Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הגילוח הגדול של CF! (סכיני גילוח של ג'ילט + גילוח רטוב קלאסי - לא, לא פורנו)

פולו,גולף
שימו לב! השרשור הזה בן 4248 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום בסופר, ראיתי שיש שני סוגים של סכיני גילוח מאך 3 :

אריזה של 4 סכיני גילוח מאך שלוש - 40 שח

אריזה של 4 סכיני גילוח מאך שלוש טורבו - 65 שח

מה ההבדל ביניהם ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אכן, שאלה רבת משמעות.

לטורבו יש דחיסה גבוהה יותר של האוויר בין הסכין לעור. סתם, סתם. יש לו ציפוי ללהב שמוסיף המון - הגילוח באמת עדיף משמעותית. עכשיו ד"א יצא ה-fusion שאמור להיות מעולה - חמישה להבים פלוס להב נוסף בצד השני לאזור עם גישה קשה. ההבדל במחיר זניח כך שהייתי הולך עליו (יותר נכון - על גרסת ה-POWER עם סוללה שיוצרת ויברציות)

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שיש שני סוגים, אחד בלי הלהב מאחור ואחד עם. ההבדל במחיר הוא סביב ה-20 שקלים.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל הוא שמהנדסי חברת ג'ילט נאלצים בלחץ אנשי השיווק להמציא קשקושים חדשים אחת לשנה כדי לא להפסיד בתחרות על מוצר טיפשי כמו סכין גילוח.

יש גבול לכמה טכנולוגיה אפשר להכניס לסכין גילוח, מברשת שיניים או קיסם אוזניים. ג'ילט מזמן עברו את הגבול הזה ועסוקים בלשווק שטויות.

אני קונה סכינים של שיק שעולים שניים-שלושה שקלים כל אחד, ומחליף פעם בכמה שבועות וזה עובד מצויין אפילו על האשכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל הוא שמהנדסי חברת ג'ילט נאלצים בלחץ אנשי השיווק להמציא קשקושים חדשים אחת לשנה כדי לא להפסיד בתחרות על מוצר טיפשי כמו סכין גילוח.

יש גבול לכמה טכנולוגיה אפשר להכניס לסכין גילוח, מברשת שיניים או קיסם אוזניים. ג'ילט מזמן עברו את הגבול הזה ועסוקים בלשווק שטויות.

אני קונה סכינים של שיק שעולים שניים-שלושה שקלים כל אחד, ומחליף פעם בכמה שבועות וזה עובד מצויין אפילו על האשכים.

סומטינג לייק דאט.

כשאין כבר מה לפתח במוצר, מתחילים לעשות שטויות. (מה כבר יש לפתח בסכין גילוח??)

אז משנים לו את הצבע מידי פעם וקוראים לו טורבו, ואז טורבו אקסטרא, מוסיפים לו ויברטור, מורידים לו ויברטור.

אני עדיין מתגלח עם ג'ילט חד פעמי, לדעתי הגייני יותר לזרוק לפח אחרי השימוש (אם אני כבר מתגלח).

מספיק להיות קורבנות אופנה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מסכים. לפני המאך 3 היה לי את הדור הקודם של ג'ילט. המאך 3 היה משמעותית טוב יותר. אחריו קניתי את ה-POWER שהיה עדיף משמעותית גם כן. אני בהחלט אחליף לפיוזן כי מניסיון העבר שלי - הפיתוחים שלהם באמת עושים הבדל.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלהב הנוסף הוא באמת פטנט מעניין, אבל הוויברטור? לא ברור...

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמור להרחיק את קצות השערות מהעור באמצעות מטען אלקטרוסטטי (אם אני זוכר נכון), ובכך לאפשר גילוח טוב יותר עם גירוי מינימלי של העור. לא יודע אם זה מה שזה עושה בפועל, אבל הגילוח בפירוש נעים יותר.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגילוח בפירוש נעים יותר.

איפה בדיוק אתה מגלח שגילוח עם וברטור נעים לך? :shock:

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שאתה צודק אישפוז.

אני משתמש בסכיני מאך 3 על הידית של מאך 3 טורבו עם הרטט.

למה אני לא קונה סכין של מאך 3 טורבו ? כי אני לא מצליח להסתדר עם כל הכוח סוס, וגם בגלל שהוא זול יותר, אבל בעיקר בגלל נושא כוח הסוס.

אלא אם כן הסכין החדשה עם ה-200 להבים תהיה זולה יותר מהישנה אין שום סיכוי בעולם שאני אקנה אותה מכיוון שמדובר על חירטוט בליסטי טורבו, ג'ילט מחפשים לעשות עוד כסף אז הם ממציאים משהו חדש שהוא לא עושה שום שוני בחווית הגילוח אבל יש לו שם יותר מהיר.

מה שמצחיק זה שהשמות של המוצרים החדשים הם אף פעם לא יצירתיים מידי, והפרסומות על כל השרירנים שיושבים במעבדה ומפתחים סכין שכל פעם ממציאה את הגלגל מחדש לא מובן לי ..איך זה שיש להם גם זמן להיות במעבדה כל היום ולפתח מוצר כה מבריק וגם להיות שרירנים כאלה ?

עריכה: איך זה שהם לא ייצרו ישר את הסכין עם ה-5 להבים ? למה התחלנו ב-2 עברנו ל-3, 4 ואז 5 ? מישהו פה מריח שאחרי שידפקו קופה על ה-5 יצא 6 ?

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...