Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן קסארה 2 ליטר, מודל 2002.

Superdror
שימו לב! השרשור הזה בן 6223 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לקחתי את הרכב לבדיקה לפני כשבוע, לאחר שראיתי ספר טיפולים מלא ורכב שמור ומטופל כראוי.

בעל הרכב בתחילה טען כי הייתה תאונה מאחור והוחלפה כנף - ריתכו, הוא דבר אמת ולא ניסה להסתיר כלום.

אשמח לדעתכם על סמך הבדיקה:

מנוע - רעש מע' שסתומים, רעש מערכת תזמון, רעשים ונקישות פנימיות, רעש מיסבים פנימי. (אני מניח שזה כסת"ח, האוטו בסה"כ עם 75,000 ק"מ, למרות שאם ארכוש, אבדוק במוסך).

מערכת פליטה - תקין.

סרן קדמי ומערכת היגוי - לא תקין. סטיות הגה קלות. חופש משולשים במתלה. הבוחן במכון כתב ליד "כיוון פרונט".

קפיצים - תקין.

שילדת מרכב - ליקויים בעלי משמעות גבוהה - פגיעה בקורה אורכית אחורית, החלפת פח דופן אחורי , החלפת כנף אחורית מולחמת. ברור לי מה זה כנף. מה זה פח דופן אחורי וכמה זה משמעותי ? כנ"ל לגבי הקורה.

ליקויים בעלי משמעות נמוכה - תיקון דלת אחורית שמאל, החלפת מכסה תא מטען, תיקון רצפה אחורית בחלק הסמוך לפגוש (כמה זה משמעותי ? )

מערכת בלמים לא נבדקה.

צמיגים - תקין.

מערכת תאורה - תאריך מצבר 05, לא תקין. בגלל המצבר ? או בגלל שלמטה כתוב שהבדיקה לא כוללת אביזרי חשמל ?

העברות כוח - נזילת שמן ת"ה, נקישה בשילוב הילוכים. הנזילה תבדק, במידה ולא קיימת - כנראה כסת"ח. ולאור ספר הטיפולים המסודר, אני מניח שזה כסת"ח.

מחוונים - תקין.

הערות כלליות - לבדוק צריכת דלק בנסיעה. כרגיל.

דו"ח בדיקת מנוע

לא הבנתי אם הכל תקין או לא, אז צילמתי את הדף.

אני מחפש אוטו שישרת אותי 3/4 שנים והאוטו הזה נראה לי כחבילה טובה מבחינת איבזור ותועלת. תוכנית חסכון אני לא מחפש, אם אני צריך תוכנית חסכון אני הולך לבנק, לכן, מה יהיה בעת המכירה לא מעניין אותי כל כך.

השאלה היא אם יש סיבה לפסול את הרכב הזה בגלל התאונה שעבר ? שוב, אני לא מבין גדול, אז אני לא יודע כמה זה חמור או לא,תאירו את עיניי. האם במחיר המתאים הוא שווה רכישה ? אם לא, נמשיך לחפש.

מנוע.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסה"כ נראה רכב טוב.

לגבי רעש השסתומים וכו' כסת"ח. לגבי הפגיעה בקורת אורך האחורית, אם היא לא עברה את נקודת ריתום המתלה, אז המשמעות היא נמוכה. כנ"ל המתיחה של רצפת תא המטען. בקש לראות דו"ח שמאי של תיקון הנזק וכן את פירוט התיקון (אם אתה קונה את הרכב תשמור את המסמכים למכירה).

נצל את העובדה שלרכב הייתה פגיעה מאחור להורדה במחיר (התחל מ-20% פחות ותעלה עד ל-10%).

בהצלחה.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6223 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...