Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טורים נופלים ומנורת צ'ק-אנג'ן נדלקת באופל אסטרה GSI [נערכה הכותרת]

eliasii
שימו לב! השרשור הזה בן 6232 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז כחה יש לי רכב אופל אסטרה GSI שנת 94 כבר הרבה זמן שאני סוחב תקלה שקצת מפריעה לי

החלפתי מספר רכיבים וחיישנים ברכב והתקלה עדיין קימת וגם לאחר ראש מנוע והחלפת שסתומים עדיין אותו דבר

אז הבעיה היא כזו כשאני נוסע בכביש מהיר הכל בסדר

הרכב מתנהג כמו שצריך אבל כשאני נוסע בכביש עירוני שיש רמזורים לעיתים הרכב מפיל את הטורים ל 100

הרכב מגמגם לשניה ומתיצב על 700 באותו זמן מנורת הצק אנגן נדלקת לשניה שתיים ונכבת

החלפתי ברכב חיישן חמצן חיישן טמפרטורה חיישן כמות אויר שסתום EGR מיכל קניסתר בדקתי צינורות וקום הכל תקין

התקלה לא קבוע כחה שגם אי אפשר לעקוב אחריה

חוברתי מספר פעמים למחשב במוסך המרכזי ולא נמצאה תקלה בזיכרון וגם נתוני החיישנים נבדקו ונמצאו תקינים

דבר נוסף הוא כאשר אני מניע את הרכב בבוקר קר הרכב מתיצב מייד על 700 סלד ואם אני מניע את הרכב שהוא עמד בשמש מספר שעות או שקצת חמים בחוץ הוא מתיצב על 1200 סלד ואחרי 3 דקות יורד ומתיצב על 700 כמה שניות לפני שהוא יורד ל700 סלד נורת הצק אנגן נדלקת שוב לשניה שתיים המחוג יורד לסביביות ה500 ועולה חזרה ל1200 אשמח לכל תגובה או פתרון אפשרי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספיק לפתוח הודעות חדשות לאותו הנושא, זו כבר הפעם השלישית שלך!

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=151484

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=109111

בחר שרשור קודם ורק אם יש לך משהו לחדש או להגיב להצעות שקבלת, המשך שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6232 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...