Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אזעקת ביפר של THOR

WarDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 6224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם אתמול התקנתי ברכב אזעקת ביפר של חברת THOR המתקין התחייב שזה יותר טוב מהרב בריח הפופולרי והתייחב להחזיר כול שקל אם לא מרוצה...

מספר שאלות לבעלי הביפר של רב בריח

הרכב שלי חונה במקום העבודה כ30 מטר מהמסעדה בתוך המטבח יש אזורים שיש קליטה יש אזורים שאין קליטה (קיר בטון)

חשבתי אולי בגלל כול הקירות העבים, אולי ככה זה גם ברב בריח ...

נסעתי הביתה הרכב חונה כ70 מטר מהבית אני מפעיל את האזעעקה בדרך לבית לראות אם עובד עד הבית ואין שום בעיה עד שאני נכנס לבית ... שוב יש אזורים שקרובים לחלון שמשקיף לרכב שזה קולט ובתוך החדר שזה הצד הנגדי של החניה אין קליטה...

אני לא יודע למה לצפות אם זה ככה גם ברב בריח? מישהו מכיר את החברה הזאת

יש לציין שבשטח פתוח בלי קירות בלי בנינים באמצע היא עובדת יופי...

אבל שוב , אני לא יודע למה לצפות ולא מכיר מישהו עם אזעקת רב בריח שאני יוכל לעשות השווה

Polo 16v 6N2 -My Previous ride

EAT SLEEP BOOST

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה אומר לא עובד - אתה מתכוון שאתה בועט ברכב והביפר לא מתפקד או שאתה פשוט לא יכול לפתוח ולסגור את האוטו מרחוק?

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא העלת כשיקול גם את האזעקה של גארד ?

אני יודע שאני עובד בקומה השניה בקניון ואני חונה בקומה מינוס אחד ויש לי קליטה בביפר.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא יכול לפתוח ולסגור את הרכב עם השלט זה בגלל שהאות של הביפר אינו מגיע לרכב.

ועל כן אם מישהו יבעט לך ברכב האות של הרכב לא יגיע לביפר (אין תקשורת רציפה ביניכם).

על כן לשאלתך, באם מישהו יפרוץ את רכבך כאשר הוא חונה בטווח שבו אין לך יכולת שידור עם השלט שלך, אתה כנראה לא תראה את זה על השלט שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדין יכול לקבל את הכסף שלי חזרה

בלילה שמתי את השלט ליד הראש שלי שבדקתי במקום שהנחתי אותו עם יש שידור עם האוטו זה הגיב בחיוב אחרי כמה דקות באותו מקום כבר לא היה שידור

וככה זה משחק כול כמה דקות

כדאי לי להחזיר את הכסף וזהו?

Polo 16v 6N2 -My Previous ride

EAT SLEEP BOOST

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה עלתה לך האזעקה ?

בכל מקרה כדאי לך לקחת את הכסף חזרה לחסוך עוד קצת ולקנות גארד.

מובטח לך שזה ישתלם.

1200 מטר טווח קליטה אומר פחות או יותר הכל.

אני חושב שלרב בריח יש 800 ולמה שיש לך יש אפילו פחות.

בגארד יש לך אפשרות לשלוח אות בדיקה לרכב לראות מה מצבו (וכך לראות שיש לך קליטה מולו). כשאתה עושה את זה הוא נותן לך בחזרה את הטמפרטורה של הרכב והסטטוס שלו מבחינת נעילה ומצב הדלתות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...