Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה במציאת הד-יוניט

NIKIG
שימו לב! השרשור הזה בן 6223 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

מחפש המלצות לרדיודיסק בסביבות ה -300 350דולר הרכישה תתבצע ב ארה"ב

הדרישות מהר"ד בראש ובראשונה שמיעה איכותית עד כמה שניתן במסגרת התקציב.דברים כמו יופי ,תצוגות ,צבעים וכו חסרי חשיבות.

יש לציין שרוב הדיסקים יהיו ב MP3

הציוד הקיים הוא

מגבר מונו של קיקר 1500.1

מגבר 2 יציאות של קיקר 400.2

סאב קיקר L7 2 סלילים של 2 אוהם

קומפוננט של רוקפורד (לא זוכר במדוייק את השם) 100רמס

איטום מלא בגאז'+דלתות

אני ממש הסתבכתי בכל הפיצ'רים כמו אקולייזרים שונים,מעבדים של 24ביט,וכו וממש לא יודע על אילו דברים לשים דגש בבחירת הר"ד -ומה לקנות

לבנתיים מצאתי כמה מועמדים

פיוניר 880PRS

קלריון DXZ865

אקליפס CD5100

מה דעתכם

והאם יש ר"ד מומלצים

מקווה שתצליחו לעזור לי ..

תודה מראש וחג שמיייייייייייייח!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

מחפש המלצות לרדיודיסק בסביבות ה -300 350דולר הרכישה תתבצע ב ארה"ב

הדרישות מהר"ד בראש ובראשונה שמיעה איכותית עד כמה שניתן במסגרת התקציב.דברים כמו יופי ,תצוגות ,צבעים וכו חסרי חשיבות.

יש לציין שרוב הדיסקים יהיו ב MP3 לא כדאי לרכוש ר"ד במחירים האלו לנגן בו MP3 . לא יודע מה לגביך אבל אני מעביר לנגן שלי MP3 ברמה של 320 מלוסלס כלשהו או מקובץ WAV ויש ירידה באיכות (גם אם זה לא מבחן עיוור זה עדיין אומר משהו )

הציוד הקיים הוא

מגבר מונו של קיקר 1500.1

מגבר 2 יציאות של קיקר 400.2

סאב קיקר L7 2 סלילים של 2 אוהם

קומפוננט של רוקפורד (לא זוכר במדוייק את השם) 100רמס עם כול הכבוד לקומפוננט הזה , אני לא חושב שהוא מספיק איכותי לשמוע בו ר"ד במחירים האלו

איטום מלא בגאז'+דלתות

אני ממש הסתבכתי בכל הפיצ'רים כמו אקולייזרים שונים,מעבדים של 24ביט,וכו וממש לא יודע על אילו דברים לשים דגש בבחירת הר"ד -ומה לקנות

לבנתיים מצאתי כמה מועמדים

פיוניר 880PRS

קלריון DXZ865 זה דגם ישן , יש את ה775USB שלה שלטעמי הוא הכי טוב מבין אלו ששמת ברשימה ואם זכרוני אינו מטעה אותי הוא נמכר בין 240-26 דולר , כך שהוא גם תמורה נהדרת לכסף

אקליפס CD5100

תודה מראש וחג שמיייייייייייייח!!!

הדעות שלי באדום

בברכה יהודה

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהודה תודה על התשובה

לגבי הקומפוננט הוא ישודרג עוד חודש חודשים לסט 3 חלקים

לגבי המוזיקה לצערי המוזיקה היא לא main stream מאוד קשה למצוא דיסקים מקוריים או להוריד בפורמטים של לוסלס ,לכן רוב המוזיקה היא ב MP3 אבל יש גם מספר לא קטן של דיסקים מקוריים ואיכותיים.

עוד המלצות/ביקורות לגבי הקנייה יתקבלו בברכה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת אופציות ופיצ'רים הקלריון נופל מהאחרים, הייתי הולך על האקליפס אנה ממך נמק הסבר והראה איזה פיצ'רים הוא חסר לעומת הרשימה שלו .

