Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פחחות בכפר קאסם

axgt
שימו לב! השרשור הזה בן 6224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא בהכרח להסתבך, מה שכן הייתי מציע זה לבוא עם מישהו שכבר עשה שם עבודה, זה יצור אמינות טובה יותר ויחס נעים יותר כלפי הלקוח.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חבר שעשה בכפר קאסם פחחות לאלפא ספרינט, עבודה ברמה דיי גבוהה.

אם תרצה אברר לך את שם המקום ומיקומו, אבל כמו שאמרו פה צריך לשבת להם על הראש...

עמית.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה להסתבך?

פחח טוב בלוד יחזיר לך את האוטו לימי נעוריו.

פחח ספציפי או שזו היתה הערה חסרת טעם?

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הקשקשנים לגבי פחחות בכפרים, אני מעתיק בפעם הלא יודע כמה הודעה שלי מנושא אחר:

בכפרים הערבים למינהם, 2000-2500 ש"ח פחחות וצבע, ללא חלקים אם יש להחליף, הכי זול שתמצא.

מי שחושב עכשיו לקפוץ ולאמר שככה זה גם נראה: העבודות בכפר שאליו אני הולך כשיש לי צורך, נראות הרבה יותר טוב מאשר כל עבודה שראיתי עד היום אצל פחחים שלקחו סכומים שונים עד 6000 ש"ח, ראיתי די הרבה עבודות.

המחיר שנקבתי מדבר על מכוניות קומפקטיות, למכוניות יותר גדולות יקחו עוד 500-1000 ש"ח הכל תלוי מצב הרכב.

לא יודע למה, בכל הפעמים שנכנסתי לכפר ערבי לבצע עבודה כלשהי, הרגשתי הרבה יותר טוב מאשר אצל היהודים, יגידו מה יגידו אבל זה המציאות אפילו שהיא כואבת לפעמים.

סתם כדי להנעים לכם באוזן: יש איזה בחור פה בפורום שפרסם השבוע תמונות של הגאלנט שלו אחרי פחחות וצבע בכפר חרבתא שבדרך לירושלים על כביש 443.

אני הכנסתי לא מזמן את הטנדר שלי, איסוזו איפון בנזין שנת 94 לעשות אוברול מנוע כללי, החזירו לי את האוטו אחרי שבוע מורכב, יצאתי משם עם פחות 4200 ש"ח בכיס, אחרי תושבות מנוע אחרי רצועות אחרי הכל, פה המכונאים דיברו איתי על 9000 מתחילים ואחרי שנפתח את המנוע נראה מה הלאה, על הכל יש מע"מ.

מי שחושב שעשו לי עבודה לא טובה או כאלו, אני מוכן להעמיד את הרכב, מול כל איסוזו שתביאו שעברה אוברול ב10000 ש"ח, תדברו איתי אח"כ...

וכבר עשיתי את זה, כשהאוטו נכנס לעשות קרבורטור אחרי האוברול (אצל ינקו, כאן בחולון), הוא שאל מי שיפץ לי את הרכב ואמר שעשו עבודה חבל על הזמן הכל יושב במקום כל הצנורות וואקום פיקס והאוטו נקי אין נזילות אין כלום, היה שם עוד איסוזו של מישהו ששילם 8500 ש"ח ובוכה על הרגע הזה.

אז בבקשה אל תדברו סתם על סמך "רב סרן שמועתי" כי הערבים עושים אחלה עבודות מכל הלב, אגב: הם לא גונבים את החלקים כמו שכמה אנשים אמרו לי, אני יודע בדיוק מה קורה בפנים, תמשיכו לפחד תמשיכו לפרנס יהודים רודפי בצע, נראה לאן המדינה תגיע.

בברכה, אור (שאומר תודה בכל בוקר שיש לו קטנוע חדש ולא אוטו שצריך כל יומיים מוסך).

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי פחחות וצבע בכפרים-אמרתי את דעתי מנסיוני,צריך לשבת להם על הראש ולהיות איתם בכל התהליך,אחרת זה צרה צרורה.

לגבי מכונאות,אומנם עולה חצי מחיר הכל אבל, יצא לי לראות לא פעם,למעשה כמעט כל שבוע,איך הם עובדים על מכוניות,זוועה זו מילה קלה יחסית למה שקורה שם,נתחיל מזה שעל בטיחות הם לא שמעו,יצא לי לראות מקומות שאין ליפט ומרימים את הרכב על מלגזה(זו לא טעות), או שמרימים חצי קדמי על רכב גרוטאה וחלק אחורי נשאר ברצפה,ראיתי את זה במו עיניי, כמו כן מרכיבים חלקים ועושים עבודות מבלי לשים לב לפרטים הקטנים שבד"כ הם הכי חשובים כגון,סגירת ברגים,שייבות,אטמים,גרמושקות לא מתאימות בכלל מרכבים אחרים ,מתאימים לך קומבינות לא מהעולם הזה,בשביל לחסוך מורידים אפילו צלחות בלמים ורפידות מרכבים אחרי תאונה ומגרוטאות,...פשוט לא להאמין, דברים שצריך להחליף בזוגות,נניח בולמים או בלמים,אין שם זוגות,מה שלא טוב מוחלף,מה שעדיין תקין,ממשיך על הרכב,אני אישית בחיים לא הייתי עושה שם שום עבודת מכונאות,לגבי פחחות וצבע,כן הייתי עושה שם,אבל הייתי לוקח שבוע חופש ונוכח בכל התהליך עד סופו.

