Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"שיפור" בלמים (ברקסים)

שימו לב! השרשור הזה בן 6201 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בהמשך לדברי הבבל"ת של BAGIRA (הבבל"ת, לא דבריך :-P )

החירור בדיסקים היה בזמנו כדי לשחרר גזים שנוצרו ברפידות הישנות, דבר שלא קיים ברפידות החדשות, ולכן המילה שלך תקפה גם כאן.

CROC - בלמים קרמיים לא מחורצצים כי שם צריך טמ"פ גבוהה ליעילות הבלימה, דיסק קרמי קר לא עוצר טוב, ולכן לא מתאים לישומי כביש רגילים \ ספורטיבים, אלא למסלול, או לרכבי על (שנבנו למסלול ועוברים הומולוגציה)

הרכב שלי, גם בעל דיסקים מאד לא סטנדרטים בגודל (312 מ"מ) וגם משקלו ממש לא סטנדרטי (1440 ק"ג יבש) והוא היה בזמנו ה"שפיץ" של סיאט, וקיבל רק דיסקים 312 כפולים (מאווררים)

Keep The Rubber Side Down ...And...Pedal To The Metal

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

CROC - בלמים קרמיים לא מחורצצים כי שם צריך טמ"פ גבוהה ליעילות הבלימה, דיסק קרמי קר לא עוצר טוב, ולכן לא מתאים לישומי כביש רגילים \ ספורטיבים, אלא למסלול, או לרכבי על (שנבנו למסלול ועוברים הומולוגציה)

אתה מספר את זה לאדם שנוסע עם רפידות קרמיות? :lol:

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפורשה מצאת דיסקים מחוררים ומחורצים משתי סיבות אפשריות:

1. יכול להיות שזה באמת מוריד קצת את טמפ הדיסק, ותורם לבלימה, אם זה בא אם האוטו אני בטח לא אתנגד, לשפוך על זה אלפיית מרשרשים ירוקים נראה לי דבילי ומיותר.

2. פורשה מפחדים שאם הם יוציאו דיסקים "רגילים" כל בוחני הרכבכ ידברו על זה שהפורשה החדשה מצוידת במערכת בלימה מיושנת.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגירה, רק לפורשה יהיה איכפת מה אומרים מבקרים.:?

פורשה מיועדת לקהל מסויים מאוד, הם מהנדסים/מוכרים הנדסה עילאית, ולא שטויות "מה שנראה טוב כי הוא ניראה טוב", מה ניראה לך שהם פרארי?? :):-D

בעולם-"זאת זכות לתת שרות"

בארץ- "אתה חייב לתת לי שרות! אני קניתי את הכיסא שאתה יושב עליו!":evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההשוואה בת'רד לפורשה \ פרארי עושה לי רק טוב 8)

מכיוון שפתחתי את הת'רד על הרכב שלי: סיאט לאון-4

למרות שהוא עדיין לא פורשה וגם לא פרארי

מכיוון שרציתי מערכת בלימה איכותית ולא יקרה, כאשר איכות מפורשת אצלי ככח בלימה וכשימושיות בנסיעות הן מנהלתיות והן תובעניות, ולא כפוזה, או חירור, חירוץ, ושאר שטויות וצבעים, התקנתי מה שהתקנתי, ואני מאד, מאד מרוצה מהתוצאה !!!

איך אמר קיציס: "ונס-תפק בזה"

Keep The Rubber Side Down ...And...Pedal To The Metal

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6201 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...