Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביקור במפעל ג'נסיס באנגליה

איתמר
שימו לב! השרשור הזה בן 6224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ניתקלתי בסיקור מעולה בפורום הבריטי Talk Audio.

הבחור הגשים פנטזיה קטנה והלך לביקור במפעל (מה מפעל, בית) ג'נסיס.

תהנו! :-P

http://www.talkaudio.co.uk/index.php?option=com_content&task=view&id=85&Itemid=26

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב , עכשיו אני יודע איך נראה האיש שחתום על המגברים שלי 8)

מעניין לראות את המקום ..

Hybrid Audio Legatia L1PRO+L4 @ Genesis Dual Mono

Hybrid Audio Legatia L6 @ Genesis 4 Channel

AA Chaos 12 @ Sundown SAZ-1500D

Alpine 9533, H701, C701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נחמד מאוד לראות את המפעל , אבל אני חייב להודות שלגבי לפחות גנסיס הפכו להיות למשהו טוב שלא מגיע לרמה של VALU FOR MONEY מספקת לרכישה

בברכה יהודה

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שזה נכון להתייחס לחברות היי-אנד אמיתיות במושגים של VALUE FOR MONEY ..

הרי ברוב המכריע של המקרים מי שרוכש מוצרי היי-אנד הם אנשים שהמחיר מטריד אותם פחות מאשר האיכות .. וגנסיס לדעתי ולשמחתי הרבה זכיתי להתנסות במגוון מוצרים שלהם - עומדים במבחן האיכות בכל הרכיבים שלהם.

Hybrid Audio Legatia L1PRO+L4 @ Genesis Dual Mono

Hybrid Audio Legatia L6 @ Genesis 4 Channel

AA Chaos 12 @ Sundown SAZ-1500D

Alpine 9533, H701, C701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולשלם 150K USD על צמד מגברי מונו של MBL זה הגיוני?

בתחום ה-HIGH END אין חשיבות לעלות.

רוב יצרי הקצה העליון הם COST NO OBJECT ORIENTED ולא מכוונים לאזרח הפשוט מאחר והמגזר הזה לא מעניין אותם וחסר חשיבות עבורם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שזה נכון להתייחס לחברות היי-אנד אמיתיות במושגים של VALUE FOR MONEY .. אולי אני טועה כאן במקצת , אבל אם האבסולוט עולה פי 3 או 4 מהדרייברים שלו , לא נראה לך שזה טיפה מוגזם ולכן כן ניתן לדבר על וליו

הרי ברוב המכריע של המקרים מי שרוכש מוצרי היי-אנד הם אנשים שהמחיר מטריד אותם פחות מאשר האיכות .. אמת ויציב . גם אצלי האיכות הולכת לפני המחיר , ועל איכות משלמים השאלה היחידה שלי היא האם התשלום הוא עבור איכות או עבור התגית גנסיס ? כלומר האם אני משלם עבור סקאןספיק פי 3 כי שמו עליו תגית של גנסיס וגנסיס לדעתי ולשמחתי הרבה זכיתי להתנסות במגוון מוצרים שלהם - עומדים במבחן האיכות בכל הרכיבים שלהם.בזה אני מסכים

אבל אתה יודע , אם אני מרחיב את הסיפור קצת , אז חוץ מהדרייברים , אני אישית מתלבט מאוד אם לרכוש את אחד מהמגברים שלהם או את הזד אודיו . איך שזה נראה אתה מקבל מזד אודיו איכות של מגברים מצויינת , אבל היות ועדיין לא התפרסמו ונחטפו ע"י הקהל הרחב אתה מקבל אותם בזול יחסית .

אני אתן דוגמה ממשית בזמנו חיפשתי פרה מנורות למערכת סטריאו הביתית שלי , אז יש את הזבל הפלצני(לדעתי) של קונרד גוהנסון ואקוסטיק ריסרץ ויש חבה יפנית יקרה מאוד שאני לא זוכר את שמה ויש את קארי , ואז נתקלתי בחברה אנגלית של מתכנן אחד שבבדיקת שמיעה מול הקארי עלה על הקארי בכמה הבטים ולא נפל מהם בשאר , אז הוא לא עלה 25K אלא רק 10K , אבל לי נראה שההבדל במחירים הוא בגלל שאצלו זו חברה קטנה ולא מפורסמת , וקארי עושים מגברים מצויינים אבל אתה משלם על השם קארי .

אין לי אישית בעיה להמתין ולחסוך למשהו טוב אבל אני צריך להיות משוכנע מעל לכול ספק שאני אכן מקבל תמורה מלאה על הכסף , ולא קונה משהו רק בגלל השם שלו . ולכן ניתן לומר גם על היי אנד תמורה לכסף .

כי אם מדובר על לקנות היי אנד ולומר , אני משלם כמה שזה יעלה אבל אני לא בודק את האיכות , או לא מוודא שאני מקבל תמורה מתאימה באיכות למחיר שאני משלם לדעתי זה פלצנות . כי רוב אלו שיש להם כסף לשלם עבור מוצרי יוקרה , בהחלט בודקים את הפרמטר של איכות VS מחיר . המקום היחיד שבו המחיר הגבוה ביותר הוא האישיו זה רק אם אני רוצה להרשים , וזה אומר פלצנות

זוהי דעתי בנושא אך כמובן אשמח לשמוע דיעות מנומקות של אנשים שחושבים שאני טועה ומדוע אני טועה

בברכה יהודה

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המפעל באמת נראה כמו משהו מעזה.

