Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קרוס אקטיבי

rlevari
שימו לב! השרשור הזה בן 6204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חג שמח חברים

עוד ועוד אני שומע המלצות לחיבור בי-אמפינג. עד היום די נמנעתי מלהיכנס לזה בעקבות הפחד של שריפת רמקולים לאחר ניתוק מערכת החשמל (טיפול תקופתי, החלפת מצבר וכדומה) אשר מאפסת את הגדרות ההד-יוניט (אלפיין 9833 במקרה שלי) וכן עקב זה שקראתי פה בפורום בעבר שהקרוס של יחידת הראש אינו איכותי כמו קרוס חיצוני (האם יש אמת בדבר?).

חשבתי שאולי בכל זאת כדאי לחבר קרוס אקטיבי חיצוני, שאם אני מבין נכון, לא יכול לגרום לבעיה שכזו.

האם יש לכם המלצות לקרוס 3way איכותי ולא יקר והיכן מוכרים כאלו בארץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החידושים בפורום הזה כל פעם מפתיעים אותי מחדש

כבר לא צריך לעשות אפילו חיפוש

הפורום מחפש בשבילך , מתחת להודעה שפתחת, יש חמישה קישורים קרובים לשאלתך.

אם זה לא מספיק , פשוט תחפש את שלשת המילים "לקנות קרוס אקטיבי" בכל מיני וואריאציות.

הקרוס שב 9833 מספיק בשביל לתפעל סט שלושה חלקים ללא בעיה.

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני טוען שהקרוס של ההד-יוניט (בהנחה שההד יוניט הוא מחברה וסדרה גבוהה) איכותי יותר מקרוס אקטיבי חיצוני.

1. אין הפרעות בדרך - החיתוכים נעשים בהד-יוניט -> מגבר -> רמקולים.

2. החיתוכים הם אלקטרוניים ולא אנלוגיים (שימוש בפוטנציומטרים).

3. החיתוכים מדוייקים ו"נקיים" הרבה יותר.

יש המתנגדים לדעה הזאת, אך לי היא נראית הגיונית ומשכנעת.

ה 9833 הוא מכשיר מהמעלה הראשונה, אין כל סיבה להמנע משימוש בקרוס שלו.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעד!

ראה ערך , H700 , מעבד דיגיטלי לכל דבר.

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שפרוססור ("מעבד צלילים" בעברית צחה) יעשה עבודה מושלמת, זה בדיוק תפקידו.

קרוס של הד-יוניט תמיד יהיה פחות איכותי מקרוס של פרוססור חיצוני, אך עדיין לדעתי הוא עדיף מקרוס אקטיבי חיצוני.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתוך נסיון שלי שימוש בבי-אמפינג בפונקציית ה-3WAY ב-9835 . אין לך ממה לחשוש , הקרוס סיפק אותי והיה מדוייק, הרגשתי את כל השינויים והמשחקים הקטנים שביצעתי בו .

אחת הסיבות שקניתי HU התומך ב-3WAY , ולא קניתי קרוס אקטיבי חיצוני , היא שאני מעדיף חיבור ישיר בין HU לבין האלמנטים , ובנוסף קל יותר לשחק ולשנות , הרי הכל נמצא וזמין על ה-HU .

החיסרון היחידי שאני מזהה במכשיר שלך הוא pre-out חלש.

חג שמייח

יותם

זה נכון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר מנצלים את הקרוסאובר הפנימי של ה - HU, מאבדים את פונקציית ה - FADER. אם ה - FADER אינו נחוץ, אפשר להשתמש בקרוסאובר של ה - HU.

שלו.

ליום יום: יונדאי סונטה 1998 3000 סמ"ק V6

אסקורט MK1 בהמתנה לשיפוץ ?

פיג'ו 504SR אוטומטית 1983.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...