Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רמקולים עד 700 ש"ח

yotamoo
שימו לב! השרשור הזה בן 6226 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ככה... עד עכשיו היה לי רק זוג רמקולים של אלפיין בחלק האחורי של הרכב, והם הספיקו לי לחלוטין. עצמה מטורפת לא הייתה להם אבל איכות סאונד מעולה. לצערי עכשיו הם נקרעו ואני מחפש תחליף טוב באותו סגנון: לא צריך ווליום מטורף, זה לא בשבילי, רק שהאיכות תהיה טוב. אני לא אודיופיל אבל כן מבחין באיכות הסאונד קצת יותר מאדם ממוצע.

בקיצור יש לי עד 700 שקל וגם זה אם אני חוםר עמוק בכיס. ההתלבטויות שלי הן:

1)מה עדיף - קומפוננט או 2 זוגות רמקולים? במסגרת המחיר כמובן.

2)איזה דגם - שוב אני אומר, מעדיף איכות על עצמה...

אם זה משנה יש לי רדיו-דיסק 4*50 וואט של פיוניר והרכב הוא פיג'ו 306 diamond...

אשמח על כל תשובה מהירה, לפני שאני חוזר לבסיס

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תישאר עם הפניונר.

תקנה עוד 2 רמקולים של פאניונר פשוטים.

2 טוויטרים

אחלה מערכת :-D

pioneer 5050+dellD820 CarPC .Focal Utopia Mid - Focal utopia tweeter - Focal Utopia Woffer @ CrossOver Utopia .JBL 75.4 .EARTHQUAKE 1142 rms @ 3ohm . The Monster : JL W7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע לשאלה שלי אם בתקציב כזה כדאי קומפוננט או 2 זוגות רמקולים, לא ענית. אשמח לדעת.

חוץ מזה הדגם שנתת הוא רק זוג אחד, אני רוצה שני זוגות. עד עכשיו שמעתי מוזיקה בזוג אחד וזה לא משהו.

אתה גם בטוח שהרמקולים האלה מתאימים במידות לרכב שלי?

בקיצור תודה על העזרה אבל אם אפשר להיות יותר מפורט, תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע אחי ***עם אחיך דבר בבית*** ב700 שקל לא הייתי הולך על 4 זוגות(קומפוננט,שש תשע) בגלל שקומפוננט עובד כמו שצריך עם הגברה ופחות נציל עם רדיו דיסק,מה גם שלא תמצא משהו טוב(4 רמקולים)במחיר כזה,אולי תנסה יד שניה?

עדיף כבר להשקיע בזוג רמקולים איכותי ולהשאיר את הרמקולים הרגילים של הרכב מקדימה שינגנו נמוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני זוכר נכון ב 306 נכנס 5רובע מקדימה.

קח:

http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=131655

למקדימה . (שים לב לקחת את הבול פאוור ושלא ידחפו לך את הדגם ULTRA).

מאחורה:

http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=15117

CLARION , יהיה לך כמו אלפיין.

הכל ביחד 650 ש"ח.

אם תקנה הכל בחנות אחד, אני מאמין שתוכל להוציא גם ב 600.

שתי זוגות הרמקולים האלו יכולים לעבוד בקלות ללא מגבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע אחי ***עם אחיך דבר בבית*** ב700 שקל לא הייתי הולך על 4 זוגות(קומפוננט,שש תשע) בגלל שקומפוננט עובד כמו שצריך עם הגברה ופחות נציל עם רדיו דיסק,מה גם שלא תמצא משהו טוב(4 רמקולים)במחיר כזה,אולי תנסה יד שניה?

עדיף כבר להשקיע בזוג רמקולים איכותי ולהשאיר את הרמקולים הרגילים של הרכב מקדימה שינגנו נמוך

אוקיי סתם שתדע אני ממש בור... הקומפוננט לא מגיע עם רמקולים קדמיים+אחוריים?

לא כ"כ הבנתי על מה בדיוק אתה ממליץ כי אמרת שקומפוננט לא עובד טוב עם הגברה רגילה ואז הפנת אותי לאחד.

בכל מקרה כרגע באוטו כמו שאמרתי הרמקולים מאחורה אלפיין קרועים והקדמיים התקניים של החברה לא עובדים סתם ככה. גם לא רוצה אותם הם על הפנים. יש לי כמו שאמרתי מגבר של הרדיו דיסק 4*50 ואני לא יכול לקנות מגבר חיצוני.

ואם כבר הולכים על ההצעה שלך - זו התפשרות, או שאיכות הסאונד תהיה טובה? כמו שאמרתי אני לא אודיופיל אבל גם לא קונה כל חרא שישראלי ממוצע מבסוט ממנו

שוב תודה על התגובות המהירות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ לך על רמקולים שש תשע של גי בי אל דגם ה70 אר אמ אס הם עולים בערך 500 שקל

אני המלצתי את זה לחבר שלי והוא מאוד מבסוט ויחסית להשקע שומעים מאוד נחמד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ לך על רמקולים שש תשע של גי בי אל דגם ה70 אר אמ אס הם עולים בערך 500 שקל

אני המלצתי את זה לחבר שלי והוא מאוד מבסוט ויחסית להשקע שומעים מאוד נחמד.

וזהו? 2 רמקולים בשביל כל ההגברה באוטו? נראה לי מועט... הייתי רוצה להשלים עם אחוריים אבל אני לא יודע אם זה שווה התפשרות על הקדמיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזהו? 2 רמקולים בשביל כל ההגברה באוטו? נראה לי מועט... הייתי רוצה להשלים עם אחוריים אבל אני לא יודע אם זה שווה התפשרות על הקדמיים

אפשר לחשוב איזה הגברה זאת??? תראה שתשקיע ברמקולים האלה 500 שקל ותיהיה מבסוט ואחרי תחסוך עוד טיפה ותוכל לקנות רמקולים נחמדים לקדימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6226 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...