Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מידע לגבי פיוניר P3950

xgamer
שימו לב! השרשור הזה בן 6203 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב.

חשבתי על לקנות את הרדיו דיסק של פיוניר דגם 2900, אבל מאחר והוא עם תצוגה ירוקה (אבא מתנגד) אני ארד ממנו.

חשבתי על הדגם P3950, מה אתם אומרים? יש בו כנראה כל מה שאני רוצה (קרוס,AUX קדמי, 2 יציאות למגבר אחת קדמית אחת אחורית/סאב). לפי האתר ראיתי שיש לו הכנה ל USB ובלוטות', כמה עולים המתאמים האלה? ניתן להשיג בארץ?

כמו כן, יש לי ברדיו טייפ מן חיבור כזה, שאליו מתחברים כל החוטים (ISO נראה לי קוראים לזה), אז ההתקנה זה פשוט להוציא את זה מהרדיו טייפ ולחבר לרדיו דיסק החדש?

יש המלצות אחרות שיותר טובות במחיר הזה? 850 שח.

שאלה נוספת היא שאני מעוניין באחריות של עוזי רדיו, ולפי מה שאני קורא באתר שלהם מקבלים 3 שנים אחריות, לעומת זאת יש הרבה אתרים (לדוגמא)שמציינים שהאחריות היא של עוזי רדיו והם נותנים רק שנה אחת אחריות. כמו כן, איך אני מוודא שהדגם הוא שנת 2007?

תודה רבה וחג שמח וכשר.

[size=3][color=navy][b][i]אתה לא קוסם ואין לך שפן בכובע.[/i][/b][/color][/size] [size=3]אסף.[/size]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח אם תעדכן מחר.

בקשר לחיבור שלו לרכב, קיים אצלי רדיוטייפ מסוג סוני, הוא מתחבר עם קונקטור מלבני.

יש תקן לזה וכל רדיו דיסק שאני ארצה לחבר זה פשוט להוציא את הקונקטור הזה מהרדיו טייפ ולחבר לחדש?

או שהיום בניגוד ללפני שבע שנים יש תקן חדש לקונקטור הזה.

בקשר לאחריות, משהו מאוד מוזר לי, יש חנויות שמוזכרות ע"י האתר של פיוניר שהם משווקים מורשים שלהם, וכתוב באתר שלהם שהם נותנים שנה אחריות ולא 3 שנים כפי שכתוב באתר של פיוניר.

תודה רבה.

[size=3][color=navy][b][i]אתה לא קוסם ואין לך שפן בכובע.[/i][/b][/color][/size] [size=3]אסף.[/size]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תערוך חיפוש בנושא "אחריות + עוזי רדיו" ותמצא שאין דבר כזה אחריות ל 3 שנים.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחו"ל נותנים 3 שנים אחריות על דגמי פרימייר בלבד, אבל לא בארצינו הקטנטונת.

PIONEER 880PRS>JL 500.5>Morel H.ovation 6'+MT 22 Active cross>JL 8W7

Seat Ibiza>00'>1.6L>75HP>55KW>ALM>Manual G.B

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנתיים, לא 3:

Premier® Two-Year Warranty

The warranty on this model is two years — double the warranty period of most headunit models currently on the market.

מה גם שהמדיניות בארה"ב הרבה יותר מטיבה עם הצרכנים, וגם אם רכשת את המכשיר ואתה לא מרוצה ממנו תוכל לקבל את כספך חזרה.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מדוע באתר של פיוניר ישראל כתוב על הדגם שציינתי אחריות ל 3 שנים.

כמו כן ראיתי באתר מסויים שכתוב גם אחריות של 3 שנים.

חוץ מזה, איך הרדיו דיסק בכלליות? יש משהו יותר טוב ממנו בטווח מחירים הזה ולא יד שניה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הרדיו החדש מחברים לצמה שיש לך ברכב באמצעות הצמה שמגיעה עם המכשיר, אתה תיזדקק למתקין שיתקין אותו. זה לא חיבור של קונקטור וזהו.

