מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3

נושא: סיטרואן קסארה 2 ליטר, מודל 2002.

נהג נמרץ (> 500 הודעות)

סיטרואן קסארה 2 ליטר, מודל 2002.

לקחתי את הרכב לבדיקה לפני כשבוע, לאחר שראיתי ספר טיפולים מלא ורכב שמור ומטופל כראוי.
    בעל הרכב בתחילה טען כי הייתה תאונה מאחור והוחלפה כנף - ריתכו, הוא דבר אמת ולא ניסה להסתיר כלום.

אשמח לדעתכם על סמך הבדיקה:

מנוע - רעש מע' שסתומים, רעש מערכת תזמון, רעשים ונקישות פנימיות, רעש מיסבים פנימי. (אני מניח שזה כסת"ח, האוטו בסה"כ עם 75,000 ק"מ, למרות שאם ארכוש, אבדוק במוסך).

מערכת פליטה - תקין.

סרן קדמי ומערכת היגוי - לא תקין. סטיות הגה קלות. חופש משולשים במתלה. הבוחן במכון כתב ליד "כיוון פרונט".

קפיצים - תקין.

שילדת מרכב - ליקויים בעלי משמעות גבוהה - פגיעה בקורה אורכית אחורית, החלפת פח דופן אחורי , החלפת כנף אחורית מולחמת. ברור לי מה זה כנף. מה זה פח דופן אחורי וכמה זה משמעותי ? כנ"ל לגבי הקורה.

ליקויים בעלי משמעות נמוכה - תיקון דלת אחורית שמאל, החלפת מכסה תא מטען, תיקון רצפה אחורית בחלק הסמוך לפגוש (כמה זה משמעותי ? )

מערכת בלמים לא נבדקה.

צמיגים - תקין.

מערכת תאורה - תאריך מצבר 05, לא תקין. בגלל המצבר ? או בגלל שלמטה כתוב שהבדיקה לא כוללת אביזרי חשמל ?

העברות כוח - נזילת שמן ת"ה, נקישה בשילוב הילוכים. הנזילה תבדק, במידה ולא קיימת - כנראה כסת"ח. ולאור ספר הטיפולים המסודר, אני מניח שזה כסת"ח.

מחוונים - תקין.

הערות כלליות - לבדוק צריכת דלק בנסיעה. כרגיל.

דו"ח בדיקת מנוע
    לא הבנתי אם הכל תקין או לא, אז צילמתי את הדף.

אני מחפש אוטו שישרת אותי 3/4 שנים והאוטו הזה נראה לי כחבילה טובה מבחינת איבזור ותועלת. תוכנית חסכון אני לא מחפש, אם אני צריך תוכנית חסכון אני הולך לבנק, לכן, מה יהיה בעת המכירה לא מעניין אותי כל כך.
    השאלה היא אם יש סיבה לפסול את הרכב הזה בגלל התאונה שעבר ? שוב, אני לא מבין גדול, אז אני לא יודע כמה זה חמור או לא,תאירו את עיניי. האם במחיר המתאים הוא שווה רכישה ? אם לא, נמשיך לחפש.
    תמונות מוקטנות שצורפו תמונות מוקטנות שצורפו שם: מנוע.jpg‏ - מספר צפיות: 91 - גודל: 56.0 קילובייט  

2. הסימלון של מנהל-המערכת

חשבתם פעם מה הוא הרכב הכי מתאים לכם?

היי, אני היועץ האוטומטי של קארספורום לבחירת רכב
    אני אשמח לעזור לך בבחירת הרכב הבא שלך. אני כבר מחכה לך ומבטיח שתוך פחות מ-2 דקות נמצא את הרכב המושלם בשבילך. ואם לא, השירות חינם.
    סתם! , אני צוחק. השירות תמיד חינם! כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ כאן

אחראי פורום הסימלון של menir1

בעניין: סיטרואן קסארה 2 ליטר, מודל 2002.

בסה"כ נראה רכב טוב.
    לגבי רעש השסתומים וכו' כסת"ח. לגבי הפגיעה בקורת אורך האחורית, אם היא לא עברה את נקודת ריתום המתלה, אז המשמעות היא נמוכה. כנ"ל המתיחה של רצפת תא המטען. בקש לראות דו"ח שמאי של תיקון הנזק וכן את פירוט התיקון (אם אתה קונה את הרכב תשמור את המסמכים למכירה).
    נצל את העובדה שלרכב הייתה פגיעה מאחור להורדה במחיר (התחל מ-20% פחות ותעלה עד ל-10%).

בהצלחה.

נהג שודים (> 1000 הודעות)

בעניין: סיטרואן קסארה 2 ליטר, מודל 2002.

הרכב עם מכה ב"שאסי" וגם כך השוק שלו חלש מאוד, תתמקח על המחיר בהתאם, ותוריד מינימום 30%, אם לא חפש רכב זהה נקי מתאונות.

נושאים דומים

1. למכירה סיטרואן קסארה מודל 2002 2,000 בנזין
    By tuli in forum מכירה - מכוניות ואופנועים בלבד
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 15/10/06, 12:45
  2. סיטרואן קסארה 2002
    By ShayRally in forum מכירה - מכוניות ואופנועים בלבד
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 11/04/05, 20:16

כללי פרסום הודעות

• לא באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות