Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מונו לאנזר 1200D

davidgti
שימו לב! השרשור הזה בן 6203 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חג שמח לכולם.

אני יודע שהמגבר הנ"ל הוא דיי ישן אך רציתי לשמוע עליו מספר חוות דעת,

כמו כן אפשר עוד להשיג אותו איפשהו ? או שמישהו מוכר אחד כזה?

כי לא ניראה לי שאפשר להשיג אותו בחנויות.

יום טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרים טלפון ליבורן לנזאר , ברוקס.

הנה הכתובת אינטרנט:

www.lanzar.co.il

בעיקרון אם אני זוכר זה מסדרת ה OPTI שלהם וזה צריך להיות מוצר טוב מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגבר מעולה

הפתיע אותי לטובה כאשר החזיק כל זוג סאבים שחיברתי

לפי דעתי המגבר היחיד של לאנזאר שעומד בהספקים שלו ולא נכנס לפרוטקש גם אחרי שיורד ל1 אוהם

לא מזמן חיפשתי מונו ורציתי לקנות את הלאנזאר שוב אבל נאמר לי אצל היבואן שאין אותו..ככה שלא נראה לי שניתן להשיג אותו(פרט ליבוא מחו"ל)

איזה סאבים אתה מתכוון להגביר איתו ומה התקציב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ללנזר חברה בת שנקראת פייל הפייל PLA3000D זהה לחלוטין ללנזר הזה והוא עולה חדש (אם עדיין יש אותו בארץ) כ1000 ש"ח

בנתונים שלו ובמחיר שלו אין כמעט שום דבר שמתקרב אליו בתחום של VALU FOR MONEY

בברכה יהודה

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר ל: PLA3000D על פניו ניראה שהמגבר הזה כדאי מאוד ביחס למחיר שלו,

אם אפשר לקבל עליו קצת יותר חוות דעת כי ממה שאני יודע פייל זה חרא של חברה :roll:

אגב הסאב המדובר הוא סי וי אר, ויש לי גם אופציה של מאגנט פאנטום איזה מבין המגברים הללו עדיף ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר ל: PLA3000D על פניו ניראה שהמגבר הזה כדאי מאוד ביחס למחיר שלו,

אם אפשר לקבל עליו קצת יותר חוות דעת כי ממה שאני יודע פייל זה חרא של חברה :roll:פייל=לנזר פשוט ביותר. הם גם שייכים לאותו קונצרן . אז אם אתה מחזיק מהלנזר אין שום סיבה שתשלם לנזר אם החברה מוכרת את הפייל בפחות ממחצית המחיר וזו אותה חברה רק עם שם אחר

אגב הסאב המדובר הוא סי וי אר, ויש לי גם אופציה של מאגנט פאנטום איזה מבין המגברים הללו עדיף ?

במחיר הזה אין שום דבר שמקביל לפייל הזה הוא 800 ואט ב2 אום ו1200 ב 1.3 אום המגנט לא מגיע ל1200RMS

בברכה יהודה

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי דווקא היתה אכזבה מהמגבר הזה.

הוא לא הזיז לי סאב של 600RMS ב 2 אוהם (ושאני אומר לא הזיז זה שהממברנה לא הצליחה להגיע לרבע מ ה XMAX שלה) וכמובן היה באס כאילו זה סאב של 80 וואט

לעומת מגבר מונו אחר שנתן ב 2 אוהם 300RMS והסאב הפציץ בו.

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחיר הזה אין שום דבר שמקביל לפייל הזה הוא 800 ואט ב2 אום ו1200 ב 1.3 אום המגנט לא מגיע ל1200RMS

בברכה יהודה

יהודה, אולי אתה צודק, אבל הצהרות לחוד ומציאות לחוד, לא ככה?

גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהודה, אולי אתה צודק, אבל הצהרות לחוד ומציאות לחוד, לא ככה?אם עוד לא למדת שהצהרות של לנזר הן בערבון מוגבל בהחלט , אנו בבעיה , אבל עדיין אם תוריד חצי אז הוא נותן 400 ב2 אום ? זה עדיין טוב .

למרות שלפחות לפי הרמז שהנתונים שלו נותנים, הדאמפינג פקטור שלו צריך להיות קטסטרופלי אפילו במונחים של מגברי קלאס D , ולכן לא אתפלא אם תמצא מגבר שנותן 350W שיהיה יותר טוב ממנו

גיא.

