנוס...

עמית.

[CENTER][B]The only difference between a man and a boy [/B] [B]Is the size of the Ego and the price of The Toy[/B][/CENTER]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים אין מנוס אבל אפשר "לעזור" להם או "לעזור" לעצמך.

למשל האם לצרף קבלה או לא ?

האם יש מדרגות בשיטת המיסוי שלהם ע"פ ערך החלקים ?

תודה מראש.

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

GLOBAL BAX

מה שאמר ההוא שם למעלה.:roll:

:-D

החבילה תגיע תוך כמה ימים, מחירים משמעותית יותר זולים מ-UPS ו-FEDEX.

ליאור.

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה הבהרות:

אם לא תשלח קבלה,אז חברך יצטרך להמציא למכס קבלה בשביל לשחרר את החבילה.

קיים איסור יבוא אישי של חלקי רכב משומשים,כך שהתרוץ שהחלק משומש ומלוכלך יכול לגרום לכך שהוא לא יוכל להכניס את החבילה לארץ.

תמיד כדאי להפריד חבילות ולשלוח חבילות קלות עם ערך חבילה נמוך על מנת להיות פטורים מהמכס.

שוב חבילה שערכה+מחיר המשלוח יהיה נמוך מ50 דולר תהיה פטורה ממכס.

אם יש לחבר קרוב שמשרת בצבא הוא יזכה להחזר של 30 דולר(אחת ל4 אם אני לא טועה).

עמית.

[CENTER][B]The only difference between a man and a boy [/B] [B]Is the size of the Ego and the price of The Toy[/B][/CENTER]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיים איסור יבוא אישי של חלקי רכב משומשים,כך שהתרוץ שהחלק משומש ומלוכלך יכול לגרום לכך שהוא לא יוכל להכניס את החבילה לארץ.

עמית.

עד היום קיבלתי בדואר עשרות חבילות עם חלקי רכב משומשים, ביניהן גם חבילות שהראתי את קבלת הרכישה לאנשי המכס והיה כתוב בהן שמדובר בחלקי רכב משומשים. מעולם לא הייתה בעיה. האם תוכל להסביר, על מה דבריך מסתמכים?

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמית, אני מסכים אתך אבל תלוי במוכס. אני פעם שחררתי חבילה ללא קבלה בטענה שקבלתי אותה מחבר שגילה את החלקים במחסן ולא דרש עליהם תשלום (וכאשר הם פתחו את החבילה וגילו ידית הילוכים משומשת ופאנל שעונים משומש עם מק"ט שלא ניתן לאתר באינטרנט הם החליטו לשחרר אותי ללא תשלום).

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאמר ההוא שם למעלה.:roll:

:-D

החבילה תגיע תוך כמה ימים, מחירים משמעותית יותר זולים מ-UPS ו-FEDEX.

ליאור.

האם זה נכון גם לאירופה???

האם יש למישהו המלצה לגבי חברת שילוח למשלוח כבד מארופה??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד היום קיבלתי בדואר עשרות חבילות עם חלקי רכב משומשים, ביניהן גם חבילות שהראתי את קבלת הרכישה לאנשי המכס והיה כתוב בהן שמדובר בחלקי רכב משומשים. מעולם לא הייתה בעיה. האם תוכל להסביר, על מה דבריך מסתמכים?

דברי מסתמכים על חוקי משרד התחבורה ועל המצב רוח הרע של המוכס באותו היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל תלוי בגודל החבילה.

לפני שנתיים עשתי הזמנה גדולה של חלקים למכוניות על שלט שלי, בסדר גודל של 400 דולר.

ושלחתי אותם לחברה של אמא שלי בארה"ב. היא שלח לי אותם לארץ ורשמה שזות מתנה בשווי 150 דולר ולא לקחו לי מכס.

אבל שוב זה תלוי בגודל החבילה ובמשקל. כי לדוגמה הזמנתי סוללות SUB C מהמזרח ובקשתי מהמוכר שירשום שהערך של החבילה תהיה 50$ אבל היא נתפסה במכ"ס (אני מאמין שבגלל מישקל) והבאתי להם קבלות.

זה תלוי מאוד בגודל והמשקל של החבילה. בכל מקרה יכול לעזור עם תרשום שהתכולה של החבילה היא מתנה.

אלון

TOYOTA - PRIUS

חסכונית וידידותית לסביבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

never heard of them.

i checked the website and i cant seem to find an office in Maryland

:evil:

זאת חברה גלובלית, תפנה למספר הראשי שלהם והם אוספים מכל מקום לכל מקום.

ליאור.

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6190 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...