Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיוטה אונסיס מול 407 ?

nadigo
שימו לב! השרשור הזה בן 6223 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קצת יותר הסברים ???

אחרי הסבר כזה, אתה צריך עוד פירוט?:-P

האמת ששני המכוניות לא מומלצות בטווח המחירים הנ"ל.

אחת (407) יפיפיה אמיתית, נוחה מאוד ומפוארת אולם צפופה מאוד מאחור בעלת תא מטען קטן וצר, בעלת שדה ראייה נוראי-הפרונט שלה נמשך כאורך הגלות (נראה טוב אבל תנסה לחנות אותו אם אף כמו של פיל) והחלק האחורי לא הרבה יותר טוב . הגיר מעצבן ולא ידידותי והביצועים לא משהו (טוב ששאלת), היא כבר לא מהנה לנהיגה כמו הדגמים הישנים וירידת הערך שלה גדולה כמו הבטן של מתאבק סומו.

השניה מקרר נוסע, לא מהנה לנהיגה, לא נוחה באופן חריג, רמת האיבזור שלה מקבילה לטרנזיסטור של אבא שלי משנות השמונים (של סניו אם אני לא טועה). המושב האחורי מוזר ולא טבעי (הוא גבוה מידי). הייתרונות שלה, מנוע חזק וחסכוני, תדמית אמינות גבוהה, מתגמדים לעומת החיסרונות.

לשתי המכוניות 5 כוכבי בטיחות.

סובארו B4 מאזדה 6 סיטרואן C5 יהיו עדיפות עליה ויתנו תמורה עדיפה יותר.

הדלתא חוזרת! (לא הרומנית, האמיתית)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי הסבר כזה, אתה צריך עוד פירוט?:-P

האמת ששני המכוניות לא מומלצות בטווח המחירים הנ"ל.

אחת (407) יפיפיה אמיתית, נוחה מאוד ומפוארת אולם צפופה מאוד מאחור בעלת תא מטען קטן וצר, בעלת שדה ראייה נוראי-הפרונט שלה נמשך כאורך הגלות (נראה טוב אבל תנסה לחנות אותו אם אף כמו של פיל) והחלק האחורי לא הרבה יותר טוב . הגיר מעצבן ולא ידידותי והביצועים לא משהו (טוב ששאלת), היא כבר לא מהנה לנהיגה כמו הדגמים הישנים וירידת הערך שלה גדולה כמו הבטן של מתאבק סומו.

השניה מקרר נוסע, לא מהנה לנהיגה, לא נוחה באופן חריג, רמת האיבזור שלה מקבילה לטרנזיסטור של אבא שלי משנות השמונים (של סניו אם אני לא טועה). המושב האחורי מוזר ולא טבעי (הוא גבוה מידי). הייתרונות שלה, מנוע חזק וחסכוני, תדמית אמינות גבוהה, מתגמדים לעומת החיסרונות.

לשתי המכוניות 5 כוכבי בטיחות.

סובארו B4 מאזדה 6 סיטרואן C5 יהיו עדיפות עליה ויתנו תמורה עדיפה יותר.

מסכים עם כל מה שנאמר ,רק מוסיף לרשימה ,אולי אפילו בראש הרשימה ,הונדה אקורד .

אולי פחות נוחה מהסיטרואן אבל מהנה לנהיגה ,היחידה שמגיעה עם גיר אוטומאטי 5 מהירויות.

בסובארו רק בדגם 3000 סמ"ק ,ישנה תיבת העברה בעלת 5 מהירויות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'טה היא משפחתית מפוארת לכל דבר. שבאה יותר מאובזרת ויותר חזקה ממכוניות המנהלים שהציעו. (ונראית כמכונית מנהלים). לדעתי יש מקום גם לשקול אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכל מלמדי השכלתי....

ה 407 יפה, מרשימה וכו' אבל אם לשפוט לפי הרקורד של פג'ו(ויש לי ידידים שנכוו קשות עם דגמי פג'ו, בעיקר ה-406) ישנם סיכויים רבים שתבלה במוסכי השרות בתקלות שונות ומשונות בכל שנותיה.....

האוונסיס משעממת. היא פשוט נוסעת בלי סוף וללא כל תקלה או אפילו "גיהוק". זה אכן נורא :-)

בין השתיים האוונסיס תספק את השקט הנפשי וזה המון.

האופצייה של הג'טה בעייתית. להזכירכם הבורה(הג'טה הקודמת למעשה) היתה נפילה קטסטרופלית(אני מדבר כמי שנסע בה 7 שנים נוראיות) ועתידה של הג'טה בארץ לוט בערפל. הבורה היתה גולף לכל דבר ולמרות זאת מחירה נפל בצניחה חופשית של 20% בשנה..... . בנוסף אין מה להשוות את האמינות של האוונסיס לאמינות המקרטעת של רכבי חברת פולקסווגן.

יום טוב ובריאות לכולם.....

"נשים. אי אפשר לחיות איתן. אי אפשר לשלוח את כולן לקנדה"

(משנתו הסדורה של אל באנדי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם תמיהה.

יש בפורום המכוניות של YNET, כותב בשם דני, פריק היסטרי של המותג אופל בכלל ואסטרה בפרט, שכל אימת שעולה השם פולקסוואגן לדיון, הוא מתנפל בחמת זעם על המותג. האם באותו דני עסקינן?

לגוף הענין.

ה 407 נוחה מאוד לנסיעה ובזה יתרונה הגדול. לטויוטה מרחב פנימי עדיף, כמו גם ביצועים. האקורד מצוינת כמעט מכל בחינה, למעט אבזור בטיחותי עלוב בדגם הבסיסי ונסיעה מאוד קשה. נדמה לי שהחלטה אמיתית יכולה להיות מגובשת רק אחרי נסיעת מבחן על המועמדות הפוטנציאליות.

לג'טה לא אתייחס, די אם אומר שדעתי עליה, כמו גם על הבורה קודמתה, שונה מאוד מזו של דני דלעיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ להמתין לדגמי 2008,המונדאו החדשה מצטרפת, ונראית אופציה לא רעה בכלל..

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם תמיהה.

האקורד מצוינת כמעט מכל בחינה, למעט אבזור בטיחותי עלוב בדגם הבסיסי ונסיעה מאוד קשה.

אוסיף תמיהה משלי: אם האבזור הבטיחותי לקוי (וגם הבטיחות לפי אבזור אירופאי לקויה - ארבעה כובים ולא חמישה כמו האוונסיס והפיג'ו), והנסיעה מאוד קשה, במה נותר לה להיות מצוינת? בחצי שניה שהיא זריזה יותר? זה לא "כל בחינה" :wink:

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאתה מבקש תמצא יותר ביפאניות מאשר באירופאיות (שמירת ערך). מה שכן, האירופאיות יהיו יותר מפנקות ונוחות.

לך לראות את הטויוטה, מאזדה וסובארו ותבחר בזו שהכי נראית לך.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך על טויוטה...

פיג'ו וסיטרואן שתי מכוניות הכלות ירידת ערך הגבוהה ביותר

טויוטה ירידת ערך סבירה ולא נמצא במוסך.

טויטה אוונסיס אוטו מעולה (יש לאבא שלי כזה) מבחינת הכל...

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6223 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...