Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת מערכת בסמארט בשיקגו (מתנת חתונה לאחי) + תמונות הרכב

bub
שימו לב! השרשור הזה בן 6223 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כאמור כמה תמונות מהאוטו של אחי שסידרנו אותו ביחד לקראת החתונה שהייתה לפני מספר ימים וכמובן מערכת ששמתי לו ברכב לפי דגשים שהוא רצה וכמה ויתורים שנעשו בגלל מחסור בזמן, בכלים וכמובן שבמזומנים.

אני חייב לציין שהמחירים בקנדה בחנויות מאוד יקרים וכולם כאן קונים באינטרנט דבר שלצערי לא היה לי זמן בשבילו.

רוב הציוד שהולך כאן הוא פיוניר,קנווד, ורוקפורד שנמכרים במחירים מוגזמים לטעמי.

הדרישה של אחי הייתה שישמעו שיר מסויים חזק וברור כשהוא יכנס לאולם עם הכלה באוטו כשהגג פתוח לחלוטין וילווה אותם בריקוד הראשון שלהם(אני חייב לציין ששמעו אפילו יותר טוב משחשבתי שיהיה).

כל דוברי הרוסית שימו לב ללוחית הרישוי :)

הציוד שהותקן

מגבר 4 ערוצים אינפיניטי - מאחורה

מגבר שני ערוצים לייטנינג אודיו החדשים - מתחת למושב הנוסע

דוטק אוביישן 6.5 משודרג MT22 - בדלתות

קנווד 5.25 - פלטה קידמית חיבור מהרדיו דיסק

רדיו דיסק סוני מסך דוצדדי עם צנגר

C12 תיבה אטומה שבניתי מעץ מלא 2.1 ס"מ (10")

שש תשע גיביאל 70 ארמס

כל הפלטות האחוריות נבנו ע"י אחי קצת לפני שהגעתי לקנדה וכך גם כל הציפוי עור בפנים הרכב.

שימו לב לגאנטים החדשים 17" אינצ מקורי מגרמניה שהגיעו ביחד איתי והוחלפו ביום החתונה.

02-04-07_1804.jpg

02-04-07_1805.jpg

CIMG2372 (Medium).JPG

CIMG2369 (Medium).JPG

02-04-07_1808.jpg

02-04-07_1807.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה בובו סוף סוף סימתה את ההתקנה אני חושב שעשיתה תעות אם המיקום של הרמקול הוא יושב בחלק האחורי של הדלת הדוטק כמובן למרות ההשלמה של הדש בורד מיקדימה בכול מקרה חג שמח .

ומתיי לעזזל אתה חוזר לארץ אני צריך מצלמה.

יש לי עבודה לגמור כמו שאתה יודע

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=477352 המערכת שלי למכירה....
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בובי'ז יפה מאוד, גם לי נראה מוזר מיקום המיד של הדוטק אבל זה לא נראה שהיה הרבה מקום אחד לשים אותו,

הפלטה הקדמית נראת הזויה לגמרי(3 נקודות):)

מה הנפח של הקיקר?

אמיר

!!!205rallye -->206XS -->clio172-->fiat bravo tjet 1.4t --> Ford Focus ST

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראית התקנה נהדרת ..

אהבתי את המיקום והסידור של הקרוסים

תומר

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי של התקנה! נראה טוב. איך שומעים?

תחשבו אם הוא ישים באוטו הזה סטרוקר או איזה IDMAX חביב :-D

גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הזה מאוד בעייתי מבחינת מקום והמקום היחיד שיש מקום מאחורי הדיפון בדלתות הוא המיקום הנוכחי של הדוטק יותר קדימה נמצא מנגנון החלון החשמלי.

רציתי לבנות פוד פיבר במקום הכיסי עור בדלתות אבל לא היה הזמן וכלים. (כמו שרשמתי שיש הרבה אילוצים וויתורים כי המערכת הייתה מוכנה תוך יומיים אחרי שהגעתי מאפס ככה שהייתי קצת בלחץ במיוחד לאור העובדה שעד הרגע האחרון חיפשתי חיווט נורמאלי ועבדתי עם קאטר יותר זקן ממני בהרבה שבקושי הצלחתי לחתוך את ה4 גייג איתו).

