Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם פילטר+אגזוז פתוח משפיעים על פעולת השסתומים?

שימו לב! השרשור הזה בן 6227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לי ולחבר שלי,שנינו בעלי 106 דור 2 1.4,לשנינו יש פילטר פתוח[אצלי ראם אייר,אצל חבר שלי קיט יניקה סימוטה] לשנינו דודים אחוריים פתוחים[ואצל שנינו כרגע מורכבים ממיר+דוד אמצעי]

שנינו בעלי מערכת שסתומים לא הידראולית.

עכשיו יש בנינו ויכוח קטן שאני בעזרתכם רוצה לחדד אותו חד משמעית מה נכון ומה לא.

ככה:

1.אני טוען שאין השפעה על פעולת השסתומים ,לפני ואחרי אותן תוספות[הפילטר+הדוד]והשסתומים שלנו עובדים כמו שעבדו לפני התוספות,ואין השפעה על השסתומים שגורמת להם לעבוד לא נכון ולא ביעילות והתאמה במנוע בעיקבות תוספת האגזוז והפילטר הפתוחים.

2.הוא טוען שיש השפעה על פעולת השסתומים לפני ואחרי אותן תוספות[הפילטר+הדוד]והשסתומים שלנו לא עובדים כמו שעבדו לפני התקנת אותן תוספות,ויש השפעה על השסתומים לאחר התוספות שגורמת להם לעבוד לא נכון ולא ביעילות והתאמה במנוע בעיקבות אותן תוספות ,כי עכשיו המנוע מרגיש פתוח יותר[כתוצאה מפילטר פתוח ואגזוז המאפשר זרימה חופשית יותר בצנרת] וכתוצאה מכך הדבר משפיעה בצורה עקיפה על פעולת השסתומים, שלטענתו כרגע לא סדירה ולא תואמת את המצב החדש[עבודת המנוע עם פילטר אוויר ואגזוז זרימה חופשית שגורמת לו לעבוד "פתוח יותר"].

*מי מבין שנינו צודק?ולמה?

[ראוי להזכיר שמדובר בשסתומים לא הידראולים.]

תודה מראש ולילה טוב.

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קשר בין פעולת השסטומים (מערכת פיקה ועוקב) לבין תוספי זרימה ברכב.

הדבר היחיד שיכול להשפיע אל מערכת השסטומים הוא רצועת הטיימינג.

אין גם קשר לבין אם המערכת הידראולית או לא. שתי מערכות נפרדות.

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרמן, תודה .

בכל זאת אני צדקתי והוא שגא.

ואם כבר עסקינן בפילטר פתוח,אז כאשר אחד כזה מותקן,הסיכוי שהמנוע צעדים ידרוש ניקוי בתדירות גבוהה יותר כתוצאה מירידה בסינון?או גם אין קשר.

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...