Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למכירה:רדיו-דיסק,רמקולים,ומגבר....

orturbo
השרשור נעול! רק פותח השרשור וצוות האתר יכולים להגיב
שימו לב! השרשור הזה בן 6163 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מוכר כמה דברים מהסיבה שאני מחליף הכל באוטו...

אז ככה רדיו דיסק קנווד מדגם:4033 עיםMP-3 ושלט דגם יחסית חדש של קנווד צבע כסוף עים שלט "חכם" מקורי קורא את שמות השירים וכל סוגי הקבצים הרדיו דיסק במצב חדש ויש לו כמובן RCA בשביל מגבר אחריות עד2010 יש קבלות ויש את כל מה שמגיע כמו שקניתי אותה היא חדשה דנדשה אצלי כמה חודשים בודדים אין עליה שריטה! מחיר מציאה בטלפון שווה לנסות.

רמקולים בגודל 6.5 של חברת פירסט-סטריאו או משהו כזה לא משהו מוכר אבל עובדים פצצה מוציאים 80RMS ו160וואט מקסימום עבדו באוטו שבוע אחד בלבד 80 שקל והם שלך!

מגבר 2ערוצים פשוט קטן וחמוד מוציא100וואט RMS! מתאים למי שרוצה להגביר רמקולים באוטו במחיר מציאה של 120 שקל

הכל במצב חדש וניתן לבוא ולבדוק\לראות הכל אצלי בבית כל הקודם זוכה!

0506668860

אורי

ואני מראשון לציון.

bmw-530i 3.0L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

נוסף עוד מגבר 2ערוצים\מונובלוק 600וואט חברת SABA כולל 2מאוררים מקוריים המופעילם ברגע שהמגבר מיתחמם המגבר פתח אצלי זוג של סאבים פיוניר 1000וואט כל אחד!

אני רוצה עליו 450.

אור.

bmw-530i 3.0L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • תוכן חדש...