עדיף שתקנה רדיו דיסק של פיוניר מחנות כך שתוכל ליראות ששמים לך חותמת של החנות על תעודת אחריות של עוזי רדיו, האחריות היא 3 שנים על המכשיר ושנה אחת על העינית.

SUZUKI Ignis Sport

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להזדקק למתקין למה? זה רק רדיו דיסק, רציתי לדעת אם הקונקטורים זהים ושיהיו לי חיים קלים.

נוציא את החוטים מהקונקטור הקיים ונחבר לחדש, לא נשמע מסובך במיוחד חוץ מהזיהוי של החוטים, שאני מאמין שאסתדר.

תודה רבה לך, בקשר לאיכות ולרדיו דיסקים עדיפים בטווח המחירים הזה, יש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעז ומתמיד הרדיו דיסקים שהיו לי ברכב הם של חברת פיוניר, היתרגלתי מההתחלה לסיגנון תיפעול הפשוט שלהם ואני לא רוצה לעבור לחברה אחרת, חוץ מיזה בתקציב מ700 עד 1800 בערך הפיוניר לוקח ב99% מהמיקרים בגלל פונקציות כיוון ופיצ'רים נוספים, כמו שאמרתה שמבחינת הפונקציות ה3950 מתאים לך, אז פשוט לך עליו, אבל אין בו בלוטות.

אם מעולם לא ראיתה איך מתקינים רדיו דיסק בעיניים שלך ובאמת הבנתה מה עושים שם אני לא ממליץ לך לקחת את הסיכון ופעם ראשונה לעשות את זה ללא השגחה של מתקין/מישהו אחר שיודע, התקנה כזו עולה בסביבות ה50 שקל היא לא שווה את הסיכון.

הנה קישור שבו ניתן לימצוא פרטים מדויקים לגבי המכשיר: http://www.pioneer.com.sg/

SUZUKI Ignis Sport

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה זה יכול להיות מסובך? אני מאמין שהרכבתי הרבה דברים יותר מסובכים.

מקסימום עם הרב מודד נבין בדיוק מזה כל חוט.

עניין האחריות קצת לא מובנת לי, מחר אני אנסה לברר בכל מני חנויות מה בקשר לאחריות.

תודה רבה לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק תשתדל (מאוד) שחוטים חשופים לא יגעו אחד בשני או שתנתק מצבר לגמרי, ותעבוד מסודר עם חוברת או משהו כי הצבעים של החוטים שונים בין חברות שונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שהכי טוב זה לנתק את ה - של המצב לפני.

עכשיו בקשר לחיבור (הכל באוויר, אין לי עוד את הרדיו דיסק החדש) הצמה של הרכב מחוברת לקונקטור של הרדיו טייפ סוני.

נפרק מהקונקטור הזה חוט חוט (אפשרי?) ונרכיב לקונקטור החדש לפי התצורה החדשה? או שנחתוך חוט חוט מהצמה ונחבר לצמה החדשה? החיבור בין שני החוטים, איך כדאי לבצע? הלחמה? מחברים קטנים עם 2 ברגים כמו בבית? פשוט איזולירבנד?

הרכב הוא מסוג בורה, לא תהיינה בעיות אם אנתק לכמה זמן את ה - של הרכב נכון?

בקשר לזיהוי חוטים, הכל פעיל בגבוה כן? כאילו 12V זה 1?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לייתר ביטחון הייתי מפרק גם את ה + של המצבר, תחבר חוט חוט עם צינור מתכת קטן שמועכים עם פלייר ועל זה שים אזולירבנד או פשוט קשר ועליו אזולירבנד.

לא צריכה להיות בעיה מניתוק המצבר, חוץ מכיוון שעון מחדש.

זיהוי חוטים - לא יודע.

ודרך אגב אני מקבל את הר"ד שלי רק בשישי ומתקין בראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6203 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...