Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי התקנה של קומפוננט

שימו לב! השרשור הזה בן 6227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי ברכב HU של KENWOOD 657 Y ויש לו שתי יציאות למגבר יציאה אחת לרמקולים אחוריים וסאב ביחד ויציאה שנייה לרמקולים קדמיים ,כרגע יש לי רמקולים אחורים של פיוניר 350 וואט 3 וואי וסאב של פיוניר 126 DVC שני סלילים ושניהם מוגברים על מגבר אחד של PULSE AUDIO 4400 .

אני מעוניין להוסיף עוד מגבר ולהוסיף קומפוננטים קדמיים איך אני מחבר את הרמקולים לאיזה מגבר ולאיזה מגבר לחבר את הסאב עם הרמקולים האחוריים או בנפרד???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מצב להגביר את שניהם תקנה עוד מגבר

ןאם לא אז תחבר את האחוריים לרדיו דיסק ואת הקומפוננט והסאב למגבר

חג שמח

HU: Pioneer 880prs, Component: mbq-qsc216 Rear: mbq RUA 216 Amp1: p.g x400.1Amp2: MBQ PAB4100 Sub: Infinity kappa perfect 12.1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה שלי בחיבור זה כשיהיו לי שני מגברים איך אני יגביר את הקומפוננט ,הסאב והרמקולים האחוריים כי יש לי יציאה מהמערכת אחת לסאב ולאחוריים (זאת אומרת אותה היציאה לשניהם) ויציאה אחת לרמקולים קדמיים ברגע שיש לי שני מגברים איך אני מחלק את הרמקולים?

תודה וחג שמח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום בעיה.

תקנה מגבר מונו או שני ערוצים , אשר יחובר לסאב.

מה שאתה עושה אתה מחבר את הרמקולים האחוריים והקומפ' לפולס אודיו.

לפולס אודיו יש שתי כניסות אחת L+R קדמי ואחת L+R אחורי. בנוסך יש לו יציאה אחת (OUTPUT על המגבר) אשר מחוברת לדעתי לכניסה של הקדמיים.

אתה לוקח RCA קצר ומחבר משם לכניסה של המגבר מונו.

עכשיו הקטע הנחמד. אתה קונה מגבר, שיש לו שליטה על ווליום(דוגמא בקישור למטה). כלומר עוד רכיב שמתחבר אליו ושולט על הווליום שלו מתא הנהג.

החוכמה היא ש:

א.תקבל שליטה יחסית על הסאב.

ב.כשתנמיך ותגביר , ואם תחבר לקדמיים , תשלוט על הכל בבת אחת ועדיין תוכל להגביר ולהנמיך את הסאב יחסית להכל.

ג.אם תחבר לקדמיים תשמור ככה על יחס הגברה הנמכה בים הסאב לקדמיים , כמו שצריך.

דוגמא:

http://www.lanzar.co.il/sg_product~Vibe211~3~4.htm#

או

http://www.lanzar.co.il/sg_product~LA350X1~28~0.htm

מה שאתה צריך לשים לב שזה יהיה שלט של הווליום ולא ה BASS BOOST.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשקול מגבר 5 ערוצים.

אני לא יודע למה מפחדים ממנו כ"כ פה.

אצלי הוא מגביר סאב שתי קומפים ו2 אחוריים בהצלחה רבה, ואם כבר בסינים עסקינן אז ה לייטינג אודיו לא כ"כ יקר וחסכוני במקום ובלאגן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על העזרה

דרך אגב יש לי כבר עוד מגבר של CUTTINGE EDGE CE3F ויש לו כניסה נפרדת לסאב

השאלה שלי היא איך המגברים האלו הם איכותיים?

קניתי אותו יד שנייה ואני מעוניין לדעת כמה עולה מגבר חדש כזה ?

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי בדיוק מגבר כזה 3 ערוצים.

הייתי מבסוט ממנו חבל על הזמן. אבל כשהחלפתי לחמש גיליתי איכות חדשה לגמריי - מצד הסאב ומצד הרמקולים.

(בגלל שהמגבר שלי נחשב בינוני, אני מניח שאם אני אשדרג אותו אני שוב אגלה איכות חדשה לגמריי.)

וכשקניתי אותו הוא היה מתומחר באזור ה 1700 (לפני שנתיים) ונתתי אותו ולקחתי מגבר אחר קיבלתי עליו משהו כמו 300-400 מהמתקין. למרות שאני מאמין שהייתי מוכר אותו ב 700 ש"ח לא היה לי כוח להתעסק איתו.

בשורה התחתונה או שתחליף אותו ל5 או שתקנה עוד מגבר של 2. אין הרבה אפשרויות. אחד מהם יגביר את הקידמיים והשני את האחוריים זה תלוי כבר בעוצמה של המגבר שתקנה וההתאמה שלו לרקולים.

אם אתה מתעקש על שני מגברים, אני מציע ש תבחר קומפוננטים קודם, ואז תשאל פה איזה מגבר ילך איתם הכי טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...