Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונדה ג'אז או טויוטה יאריס - ידניות

דימה ונגר
שימו לב! השרשור הזה בן 6198 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעוניין לרכוש אוטו חדש בעלות של כ100K ידני וקטן. מבחינת רוב הפרמטרים נראה שהג'אז והיאריס מאוד דומות זו לזו, אבל השאלה היא מה עלות התחזוקה והטיפול בהן?

האם יש מכוניות אחרות שאתם יכולים להמליץ בסגנון הזה - הפולקסווגן פולו אוכלת יותר דלק לפי המפרט שלה, לכן שללתי אותה, לניסאן מיקרה אין גירסא ידנית. הפג'ו 206 של ההורים הוא נוראי מבחינת עלות תחזוקה לכן שללתי גם אותו. יש משהו שפיספסתי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באתרים של החברות הרלוונטיות כתוב 104K ו106K, זה מספיק קרוב ל100K.

אגב, מה עם הסוויפט? באתר של סוזוקי אין מחירים אבל פה באתר ראיתי שהרבה אנשים מדברים עליה טובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון - בדקתי עכשיו. אבל בכל מקרה, את המחיר הזה אני יכול לספוג, וההבדל לא נראה לי משמעותי. אם הסוויפט באה רק אוטומטית אז זה לא מאד מעניין אותי, אבל שאלתי עומדת בעינה - כמה תעלה לי התחזוקה של כל אחד מהרכבים האלה? האם יש רכב אחר באזור של עד 110K, ידני, עם צריכת דלק דומה, ששווה לקחת לנסיעת מבחן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ על מה שיש לי: קורדובה 1400 ידנית 100כ"ס, חסכונית, חזקה וקרוב ל 15K ק"מ בלי אף תקלה. למיטב ידיעתי הידנית הזאת יותר זולה מהג'אז.

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני, אם כבר - אז איביזה, אבל אני לא רואה שום טעם להוציא עליה כ-107K

כאשר ב-100K יש לך את הפביה 16 שסת', המאובזרת.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני, אם כבר - אז איביזה, אבל אני לא רואה שום טעם להוציא עליה כ-107K

כאשר ב-100K יש לך את הפביה 16 שסת', המאובזרת.

הקורדובה הידנית המאובזרת, 4 כריות בטיחות, 16 שסת' 100 כ"ס 1400 עולה 100K עגול.

הסיאט איביזה המקבילה עולה 104K...

הסיאט איביזה המקבילה 3 דלת' עולה 100K.

הפאביה המקבילה 5 דלתות עולה אכן 95K.

אם לפותח השירשור לא חשוב הבגאז' אני מצטרף להמלצה של קודמי...

הנתונים מתוך NETCAR.

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבגאז' כן חשוב - למה, לפאביה אין בגאז'?

ומה עם העלות תחזוקה, הפאביה תהיה זולה לתחזוקה כמו ההונדה או הטויוטה, או שהיא תעלה יותר במוסך?

עם פיז'ו יש לי נסיון רע, אז אני חושש שה207 לא ממש מעניינת אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לחשוב שוב על הפולו.

למרות ההפרש שאתה טוען שיש בהבדלים בצריכת הדלק בפרסומים, אני חושב שההבדל יהיה מזערי במציאות.

ובנוסף לכל היא מכונית מצויינת עם סחירות מצויינת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי הפאביה תגיע לארץ?

בדקתי באתר סקודה הישראלי,אין מידע על הדגם החדש

לקראת סוף השנה- ממתין לה בחוסר סבלנות :-P

והנה מידע על החדשה:

http://www.skoda-auto.com/global/model/newfabia/home/

לפביה יש גרסת סטיישן והאצ'בק - הופסק יצור גרסת הסדאן (למיטב ידיעתי) וגם לא תיהיה סדאן MK2.

תא המטען של הפביה האצ'בק סביר בגודלו - 260 ליטר.

לנקמיצ'י,

הפולו מגיעה אך ורק בגרסת ה-80 כ"ס, ומחירה קרוב מאוד למחירה של הפביה 101 כ"ס בגרסת הבסיס (94K. המאובזרת [כמו שלנו - Ambiente Plus] עולה 100K), אז למה להעדיף אותה על הפביה? תחשוב על זה.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יבואני הונדה הם בין הבודדים שמפרסמים את עלות הטיפולים לכל דגמי הונדה המיובאים לארץ.

הנה הלינק:

http://212.179.76.166/mehiron/searchtipul.aspx?CarType=1

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6198 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...