בברכה יהודה

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבלי להתעמק יותר מידי במפרטי המכשירים, לקלריון אין טיים אליימנט ,קרוס 3WAY וקרוס עם פחות נק' חיתוך.

לאקליפס אין פאנל נשלף אם אני לא טועה.

בכל מכשיר שייבחר הוא יצטרך לוותר על משהו ויקבל משהו אחר , השאלה מה הוא צריך מהמכשיר.

מחפש קומפוננט רוקפורד T5...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבלי להתעמק יותר מידי במפרטי המכשירים, לקלריון אין טיים אליימנט ,קרוס 3WAY וקרוס עם פחות נק' חיתוך.ברצינות?!!!! קראת את מפרט המכשיר שאתה מדבר ?!!! לא אתן לך את הלינק כי אתה צריך ללמוד לא לדבר שטויות , אז לך ותחפש את המפרט ותגיד לי מה יש לאקליפס שאין לקלריון

בכל מכשיר שייבחר הוא יצטרך לוותר על משהו ויקבל משהו אחר , השאלה מה הוא צריך מהמכשיר.

אם אתה לא יודע אל תגיב , יהיו אנשים שיראו את התרד' ויקבלו מידע מוטעה . לא צריך להכנס ולענות בכול תרד' שנפתח . ואם יש לך משהו לומר אז תבדוק שאתה לא מטעה אנשים

בברכה יהודה

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבלי להתעמק יותר מידי במפרטי המכשירים, לקלריון אין טיים אליימנט ,קרוס 3WAY וקרוס עם פחות נק' חיתוך.

כנראה שלא הסברתי את עצמי טוב

לפני איזה שנתים היה לי ר"ד של JVC וכאשר החלפתי אותו לאלפיין 9853 היה הבדל של שמיים וארץ

לכן אני רוצה מכשיר עם הסאונד הכי איכותי

לגבי הפיצ'רים אמרתי שאני לא יודע על מה לשים דגש, משמע אני לא יודע איזה פיצ'ר יתרום לסאונד טוב

בן אם זה מעבד 24 ביט , אקולייזר לכל רמקול ,קרוס 3WAY או טיים אליימנט.

לגבי האקליפס היתי בטוח שלא קיימים רדיודיסקים בלי פנל נשלף,לדעתי זה חיסרון משמעותי במיוחד בארץ.

gsi16v

בכיף אם לא קשה שים לינק של החנות ,השאלה היא איפה יותר משתלם לקנות דרך הרשת או בחנות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי קרוס עם כמה שיותר אפשרויות חיתוך , אקוולייזר וטיים אליימנט הם דברים הרבה הרבה יותר משפיעים לטובה מאשר מעבד של 24 ביטים.

Hybrid Audio Legatia L1PRO+L4 @ Genesis Dual Mono

Hybrid Audio Legatia L6 @ Genesis 4 Channel

AA Chaos 12 @ Sundown SAZ-1500D

Alpine 9533, H701, C701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי אז איזה הד יוניט משלב את כל אלו

האם הפיוניר 880PRS ? או הקלריון 775USB ?

לצערי אין לי את הידע בשביל לקנות ר"ד מתאים.

אז אם משהו כאן יכול לתת המלצות נוספות או להתייחס למכשירים הנ"ל

ואם יש בעיה למצוא אחד בתקציב שלי? אם ההשקעה מצדיקה את עצמה אז נגדיל את התקציב(למרות שמתחתי עד עמה שניתן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיוניר RS880 מכשיר מצוייין !

היה לי כזה .

יש בו את רב הפיצ'רים שאפשר לצפות ממכשיר .

את ה775 של קלריון אני לא מכיר אבל הבנתי שהוא גם מאכלס המון פיצ'רים .

לכן לא אוכל לתת לך חוות דעת עליו אבל שוב אני ממליץ על הפיוניר מכשיר מצויין .

בברכה רוני .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי קרוס עם כמה שיותר אפשרויות חיתוך , אקוולייזר וטיים אליימנט הם דברים הרבה הרבה יותר משפיעים לטובה מאשר מעבד של 24 ביטים.

מחזק מאוד מאוד, זאת גם דעתי.

