Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חבר מביא אגזוז ואני רוצה להדריכו: מה יספר בעליה למטוס ומה כאן במכס?

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 6224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בקיץ הקרב ובא יש לי אפשרות להביא דוד של אגזוז עבור אופנוע ישן. הדוד חדש והוא מתאים בדיוק לתוך מזוודה, אשר תועמס לתא המטען של המטוס. הענין יתבצע ע"י חבר סבלני ומבין, המוכן לכול הבלגן, אבל הייתי רוצה להדריך אותו:

מה לספר בחו"ל, לפני העליה למטוס בזמן הבדיקה?

מה לספר כאן, בכניסה, לחבר'ה מהמכס, אם נאמר יעצר ויבדק?

בכול מקרה, הדרכתי אותו שלא להציג קבלת קניה.

בתודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל שיגיד את האמת לפני שהוא עולה למטוס וגם שיגיד מה זה וסביר להניח שבשיקוף יבקשו ממנו ליראות את החלקים. לא יתנו לא לעלות עם זה לתא הנוסעים אלה רק לתא המיטען של המטוס מתאמי ביטחון.

ובמכס לא עושים בעיות עד סכום של 200 $ אם יש חשבונית קניה.(מודפסת)

טל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל שיגיד את האמת לפני שהוא עולה למטוס וגם שיגיד מה זה וסביר להניח שבשיקוף יבקשו ממנו ליראות את החלקים. לא יתנו לא לעלות עם זה לתא הנוסעים אלה רק לתא המיטען של המטוס מתאמי ביטחון.

ובמכס לא עושים בעיות עד סכום של 200 $ אם יש חשבונית קניה.(מודפסת)

טל

מדובר על כ- 300$.

יש למישהו רעיונות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי עם מי אתה טס , אני טסתי עם רויאל גורדן מתאילנד לארץ והבאתי דברים שאם הם היו עוברים שיקוף היו מפרקים לי את כל המזודות, הבאתי אזעקה לאוטו שכולל שלטים סירנה והרבה חוטים תחשבו מה היו חושבים עם זה היה עובר שיקוף. רק את התיק שאיתו עליתי למטוס בדקו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם את התיק שנכנס לבטן המטוס בודקים,זה שאתה לא רואה את זה לא אומר שהוא לא עובר בדיקה.

לי פעם קראו ברמקול להגיע לעמדת בדיקה,וזה לא היה נעים כלכך,

בכל אופן אגזוז הוא לא משהו שמעורר חשד,שאני העברתי מד מומנט חשבו שזה חרב...

[CENTER][B]The only difference between a man and a boy [/B] [B]Is the size of the Ego and the price of The Toy[/B][/CENTER]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו בסיפור של דן בן אמוץ - שיספר שזה אוכל לציפורים. ואם המוכס יתפלא שיגיד "ירצו - יאכלו, לא ירצו - לא יאכלו!".

נו באמת. אתה מצפה שבפורום פתוח של אזרחים (פחות או יותר) שומרי חוק תקבל עצות מפורשות לקומבינות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צלצל אלי מחר אני יסביר לך מה כדאי לעשות 0522263868

טל

אולי ותשכיל את שאר חברי הפורום

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו בסיפור של דן בן אמוץ - שיספר שזה אוכל לציפורים. ואם המוכס יתפלא שיגיד "ירצו - יאכלו, לא ירצו - לא יאכלו!".

נו באמת. אתה מצפה שבפורום פתוח של אזרחים (פחות או יותר) שומרי חוק תקבל עצות מפורשות לקומבינות?

ניכבדי,

לא פעם ראשונה שאני שם לב לנחרצות שלך ולקפיצתך למסקנות. האם אני רמזתי ולו רמז קטן, לגבי "קומבינה"?? אזרח שומר חוק אני ואף אחד אחר לא יטען או ירמוז אחרת.

הכוונה הייתה איך להציג את השלל, על מנת לא להסתבך ולשלם סתם יותר מהנחוץ. המוכסים לא טמבלים והדוד הנ"ל זועק למרחוק "אני אגזוז". אף אחד לא בא לספר להם שמדובר ב- 1 ק"ג עגבניות.

השאלה היא: האם לטעון לפריט אספנות? האם לא לאמר בכלל כלום? איך להתנהג? היות ומדובר בחלק של אגזוז לרכב אספנות ולא באגזוז מושלם, הוא עלול לענות למספר קטגוריות בהגדרתו ולא לאחת בלבד.

מקווה שעכשיו הכוונה ברורה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי עם מי אתה טס , אני טסתי עם רויאל גורדן מתאילנד לארץ והבאתי דברים שאם הם היו עוברים שיקוף היו מפרקים לי את כל המזודות, הבאתי אזעקה לאוטו שכולל שלטים סירנה והרבה חוטים תחשבו מה היו חושבים עם זה היה עובר שיקוף. רק את התיק שאיתו עליתי למטוס בדקו.

הכי טוב עם אירן אייר אצלם תא המטען זה רק למזוודות, והקבינה ארסנל

untitledyr5.png

Welcome aboard Iran Air Flight #008 please take a moment now to make sure your bomb belts are fastened low and tight about your waist, to fasten the belt, insert the metal tab into the buckle, to release no no no do not release

Thank you for flying with us today, we hope you have enjoyed the flight, next time you get the insane urge to go blasting through the skies, we hope you'll think of us here at Iran Air

אירית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...