Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפשים לרכוש רכב עד סכום של 75000ש"ח-->

TRISOMY
שימו לב! השרשור הזה בן 6219 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ככה, לפני כחצי שנה הרכב שהיה לנו(לנסר 90') עבר תאונה ויצא מכלל שימוש... מאז אנחנו בלי רכב מכיוון שרצינו לחסוך ולקנות משהו אמין ואיכותי...

בעיקרון, ב-75 אלף ש"ח(לא כולל ריבית) לא אמורה להיות בעיה למצוא רכב, אבל הבעיה כן קיימת מכיוון שאת ה-75 אלף האלו אנחנו גם עושים במימון - אין לנו כרגע מזומן לתת פרט ל-20000 ש"ח... לכן לרכוש מפרטי זו משימה בלתי אפשרית

אז אתם שואלים למה לחפש רכב בכזה סכום וזה ההסבר- אבא שלי הוא אדם שקונה רכב ומחזיק אותו לפחות 7 שנים - את הסובארו הקודמת החזיק 9 שנים והלנסר החזיק 11 וחצי שנים... לכן, אנחנו מחפשים רכב בשנתון גבוה ככל האפשר ככה שהאובדן ערך יהיה סביר בעוד כ-7-10 שנים...

הדרישות של אבא שלי מהרכב הן בעצם כמו כל רישה של נהג ממוצע ישראלי- יפני, אמין, איכותי בעל מנוע 1600 ותיבה אוטומטית...

כרגע אבא שלי מעוניין בקורולה 2004 שאחרי המימון(לפני הריבית) והכל נכנסת לנו טוב-טוב בתקציב - אבל הבעיה היא שבלתי אפשרי למצוא דגמי GLI במגרשי מכוניות... אני בכלל לא בעד הטויוטה כ"כ בשנתון הזה, משום מה היא לא מוצאת חן בעיניי.... הייתי רוצה לשמוע מה יש לכם לומר בנושא ואולי להמליץ בכלל על רכישת של רכב אחר - בכל אופן, אשמח לקבל גם מידע על הרכבים ולדעת אם קיים בכלל הבדל קריטי בין קורולה GLI ל-SUN....

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=1011959&postcount=11

תודה לכל מי שיוכל לעזור לי בנושא ומצטער על החפירה....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוקוס יכולה להיות מתמודדת ראויה.

בעוד 7-9 שנים ההבדל במחיר בין שני רכבים יתבסס יותר על מצבם ולא החברה שיצרה אותם.

וירידת הערך לא תהיה 20K ולא משנה איזה רכב תבחר כך שההבדל במחירון בין רכב לרכב יהיה שולי, תסתכל על רכבים מהחברות השונות הנמצאים באותה הקטגוריה ומאותו השנתון.

אטרקציות לאירועים

פאביה על כביש זה כמו צ'אק נוריס בקטטה בבר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוקוס לא ממש רלוונטית, אבא שלי לא ממש רוצה אותה בגלל הוצאות שהוא חושש מהן לגבי הרכב - לדעתו הן יהיו יותר גדולות מכל רכב יפני...

בכל אופן, חשבנו טויוטה קורולה תהיה נחמדה, רק קשה להשיג אחת בדגם גימור GLI במגרשי מכוניות... לצערנו כל מה שמצאנו היה דגמי SUN... לגבי רכישה מפרטי, אפשר לומר שזה ממש בלתי אפשרי מבחינת הוצאה כספית

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=1011959&postcount=11

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז שאבא שלך יבדוק, ויראה שפוקוס לא בהכרח תהיה יותר יקרה מיפניות - ויש סיכוי טוב שאף תהיה זולה יותר.

לדעתי, זה באמת לא חכם לקנות אוטו לכמה שנים על בסיס דעה לא מבוססת בשום צורה. כדאי לבדוק.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודיע לאבא שלך שפורד פוקוס ומאזדה 3 הן אחיות בעלות בסיס דומה.

שיחפש רכב שמור מאדם פרטי, גם על חשבון ירידה בשנתון, רכבים שתמצא במגרשים בד"כ יהיה פחות טובים מאלה שתמצא אצל ידיים פרטיות!

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח שאפשר, ולא רק זה אלא שזה כבר נעשה עשרות פעמים, אם תנסה את אופציית החיפוש - לא תתאכזב!

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע הסתכלות מצד אחר.

המכוניות האלו הן יחסית יקרות.

למה למשל לא ללכת על למשל ניסאן ?

אלמרה פרפקט שנת 2001 1.6 אוטומטית עולה 49000 .

גם משפחתית , גם טובה, גם אמינה, וגם יותר זולה, בהרבה.

אגב אם הוא מתעקש על שנתון גבוהה יותר אז שנת 2004 עולה 67000.

האופציה הבאה שהייתי הולך עליה היא סוזקי בלאנו 2002. מנוע 1.6 אוטומטית עולה 46000 . יש לרכב שמירת ערך מעולה וכמו כן אמינה מאוד (מנסיון רב).

נגיד ואין מספיק מקום ? הרי היא טיפה יותר קטנה מהאחרות , אז יש את הסטיישן שעולה 48000 .

אני חושב שאלו שתי הצעות שיחסכו לכם הרבה כסף .

בנוסף לגבי המימון . אני לא יודע מה האפשרויות שלכם וחס ושלום שאכנס לכם לכיס. לפני חצי שנה אמי קנתה רכב והיו לא שתי אופציות , או מימון או הלוואה.

אחרי בדיקה מדוקדקת מצאנו כי הלוואה משתלמת יותר. לרוב מה שעושים זה שהרכב עובר שעבוד לבנק לתקופת ההלוואה.

לדעתי זה עדיף כי בסופו של יום עדיף להתעסק עם הבנק לבד במקום עם חברה שלוקחת ממך כסף ואחרי זה עם יש בעיה יש לך בעיה איתם ועם הבנק ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6219 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...