Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

MP4

diller
שימו לב! השרשור הזה בן 6204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חג שמח לכולם,

אני מעוניין לקנות נגן MP4 עמיד שיחזיק לאורך זמן ולא תפרק אחרי יום במחיר סביר של עד 600 ש"ח.

עכשיו ממה שראיתי ואני בקושי מבין בדברים האלה אמרו לי ששני הנגנים הבאים שאני מוסיף כאן טובים ומתאימים ואנשים אחרים אמרו לי שאם כבר הנגנים האלה אז רק ממכרזים והאמת שאין לי מושג כ"כ בזה וגם לא זמן (חייל)

ה-1 http://www.bug.co.il/prodtxt.asp?psn=1146&scat=318&tcat=

ה-2 http://www.bug.co.il/prodtxt.asp?psn=2700&ser=1

שניהם 2 ג'יגה.. ואם כבר האם כדאי בכלל לקנות מבאג?

תודה מראש,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני הנגנים מצויינים והם יהיו בחירה מעולה.

יש לי ניסיון קצר על ה-SANSA, הוא באמת מכשיר מצויין ונוח.

אין לי ניסיון עם ה-IAUDIO הספציפי הזה אבל ידוע לי שהאיכות של המכשירים שלהם גבוהה ביותר (לאחי יש X5).

חוות דעת על BUG אתה יכול לקרוא פה.

http://zap.co.il/ratestore.asp?siteid=1056

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עושה רושם שמדובר בשני מכשירים טובים, הרבה יותר מהג'אנק הסיני שמוכרים במכרזים השונים בחצי מחיר.

למיטב ידיעתי המוצרים של SANDISK טובים, והמוצר השני שאינני מכיר עושה רושם רציני מכיוון שיש שם עדכוני firmware מפעם לפעם.

בצע השוואת מחירים באתרים כגון ZAP ובחר לך את המקום הכי זול ומתאים לרכישה.

באופן עקרוני, BUG בדרך כלל יקרים מהמכרזים השונים.

חג שמח

אייל.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי סאנסה כזה לאחותי לפני כמה חודשים.

אם עמידות זה מה שאתה חושש ממנו, אז הסאנסה עושה רושם טוב. יש לו כמה בעיות מוזרות אחרות, אבל רובן נפתרות ע"י עדכון Firmware מאתר היצרן (מומלץ, לאחר העדכון המכשיר תומך בעיברית!).

למכשיר יש סוללה פנימית שנטענת דרך הUSB של המחשב. אם אתה בדרכים או שאתה חייל רחוק מהמחשב תזדקק גם למטען-מתאם לשקע חשמל. לא יקר במיוחד, אבל מסורבל לנשיאה.

טעינה של סרטים שלמים למכשיר מסורבלת מאוד ולא נוחה. חייבים להעביר אותם דרך תוכנת המרה מעצבנת, איטית וכבדה של סאנסה לפני שהמכשיר ידע לקרוא אותם. גם לא ממש נוח לראות סרטים על המסך הקטן.

לגבי מחירים - אפשר להשיג יותר בזול. בדוק בZAP. יש שם גם הרבה חוות דעת על הנגן הזה, אחת מהם שלי :lol:

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה קונה בשביל לראות עליו סרטונים, שכח משניהם. 2 גיגה? זה שלושה-ארבעה סרטים במקרה הטוב, וזה עוד בלי מוזיקה בכלל. סתם בזבוז...

עמוס

It's time to kick ass and chew bubble gum, and I'm all outta gum..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה סתם מגזים, מהנסיון שלי, אחרי ההמרה ל-MP4 ולרזולוציה שמותאמת למכשיר, סרטון של 3 וחצי דקות (עם קול) ישקול 6 מגה (פחות מ-2 מגה לדקה).

סרטים? מי ירצה לראות סרט ארוך על מסך קטן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...