Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בניית תייבה מקצועית לסאב כפול

Civic_EX
שימו לב! השרשור הזה בן 6203 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי 2 סאבים של רוקפורד פאנץ' הדגם הישן 10 אינץ כל אחד

אני לא יודע איזה דגם..

אני רוצה לבנות להם תייבה אצל נגר מ MDF

מאיפה אני משיג את המידות לתייבה זו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא יודע את הדגם, איך אתה רוצה שנעזור לך?

באתר של רוקפורד יש את כל המידע על המוצרים שלהם בטווח של 10 שנים ויותר אחורה. תן את שם הדגם ונוכל לעזור לך בחישוב מידות לתיבה.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הסאב, הוא סאב חמוד לא מעבר לזה.

לגבי סאב כפול, אני חושב שעדיף להשקיע בסאב יקר יותר (בדר"כ עם טווח הענות טוב יותר)

חושב שגם הרבה יותר מדוייק אחד על שניים.

אם טוב לך תשאיר, לא טוב לך עדיף שתקנה סאב אחד טוב שעונה לך על הדרישות מבחינת עוצמה ואיכות.

אין דבר כזה יותר טוב ופחות טוב, זה תלוי איך אתה אוהב לשמוע יש מדוייק ופחות מדוייק

כל אחד והקרטריונים שלו לגבי מה שהוא מצפה מהמערכת שלו.

קצת חומר למחשבה

עדיף מאזדה 3 עם דלקן מאשר M3 בלי דלקן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין דבר כזה יותר טוב ופחות טוב, זה תלוי איך אתה אוהב לשמוע יש מדוייק ופחות מדוייק ויש עוצמתי והרבה יותר עוצמתי

קצת חומר למחשבה מה שרשמתי גם חומר למחשבה

12

גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6203 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...