חג שמח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

בררתי ביותר מספר מקומות (לוד,ראשון וכו) המחירים מרקיעי שחקים ! 10000 ש"ח ל AX (כולל חידוש ה פלסטיקה וכו)

בקאסם - 2500 ש"ח...

כמה נורא זה יכול להיות?

אשמח לכל קישור למוסך שלמישהו יש נסיון אצלו ולדעות של מישהו שעשה שם פחחות.

הבנתי שיש לדגום אותם מספר פעמים : האם פשוט לבוא ולהראות נוכחות ? להטריד ? מה בדיוק לעשות שם ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'יאל10, אני אשמח לדעת על איזה כפר מדובר, שוב:

בכפר שאליו אני הולך, הם אמנם מרימים אוטו על ג'ק ואין תנאים, אבל מה שיפה זה:

איך שהגענו לכפר ירדנו מהרכבים (נסענו עם 2 מכוניות אחד בשביל לחזור לבית), קודם כל קפה שחור, אח"כ סיכמנו על פירוק המנוע, 10 דקות כבר לא היה ראש, הם עומדים 5 אנשים, 3 עומדים עם מפתח ברגים במידה אחרת כל אחד, אחד עומד עם כלי לברגים, אחד מביא כלים שמבקשים, בשום מוסך לא עבדו ככה על הרכב, בדר"כ זה יותר לכיון של "אין בעיה מותק שבוע הבא נפתח מנוע", אז גם הרווחתי זמן וגם הרווחתי כסף, לא עמדתי לאף אחד על הראש ולא הלכתי אפילו פעם אחת לבדוק מה קורה עם האוטו, קומבינות ? חביבי הכל מקורי כאילו יצא את שערי המפעל ואם יש קומבינות זה דברים שהיו גם קודם וביקשתי שישארו ככה.

מה שכן אני יכול להגיד, לא יודע אם זה קשור או לא: אני הלכתי לכפר הזה דרך מכר ערבי ישראלי שעובד בפירוקיה ליד העבודה שלי, הוא נסע איתי לשם, ארחו אותנו בבית שלו אחרי ששמנו את הרכב אצל המכונאי, פשוט תענוג.

אני אשמח לדעת באיזה כפר(ים) היית וראית שאתה כ"כ אנטי, אני אשמח גם שתבוא לראות את האיסוזו.

לגבי הפחחות וצבע של AX, שוב: באל חאדר כמו שאמרתי אני יודע שזה עולה 2000-2500 ש"ח לערך, ללא חלקים !

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון של חבר -

הכניס רנו אקספרס בכפר קאסם להחלפת רינגים בעלות 1700ש"ח למקום שכבר טיפל אצלו קודם.

יומיים לאחר ההחלפה יצא אש ותימרות עשן...טוב בלי אש.

כשחזר למכונאי אנמר לו אל תידאג והתחיל למשוך אותו מהיום למחר ולמחרתיים...

בסוף הציע החבר שיקנה מנוע משופץ והוא יחליף לו...אמר המכונאי "עלי" מחר מחרתיים...הסיפור הסתיים בטריקת טלפון מהכפר....ואין עם מי לדבר...אז בסוף החליף אצל מכונאי מוכר.

אז גם את זה צריך לקחת בחשבון כשאין עם מי לדבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אור שמחת לבבות מילותיך :D.

אשמח אם תתן לי פרטים לגבי המוסך(ים) :-D

Night Driver כתב:

באגירה הוא מומחה החייזרים פה. תעלי תמונה של יצור עם יותר מ 4 רגליים והוא מיד יספר לך מי הוא, איפה הוא גר ומה ההורים שלו עושים.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שמטפל באוטו בד"כ בכפר קאסם אני יכול להגיד שהדעות שלי די חלוקות.

אבל בקשר לפחחות , מהנסיון שלי אני יכול להמליץ על מוסך המאה 21 של מאג'ד. לפני 6 שנים עשיתי תאונה עם ה205 והוא עשה לי פחחות וצבע בצורה מדהימה כאילו האוטו יצא עכשיו מהחברה, ובמחיר מגוחך.

גם ב306 עשיתי אצלו כמה דברים יפים במחיר די מצחיק ועוד איזה כמה שנים שאני יכניס את ה306 לפחחות רצינית כולל פרוק כל האוטו אין לי ספק שזה יהיה רק אצלו.הוא הפחח שלי.

יוגב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו, אחרי התאונה שהיתה לי עם הקליאו (שנת 92), עשיתי פחחות ב"מוסך החברים" אצל עלא (אם ככה כותבים את השם שלו) הצעת השמאי להחלפת דלת ויישור קל לקורת B, הסתכם ב-5000 ש"ח עלא עשה לי ב- 1800 עם קבלה ל-4500 ש"ח.

למראת שביקשתי דלת לבנה במקור, אבל מכל הקליאוים הלבנות שיש בארץ, הוא מצא לי דלת חומה (!), והיה צורך לצבוע אותה, אבל בגלל שכל הצבע על האוטו היה כבר שרוף מהשמש, לא ניתן היה להגיע להתאמה טובה של הגוון.

סה"כ, אני מרוצה מהתמורה שקיבלתי למחיר ששולם.

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...