אל תשכח שהבחור לחיפש לנזר לא משהו אחר , אז מדוע לקנות לנזר שעלה חדש 2400 ש"ח ולא פייל ב1000 .

מה עוד שאני לא מכיר (לא ממש חיפשתי אז יתכן ויש לי טעות) מגברי מונו שנותנים מעל 300W ב1000 ש"ח

בברכה יהודה

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהודה אני בהחלט למדתי את זה על הרבה חברות (כגון לאנזר, הייפוניקס וכו') שהצהרות לחוד מציאות לחוד. בגלל זה שאלתי אותך למה ההמלצה הזאת, וענית לי. אוקיי. אבל חבל, יש מגברים ביד שניה בסביבות ה-1000-1500 שקל שהרבה הרבה הרבה יותר טובים\איכותיים\חזקים\מה שרק תרצה מהלנזר והפייל (זה מיועד לפותח השירשור לא אלייך יהודה).

בברכה,גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש מונו של הייפוניקס שבאמת רחוק מהצהרותיו - עד שמחברים ליין דרייבר - אז אני מקבל כל וואט ו-וואט מהמגבר שלי.

אז מקסימום פותח הת'רד יחבר שם ליין דרייבר ולא יהיו בעיות .

בנוסף יש לי חבר טוב שהיה לו לנזאר והוא הייה סופר מרוצה ממנו .

תומר

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תומר, כשקונים מגבר לא אמורים לקחת בחשבון את הליין דרייבר. ככה זה מבחינתי לפחות. שילמת, אז שהמוצר יהיה מושלם למחיר ששולם עבורו.

זה כמו לקנות רכב לחוד וגלגלים לחוד. :)

לא חותם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניבו יקירי:

1- לא לכולנו יש מונו פסיכוטי של רוקפורד .

2- אתה צודק בנושא הליין דרייבר אבל אף פעם לא נורא שיהייה לך אחד .

תומר

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש מונו של הייפוניקס שבאמת רחוק מהצהרותיו - עד שמחברים ליין דרייבר - אז אני מקבל כל וואט ו-וואט מהמגבר שלי. אם אתה צריך ליין דרייבר בשביל להוציא מהמגבר את המקסימום, ועוד היום שכמעט כול הPRE OUT הם לפחות 2V , אזי יש בעיה אמיתית במגבר , כי זה אומר שמעגלי הכניסה שלו לא טובים מספיק , ואם זה כך אזי מה זה אומר על ההגברה הפנימית ועל היציאה ? . בא נגדיר את זה ככה הטופוגרפיה הפנימית/תכנון שלו לקוי בחסר

אז מקסימום פותח הת'רד יחבר שם ליין דרייבר ולא יהיו בעיות .

בנוסף יש לי חבר טוב שהיה לו לנזאר והוא הייה סופר מרוצה ממנו .עד כמה שאני זוכר את האנשים שהשתמשו בלנזר לפחות את זה הם לא היו צריכים

תומר

לשומאכר אנני יודע איזה מגברים נמכרים ביד שניה אבל לא כול מגבר שנמכר במחירים האלו שווה יותר מהפייל הזה . יש כמה חברי פורום שהיום כמעט אינם ,והשתמשו בלנזר לתחרויות SPL , והם העדיפו אותו על הפנטום למשל . ואלו אנשים שרמת הידע שלהם במגברים עולה על כול אלו שמאכלסים היום את הפורום . אז נכון הוא לא מתאים לי אבל במחיר שלו אני לא מכיר הרבה מגברים שהחברה האלו היו ממליצים עליהם במקום הלנזר

(תחפש יוזר בשם תמיר_א ותנסה למצוא הודעות שלו )

בברכה יהודה

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה מגבר!

עבד אצלי מעולה ומכרתי לאחד מחברי הפורום לפני כשנה וחצי שנתיים.

ממליץ בחום על סשרת ה-Opti של לאנזר, אפשר להשיג אצל היבואן www.lanzar.co.il

אל תאמינו לאוזן שלכם כ"כ מהר, לסאונד איכותי צריך ללמוד להקשיב...

מחשב לרכב, פוקל אוטופיה + סאב פוקל 33K כפול ועוד

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=152828

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6203 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...