אאודיופיל שמודיופיל. אתה רוצה לשמעו מוסיקה טוב, וטוב בשבילך , זה לא תמיד איך שהיא הוקלטה, אלא איך שאתה אוהב.

בשביל זה אקולייזר הוא דבר נחוץ.

לקלריון יש 24ביט, יש לו טיים אליינמנט, כמה חיתוכים יש לו אין לי מושג, וגם לא בכמה תדרים הוא חותך.

מבחינת פיצ'רים. לPRS יש את המקסימום, השאלה היא איך איכות הצליל שלו ביחס למכשירים הנ"ל.

אני מאמין שעם כיוון טוב באקולייזר ובשאר הפרמטרים, אתה תגיע לתוצאות טובות יותר מהקלריון ותהיה לך גם שליטה יותר טובה על כל אלמנט מבחינת חיתוך ואקולייזר.

מה גם שהמחיר הוא נמוך משמעותית מהשאר.

למה למשל לא הכנסת למשוואה את האלפיין 9855 ?

אמיר

!!!205rallye -->206XS -->clio172-->fiat bravo tjet 1.4t --> Ford Focus ST

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי קרוס עם כמה שיותר אפשרויות חיתוך , אקוולייזר וטיים אליימנט הם דברים הרבה הרבה יותר משפיעים לטובה מאשר מעבד של 24 ביטיםוכשיש גם קוס וגם טיים אליינמנט וגם אקוליזר פרמטרי וגם 24 ביט ואיכות סאונד עדיפה (לפחות לדעתי) אזי ברור מדוע לדעתי לפחות הקלריון יותר טוב מכולם.

בברכה יהודה

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל מזה לא MAIN STRREAM ? אני שומע הכי לא מיין סטרים ויש לי איזה 300 דיסקים מקוריים באוסף ועוד 200 בערך צרובים ממקורים כאלו.

דבר שני , אני בדעה מנוגדת לאייל. סאונד צריך להיות כמה שיותר ללא תוספות, בלי יותר מדיי חיתוכים ואולייזר וכו..

במיוחד ברכב. ברכב מספיק שאתה נוסע על כביש אחר וכל העבודה שלך בכיוון לא שווה יותר כלום.

שלא נדבר על עוד מישהו ברכב, רעשי רקע מהכביש, פתיחת חלון וכו..

מכשירי היי אנד לא בהכרח יעשו מהמערכת שלך הרבה יותר טובה כי אם כל הכבוד הרב היא לא מספיק טובה.

היא טובה מאוד , אבל לא מספיק (איך אומר צדי צרפתי , זה לא בדיוק.. זה בצד..).

אתה זקוק למכשיר טוב ואמין. שיתן לך הנאה מהמוזיקה.

אני הייתי הולך על קלריון מכמה סיבות פשוטות לגמריי.

א.רוב המכשירים שלהם מתאפיינים גם ברמות הנמוכות לאמינות למקור . הם משתדלים לתת כמה שפחות אופי לסאונד ולא לשנות אותו כמה שאפשר.

ב.מנסיון רב אין כמעט דיסק שלא הצלחתי לנגן בדגם כלשהו של קלריון.

ג. יש לקלריון לעומת אקליפס למשל מעבדה רשמית בארץ . אולי אתה לא תקבל שם אחריות , אבל לפחות החלקים יהיו מקוריים ומי שיתקן גם יכיר את המכשיר לא רק יחפש תשובות.

ד.24 ביט מבוסס בר בראון ברוב המכשירים היום , המעבדים שלהם לפי מה שמובן מהאתר שלהם הם מעבדים אשר מתוכננים ע"י קלריון כלומר מותאמים לרעיון ולאיכות שלהם הם מחוייבים.

ה.היום המכשירים שלהם לדעתי נראים טוב כמו כל מכשיר אחר. איכות הבניה אפילו במכשירים הנמוכים שלהם היא פנומנלית יחסית למכשירים גבוהים של חברו מכובדות אחרות.

לך על ה 775 , נראה לי היום הקניה המשתלמת ביותר. המכשיר הכי גבוהה שלהם ממה שלא נקרא היי-אנד .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6223 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...