Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קפיצים ובולמים למיאטה NA

שימו לב! השרשור הזה בן 6181 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן מוטי

מה דעתך על בולמי קוני צהובים ביחד עם קפיץ קוני בהנמכה של 35 מ"מ? אני לא מדבר על הקווילראובר אלא על הקפיץ והבולם שלהם שבאים בנפרד.

אני יודע שאתה אוהב את הקפיץ של RACING BEAT,אני גם יודע שזכו ביחד עם הקוני הצהובים בהשוואה שעשו בSPORT COMPACT CARS,מה ההבדל בין הקפיצים של RB לבין קפיצי הקוני ביחד עם אותו בולם צהוב..???

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפורום לא קוראים מוטי, למוטי יש תיבת הודעות פרטיות.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני, אני מציע לך לקרוא את השירשור הזה:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=113149

עבודת הסברה מצויינת של מוטי בכל הנוגע לקפיצים/בולמים לשתי הדורות במיאטה.

תום

"its one of the most magical letters in the world of performance automobiles, its the latter M, and with combinning with the number 3 causes uncontrollable envy hatred and despair for those who will never experience the view from the cockpit." Web Riders Shoot Out

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תום תודה על העזרה,מוטי בכל אופן הייתי שמח שתתן את חוות דעתך לבולם קוני צהוב ביחד עם קפיצים של קוני(לא קויל אובר),אני לא טיפוס של גימקנות ודריפטים,קצת משתולל מידי פעם...לקנות בראש שקט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שרוני מנסה לומר זה שהוא קיבל הצעה אטרקטיבית במיוחד לקוני + קפיצי קוני.

אני המלצתילו כיוון שהוא לא מאלו שמתחרים על הרכב יותר מדי.

למישהו יש דעה אחרת??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעה אישית שלי, אם הרכב לא יהיה בשימוש תחרותי או קרוב לכך, להחליף בולמי זעזועים למשהו תחליפי באיכות גבוהה יהיה יותר ממספיק.

אביחי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעה אישית שלי, אם הרכב לא יהיה בשימוש תחרותי או קרוב לכך, להחליף בולמי זעזועים למשהו תחליפי באיכות גבוהה יהיה יותר ממספיק.

אביחי

אני לא מבין למה אתה מתכוון בכלל. אתה מתכוון להחליף לקוני עם קפיצים מקוריים, להחליף לבולמים רגילים?

מה זה לעזעזל תחליפי באיכות גבוהה שיהיה יותר ממספיק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כבר תשובה שאני מבין טוב יותר.

אני גם חושב שלצרכים שלו זה מספיק אבל הבחור היה רוצה להנמיך קצת את הרכב, זה מוסיף למראה ולספורטיביות.

מעבר לכך, קוני לא מסתדרים טוב עם הקפיצים המקוריים תחת עומס - כלומר בקשיחות גבוהה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בהתחלה שמתי קוני'ס על קפיצים מקוריים, והרכב התנהג ממש טוב, גם על כביש כבוש היטב, וגם זה שלא.

אחרי שבועיים החלטתי להנמיך, ושמתי אייבך פרו-קיט, הרכב התנהג יותר טוב על כביש טוב, והרבה פחות על כביש שהוא לא מושלם,

והבדלי גובה בטווח קצר היו די מסוכנים לקראת סגירת הסקאלה, הגלגלים היו באוויר.

לכן, בשימוש שכזה, אני לא רואה צורך להנמיך, ואם כבר ולא מתייחסים ללוק, הייתי מזמין קפיצים קשיחים יותר ששומרים על גובה מקורי.

אביחי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה מוטי? :)

מוטי נסע לסקנדינביה . בחיפוש אחר נילס . גיבור ילדות שלו .

פעם אחרונה שאני רואה אותך אומר את המילה "מוטי" בשרשור הזה .

מתוך 4 הודעות הצלחת לפנות למוטי 3 פעמים . כן , ספרתי . זה שתקרא למוטי 20 פעם לא יגרום לו "פתאום" לענות... מוטי יגיב כאשר יכנס , יראה את השרשור וימצא לנכון לענות . אם בכלל .

תודה .

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטח לא אתווכח איתך...כנראה לא הבנת את כוונתי,ברור שלא התכוונתי בכך לגרום לו לענות אם הוא לא נמצא בפורום כרגע,השאלות של איפה מוטי הן סוג של מחמאה למוטי על הידע שלו ובעיקר עם מיאטות:idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6181 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...