Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה לבנות מערכת ניתוק דלק במהירות מסוימת. אפשרי?

יוסי פרנקוס
שימו לב! השרשור הזה בן 6203 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי סובארו ג'אסטי מנוע 1000 שנת 90.

אני מעוניין במערכת שלא נותנת לאוטו להאיץ מעל מהירות מסוימת.

הבעיה היא שאני נוסע על 110, ומהמהירות הזאת ועד 130 אין ממש הבדל בהרגשה, ככה שאני מוצא את עצמי לפעמים נוסע ב130 בלי שזאת תהיה הכוונה שלי. מה שכן משפיע זו צריכת הדלק, שעליה אני מנסה לשמור. האוטו נוסע 1:15 ב90 קמ"ש, אבל ב130 הרבה פחות, חוץ מהעובדה שממש אין לי סיבה לנסוע במהירות כזאת בג'סטי.

יש אפשרות לייצר משהו שיגביל את המהירות של האוטו למהירות שאני אגיד לו?

עוד סיבה, היא שאחותי לפעמים משתמשת באוטו, והיא נוסעת מהר. אני לא אוהב את זה, והאוטו אפילו פחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבר - לי זה נשמע כמו פגיעה בבטיחות הרכב בשם החיסכון בבנזין.

קח סיטואציה - אתה בכביש הערבה ורוצה לעקוף פול סמי טריילר. נותן גז, הרכב מאיץ (נגיד), אתה באמצע העקיפה המהירות 110 - 120 ואז נכנס המנתק לפעולה... והרכב שממול כבר מחיל להתקרב.

המלצה שלי - זה לא המקום לחסוך בהוצאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פגיעה בבטיחות?! :roll:

כבר יותר מעשור בכל כלי הרכב הכבדים מותקן מגביל מהירות אלקטרוני המגביל אותם ל-100 קמ"ש (לפחות באוטובוסים, לא יודע כמה במשאיות).

אז מה? אוטובוסים לא נוסעים לאילת דרך כביש הערבה?

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדל בין הגבלת מהירות אלקטרונית מודרנית על ידי שימוש בחיישנים ובמערכת ניהול המנוע - ולא משפיעה על כוח ותאוצת הרכב עד למהירות האסורה לבין הגבלה מכאנית בגאסטי שנת 90 קרבורטור - שתפגע בתאוצה הרבה לפני המהירות הסופית שאתה מעוניין בה ויכולה להיות מסוכנת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בניגוד לעצת קודמי ,הייתי ממליץ לך לרדת מהעניין ,ניתוק הצתה מוחלט יגרום ל"בקפייר"(פיצוץ במערכת הפליטה)עקב הזרמת דלק רצופה דרך המאייד ,לאחר חידוש המתח למערכת ההצתה

הייתי מציע לא להתעסק עם הנושא ,ישנן חסרונות לכל שיטה ושיטה אשר הופך את עניין עלות תועלת למיותר

הנושא הופיע בVW מותקן על רוטור המפלג ועל ידי כח צנטריפוגלי היתה משקולת כנגד קפיץ אשר היתה מנתקת את קו המתח הגבוה מכויל ההצתה

יגאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה, רד מזה, עדיף לך ולסביבתך.

בברכה

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתקין לך פשוט זמזם שיפעל כאשר אתה עובר מהירות מסוימת. זה יפתור את הבעיה שלך, ואם הזמזם יהיה מספיק מעצבן אז גם את הבעיה אם אחותך.

ככה מצד אחד אתה תוכל לנסוע מהר ומצד שני לא יקרה המצב שאתה מתאר עכשיו. (כול כך פשוט שאפילו לא חשבת אל זה אהה)

בברכה,

יגאל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6203 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...