וזה נראה מוזר כי מתמונות שאני ראיתי של יצרני אודיו באנגליה זה לא נראה ככה בשאר המקומות.

כנראה הם מוכרים 10 מוצרים בחודש.

לגבי VALUE, גם בתחום ההי אנד זה קיים. פשוט מול חברות היי אנד אחרות.

ג'נסיס למשל מול חברה כמו בראקס. למשל. או באטלר . ויש עוד כמה.

אגב אני עכשיו מבין למה ככ אוהבים בפורום הזה ג'נסיס , זה החתולים:

CIMG1477.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא מבין! החתולים נותנים צליל חם, רך ופרוותי...

במפעל של פואקל יש תמונות של תינוקות, בגלל זה יש להם סאונד צווחני :lol:

אחלה לינק איתמר, נהנתי לקרוא!

- - -------[Fireball]------ - -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביקור במפעל של ג'נסיס?

כבר הכנתי את המשקפי תלת מימד שלי :(

איפה החוויה הקולנועית?

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חשוב איפה זה וכמו מה המפעל הזה או כמה מודרני הוא

מה שחשוב נראה לי מה שהוא מייצר ואם זה שווה או לא

פיג'ו - כשהחיים גונג'ל כדי שתהייה אריה - peugout

אני לא נוסע מהר אני טס לאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפעל אודיו הי-אנד בדמיוני היה מסודר, נקי, כמעט סטרילי.

התברר לי עכשיו שעדיף לייצר את הג'נסיס אצלנו בישראל - זול יותר, איכותי יותר.

אני עובד במגדל עמק במפעל אלקטרוניקה (פלקסטרוניקס),

ולא היה לי מקרה ששמתי כרטיס על כרטיס,שלכלוך התעקב ליותר מ-5 דקות. השולחן שלו בכלל, נראה כמו מחסן של סבא שלי.

מצטער על הקפיצה. אבל זה לא התמונות שצריכות להיות במפעלי הי-אנד.

דימה.

HU: Eclipse CD7200 MKii  Amp: Audison LRx4.1k Sub: Audison Voce AV-12 Comp: Audison Voce AV-K6 Power: Audison 2G kit with 1F Cap RCA: Monster 402 XTREME Sealing: FatMat - Rattle Trap Pack

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפעל אודיו הי-אנד בדמיוני היה מסודר, נקי, כמעט סטרילי.

התברר לי עכשיו שעדיף לייצר את הג'נסיס אצלנו בישראל - זול יותר, איכותי יותר.

אני עובד במגדל עמק במפעל אלקטרוניקה (פלקסטרוניקס),לך אין מהנדסי אלקטרוניקה שמבינים בסאונד , בכול ארצות המערב לסאונד ואקוסטיקה יש לימודים גבוהים לתואר מהנדס ולמעלה מזה , לסאונדמן מתקבל שם מי שלמד באוניברסיטה . אז אתה בא לי עם הנקיות של האלקטרוניקה ?!! לא אומר שזה לא חשוב אבל כפי שכבר ראית מכונה לייצור PCB יש להרבה ואז ? כולם עושים מגברי גנסיס ?

ולא היה לי מקרה ששמתי כרטיס על כרטיס,שלכלוך התעקב ליותר מ-5 דקות. השולחן שלו בכלל, נראה כמו מחסן של סבא שלי.

מצטער על הקפיצה. אבל זה לא התמונות שצריכות להיות במפעלי הי-אנד. אולי אבל אני מתערב שהבחור שיושב ליד השולחן עם החתולים יודע על סאונד ועל מגברים יותר מכול אחד שתמצא בארץ

דימה.

בזמנו היה לי קולגה שדיברנו על מערכות סטריאו (שנינו היינו שרוטים על מגברי מנורות טובים) , ולפעמים התוכחנו שעות למה סינגל אנדד יותר טוב וכיו"ב . היות והוא רצה לדעת יותר טוב הוא נסע לאנגליה לאוניברסיטה שם ללמוד סאונד . ואז הוא הראה לי את החומר שצריך לדעת בשביל להתקבל . הרבה מומחים פה לא יודעים רבע ממה שהיה שם . אז אל תזלזלז

בברכה יהודה

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עובד במגדל עמק במפעל אלקטרוניקה (פלקסטרוניקס),

ולא היה לי מקרה ששמתי כרטיס על כרטיס,שלכלוך התעקב ליותר מ-5 דקות.

דימה.

אם אתה עוסק באלקטרוניקה אתה צריך לזכור שמהעשור האחרון כבר לא דואגים ללכלוך כי בכל מפעל נורמלי בעולם שמייצר כרטיסים ולוחות למיניהם משתמש באקדחי אבק (לכרטיסים ולוחות). ---> שזה מנקה כרטיסים לפני גמר יצור או עטיפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...