הפלטה הקדמית היא לפי דרישות הלקוח (אח שלי) במיוחד המיקום של הטויטרים ככה שגם לי זה נראה קצת הזוי חחח ***חחח היא לא מילה תקינה בעברית***

אבל שוב לא לשכוח שהמערכת כבר הרבה מעבר לדרישות שאחי הציב שלי והתוכנית הייתה נטו פוזה וכוח.

נ.ב.

אמיר התיבה היא 32 ליטר אטומה והיא מפרקת לרכב את הצורה מבחינת באס ככה שאני מחפד לחשוב מה היה קורה אם הייתי מכניס IDMAX

:)

יחיאל תאמין או לא אנלא רואה תמצלמה שלי בעצמי, היא עכשיו בירח דבש עם אחי ואני מצלם בפלא כמו איזה מסכן

בתכנון לחזור לארץ הקודש עוד שבועיים, אבל נראה יש מצב אני נשאר כמה שבועות אקסטרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה עבודה

ליד הטוויטר ישנו רמקול?

אגב הידע הראשוני שלך מספיק כדי להיות מתלמד בחנות סטריאו שם, קצת כסף, הרבה למידה- מה רע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקנה יפה ומסודרת. בטח קל להתקין על כזה רכב מגבר. מבחינת העברת חוטים וכיוצ''ב.

אגב, מה כתוב בלוחית הרישוי?:-P

למכירה מגבר פולס אודיו 4 ערוצים ba-2900-הקלק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה עבודה

ליד הטוויטר ישנו רמקול?

אגב הידע הראשוני שלך מספיק כדי להיות מתלמד בחנות סטריאו שם, קצת כסף, הרבה למידה- מה רע?

אכן יש מקדימה זוג קנוודים 5.25 שהיו זרוקים בבית חדשים ללא שימוש.

ובקשר ללעשות קצת כסף זאת הסיבה שאני חושב להישאר עוד קצת כי החנויות כאן עומדות ברמה אפסית מבחינת ידע והתקנות.

כבר הציעו לי במקום מסויים משרה אבל נראה.

דווקא מאוד מעצבן להעביר חיווט ברכב הזה כי אין מקום לכלום הכל ממש צפוף ומציק וכשמדובר בשני מגברים התחיל להיות בעיה לאסוף את החיווט ככה שלא למחוץ אותם אחרי כן כשמרכיבים ושלא ילכו ביחד חשמל וארסיאיי אבל בקטנה.

רשום בלוחית רישוי (כולם לעוף/לעזעזל/להתחפף וכ"ו.. לא יודע לתרגם את זה במדוייק).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן יש מקדימה זוג קנוודים 5.25 שהיו זרוקים בבית חדשים ללא שימוש.

ובקשר ללעשות קצת כסף זאת הסיבה שאני חושב להישאר עוד קצת כי החנויות כאן עומדות ברמה אפסית מבחינת ידע והתקנות.

quote]

הלוואי ובעלי המקצוע כאן היו יודעים רבע מהידע שלהם.

בזמנו כשהייתי בל"א. הבנתי בכמה הם מקדימים את ארצנו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמין אבל שבלוס אנג'לס המצב לא כמו בקנדה.

שם התחום הזה ובכלל לפי מה שרואים מארה"ב התחום מאוד מפותח, אבל בקנדה כנראה שפחות.

אמיר

!!!205rallye -->206XS -->clio172-->fiat bravo tjet 1.4t --> Ford Focus ST

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, את הרמה של ארה"ב אין מה להשוות בכלל לארץ... א. שם מבחר הרבה יותר גדול מפה, ב. המחירים שם זולים פי 2 ובכלל שם הכל חוקי... אז תסיקו מסקנות לבד.

TOYOTA RAV4 2.5 HYBRID LIMITED

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6223 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...