Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בהגדרת כרטיס רשת אלחוטי 3COM

אור .ס.
שימו לב! השרשור הזה בן 6223 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, המחשב שלי מחובר לאינטרנט דרך ראוטר וכרטיס רשת אלחוטי של 3COM

OFFICE CONNECT WIRELESS

54MBPS 11G COMPACT USB ADAPTER

הדגם זה 3CRUSB10075

מאז שהוא חובר למחשב, אני פשוט גולש בהגדרות ברירת מחדל, לא התקנתי אותו ולא עשיתי כלום, אז אני מחובר על 11.0 MBPS, אפשר להעלות את המהירות ? איך עושים את זה ?

תודה, אור.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא משנה לך בכלום למעט תקשורת פנימית בין מחשבים בבית לצורך העברת קבצים (אם מתקיימת).

החיבור שלך כרגע מהיר בהרבה מהחיבור החוצה לאינטרנט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאתה אומר נשמע רע.

נשמע לי כאילו הראוטר שלך לא מוצפן או מאובטח, וכל דיכפין יבוא ויגלוש על הרוחב פס שלך.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא נשמע רע זה באמת רע וכל דבר שתכניס לפה עם ווירלס יכול לחגוג עלי (בדקתי את זה), אני לא יודע איך מאבטחים את הראוטר שיתן רק למחשבים של הבית שירות.

ואני גם בטוח שמישהו חוגג כי הרבה פעמים האינטרנט איטי מאוד מאוד דווקא באמצע הלילה שכולם כאן ישנים ורק אני משתמש ברשת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז שב על חוברת ההוראות ותלמד אחד לאחד מה שכתוב שם. כך אני הגדרתי את הראוטר שלי (גם של 3COM) ללא ידע מוקדם ברשתות (ידע כללי נרחב במחשבים לא הזיק כמובן).

בגדול אתה צריך להתעסק בהגדרות תחת התפריטים הללו:

:Wireless Settings

configuration - כאן יש לקבוע Service Area Name/SSID

, encryptionלבחור ב-manual pre shared key ולהמציא קוד

connection control - לסמן את Only authorised Wireless PCs can connect to the Router - אופציה זו כדאי לקבוע דרך שימוש במחשב המחובר בצורה אלחוטית, כך ה"שם" שלו נבחר בצורה אוטומטית

Firewall:

SPI - Intrusion Detection - לסמן את 2 האופציות

אלו הדברים שאני זוכר שיש להתעסק איתם - קיימות אופציות שיש לשנות גם במחשב ה"אלחוטי" הגדרות בהתאם.

כמובן שאלו שמות האופציות בראוטר שלי, של 3COM והבנתי כי לך יש של אותה חברה ואני מניח שהממשק דומה.

בהצלחה

*עריכה - הגדרות ה-firewall פחות רלוונטיות לגבי שימוש לא מאושר ברשת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כעקרון כדי לסנן לפי כתובות מק (שאף אחד לא יוכל להתחבר לך לרשת חוץ ממחשבים שאתה מגדיר, גם לא באמצעות קוד) צריך להכנס לממשק הראוטר עם הכתובת אייפי שלו, להכנס בצד שמאל לLAN Settings, ללחוץ למעלה על DHCP Clients, ללחוץ על New בצד ימין למטה, ולרשום את כתובת המק של המחשב שלך. אל תשכח אח"כ לסמן בוי את האפשרות של FIX.

עריכה: טעות שלי, תתעלם ממה שכתבתי למעלה. תעשה את הבא:

בWireless settings תכנס ל Connection Control תבחר את האופציה השניה, ואז תלחץ על הכפתור New ותוסיף את הכתובת מאק.

כדי לדעת את כתובת המק של המחשב, תכנס להתחל > הפעלה > תרשום CMD ואז תרשום ipconfig/all הכתובת שרשומה בPhysical Adress היא הכתובת מק שלך.

אלעד

(הכתובת מאק היא של כרטיס הרשת ולא של המחשב עצמו.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

WRT754G V3.1 של לינקסיס, זה הראוטר.

לגבי ההוראות: כמו שלא ישבתי עם זה במשך השנה שזה בבית אני לא אשב עכשיו, מסוג הדברים שיוצרים לי כאבי ראש, אני אצליח לנעול את הראוטר ולא לפתוח אותו, בתמיכה הטכנית הם עוזרים בערך כמו שסבתא שלי מבינה...

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש תמיכה של לינקסיס בארץ? או שאתה מתכוון לתמיכה של הספק?

אם רכשת את הראוטר אצל הספק אמורה להיות לך תמיכה מלאה (או אם רכשת תמיכה דרך הספק).

בכל מקרה אם אתה מעוניין אני יכול להסביר לך, יש לי ראוטר כזה בבית.

אלעד

חוץ מזה, תמיד אפשר לאפס את הראוטר ולהגדיר מחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

WRT754G V3.1 של לינקסיס, זה הראוטר.

לגבי ההוראות: כמו שלא ישבתי עם זה במשך השנה שזה בבית אני לא אשב עכשיו, מסוג הדברים שיוצרים לי כאבי ראש, אני אצליח לנעול את הראוטר ולא לפתוח אותו, בתמיכה הטכנית הם עוזרים בערך כמו שסבתא שלי מבינה...

תודה.

אז גם תמשיך לסבול כמו שסבלת עד עכשיו או שתשלם לטכנאי מחשבים והוא יסדר את זה עבורך. לא הבנתי למה אתה מבקש עזרה בהגדרות אם אחרי זה אתה אומר שאתה לא מתכוון לעשות את מה שהדריכו אותך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד, תמיכה של הספק שניתנה בעת רכישת הראוטר.

אביב, אני אעשה מה שיאמרו, אמרתי שאני לא מתכוון לשבת מול ההוראות כי במילא אני לא אבין כלום, והתמיכה של הספק עוזרת רק במקרה תקלות כי הנציגים שלהם כנראה טיפשים ופעם אחרונה שעשינו חסימה הסתבר שהם חסמו את זה כמו הצרות שלי, כי איך שחיברתי את הכרטיס רשת אצלי במחשב הוא זיהה ונתן לגלוש חופשי.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה לפנות לפורום רשתות ופס רחב בתפוז. יש שם חברה' מקצועיים שמכירים כמעט את כל הראוטרים שיש בשוק.

ולגבי השאלה המקורית שלך - צריך לבדוק האם הראוטר שלך תומך בתקן G המאפשר תקשורת בקצבים של עד 54 מגה. אם לא, זה המקסימום שתקבל מהרשת. בכל מקרה, זה לא מה שמעקב לך את הגלישה כרגע.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...