Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נזילת שמן- קליאו ספורט

favorite 1
שימו לב! השרשור הזה בן 6227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבוקר התעוררתי וחיכתה לי הפתעה: שלולית שמן קטנטנה מתחת לאוטו.

לאחר בדיקה אני יכול לומר כמעט בוודאות שלא מדובר בשמן מנוע (אגן השמן יבש), וכנראה

גם לא מדובר בשמן הגה ובלמים. מה שנשאר (החשוד המרכזי)- להערכתי מדובר בשמן גיר.

אין לי מושג כיצד בודקים זאת- לכל מערכות השמן ברכב יש מיכל +מדיד אך לזו של הגיר אין.

הרכב אצלי כשבוע, הוא נבדק בקומפיוטסט לפני הקניה ושם נאמר לי שאין הזעה מהגיר, שלא לדבר

על נזילה.

אז למי שיש מושג היכן וכיצד בודקים את כמות השמן בגיר- מוזמן לעזור.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק את איזור החיבור של הציריות לגיר, אולי מהמחזירים שם יש נזילה.

תרים על ג'ק ותמשיך לספר לנו מתחת לאוטו.

הצטרפו עוד היום לאגודה לשחרור הטלטל.

"הטלטלים השחורים, יולי 2004".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שיש נזילה זה ברור. ונזילה דורשת מוסך. אני מעוניין לבדוק את מפלס שמן הגיר בכדי

לקבוע אם הרכב יגיע לשם בנסיעה או על גרר. לכן אני חוזר ומבקש עזרה ממי שיכול להדריך אותי

כיצד לבדוק את כמות השמן בגיר.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא טועה אין דרך בלי לפתוח את הפקק מילוי כדי לדעת את מפלס הנוזל בגיר.

מצד שני זה יכול להיות צינורית, אם יש לך בוקים תרים את האוטו ותנסה לראות אם אתה רואה לבד משהו או כמו שאמרו לך אם אתה לא רוצה לקחת את הסיכון תעלה את האוטו על גרר וסע למוסך הקרוב שם בתוך 5 דקות יגידו לך מה בדיוק הבעיה.

דרך אגב אפשר פרטים על האוטו בשביל הסקרנות? :wink:

1969 Pontiac Firebird

:twisted:

בעבר:Honda Civic Type R, Renault Clio Sport, Peugeot 106 Rallye

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...