Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה על פאנל+2 רמולים קדמיים ו2 אחוריים

unofire
שימו לב! השרשור הזה בן 6223 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לחבר שלי פיאט אונו גם רק ישנה יותר בכל מקרה,הוא ביקש ממני המלצה למערכת כזו ב1000 שקל הוא ממש לא מוכן לשלם יותר מזה מכייוון שהוא יעבור את מחיר הרכב בעוד כאלפייה.

כל מה שהוא מבקש זה שהמערכת תהיה בסביבות הרמה של המערכות אשר מגיעות עם רכבים חדשים יותר או שגם את זה הוא לא יקבל?

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה עניין של עיקרון?

לחבר שלי הייתה רנו 5 שעולה 800 שקל עם מערכת SQ של 16,000 ש"ח.

לא יודע עקרון או לא אבל אני מבקש לא לשלוח תגובות כאלו זה לא קשור לנושא וזה דיי דחוף לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב1000 שקל הוא ממש לא יכול לקבל את אותה רמה.

רדיו-דיסק פשוט עולה בסביבות ה600.

מה הוא יכול לקנות ב 400 ש"ח? אולי 6X9 אחוריים.

יותר מזה? כלום.

Skoda Octavia MK III 1.8TSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי רדיו דיסק פיוניר 2950 של עוזי רדיו עולה 750.

בשאר הכסף(250) 6*9 של פיוניר/קנווד או כל מותר עממי אחר העיקר שיהיו נצילים.

גם אם היה לו יותר כסף להשקיע ה4" באונו זה ביזבוז כי הם מכוונים כלפי הריצפה.

SUZUKI Ignis Sport

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אממ ותגיד כמה תעלה לו ההתקנה לדבר הזה?ואם הוא ילך למתקין המתקין יוכל לארגן לו מערכת ב1000 כולל התקנה?שתכלול את מה שהוא רוצה?

שוב אני לא היתי עושה את זה,אבל הבן אדם עיקש כמו חמור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרדיו דיסק עולה 750 כולל התקנה.

לגבי ה6*9 עדיף שהוא יתקין אותם לבד כי חיתוך אצל מתקין עולה בסביבות ה100 שקל(בכלל לא שווה).

באמצעות ג'יג סווא לחתוך בעדינות את המגש לפי השבלונה שמגיעה עם הרמקולים.

את הרמקולים עדיף ליקנות מהאינטרנט כי לפי מא שאני מכיר חנויות לוקחות מחירים מטורפים על רמקולים עממיים, בזמנו כשהלכתי ליקנות 6*9 של פיוניר בחנויות רצו עליהם 550 ומצאתי אותם באינטרנט ב240 ומיד קניתי.

SUZUKI Ignis Sport

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6223 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...