Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש חוברת הוראות הפעלה למיצובישי כריזמה שנת 1999

רדנקו
שימו לב! השרשור הזה בן 6204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

או במילים אחרות: איך אני מפעיל את המגב האחורי?

קניתי לפני כחצי שנה את הרכב הנ" ולא קיבלתי איתו ספר הוראות.

אני רוצה לדעת איפה אני בודק וממלא את השמנים והנוזלים השונים, ובמיוחד משגע אותי (בלי שום קשר) שאני לא מצליח למצוא איך מפעילים את המגב האחורי. אשמח לקבל עזרה.

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקת שיש לך מגב אחורי...? :shock:

כי הרגע אמרו לי שלכריזמה אין מגב אחורי.

בפעם האחרונה שבדקתי, יש.

ואתה יודע מה? אני יורד לרכב לבדוק. עוררת את סקרנותי.:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדיר שיש לרכבי סדאן מגב אחורי, זה בדרך כלל נמצא ברכבי 5 דלתות (האצ'בק) ע"מ לנקות את כל הטיפות שעפות מהכביש, ברכב עם תא מטען זה לא כל כך נחוץ.

אם אני לא טועה בכריזמה אין מגב אחורי.

HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT

DOESN'T WORK HARD

1353594600_28_1_USD_7_dark.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפעם האחרונה שבדקתי, יש.

ואתה יודע מה? אני יורד לרכב לבדוק. עוררת את סקרנותי.:roll:

נווו יש או אין?? כנס לאתר של מיצובושי http://www.mitsubishi.com/e/index.html ותחפש לך את מה שאתה צריך.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן לשלוט על כמות הטיפות אשר מצטברות בחלון האחורי בעזרת מד המהירות.

איך, אתה שואל?

זה כמו דרגות מהירות של מגב אחורי, בתחום שבין 0-40 קמ"ש, מצטברות הרבה טיפות מאחר והרוח אינה מפנה אותן ביעילות.

בתחום שבין 40-80 הפינוי יחסית סביר אבל עיקוב התנועה זוועתי.

בתחום שבין 130-250 קמ"ש, הפינוי מצויין, החלון נקי. עיקוב התנועה מינימלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו אז יש מגב או אין?

מעניין איך יש לך את הרכב חצי שנה ואתה מחפש חצי שנה להפעיל את המגב ואתה לא יודע אם קיים מגב :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...