Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם מסך מחשב LCD יכול לשמש כטלויזיה?

דודו172
שימו לב! השרשור הזה בן 6205 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מדבר על גדלים 17-21" .

אם כן,במה זה כרוך?

אשמח לקבל פרטים נוספים.

31.5 ק"גמ ו מ נ ט!!!

156 סוסים אלכוהוליסתים

172 סיבות לחייך:wink:

206XS 110 (רכב ראשון)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאיזה מכשיר אתה הולך לחבר ?

בעיקרון - אם יש אפשרות לחיבור VGA או DVI במכשיר המדובר אז כן .

אם יש HDMI או משהו בסגנון אז גם כן ניתן , למרות שאני לא בטוח עד כמה זה נפוץ כיום .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול לחשוב כרגע על 2 אפשרויות חיבור:

1. קניית כ. טלוויזיה למחשב ואז המחשב יחובר לאנטנה/ממיר והמסך למחשב בצורה רגילה.

2. במידה ולממיר קיים חיבור VGA/DVI או לחילופין, במסך קיימת כניסה התואמת לאחת מיציאות הממיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי LCD 20" , מחובר לממיר של יס עם אותם 3 כבלים ( אדום-צהוב-לבן ) שמחברים לטלויזיה רגילה , אותו דבר גם ל-DVD , ולמחשב ע"י VGA.

אלכס.

דרושים מסגרים עם ניסיון בCO2

מחפש כנפונים לטנדר מאזדה 2003-2007

מחפשים מסגר? חפשו בפייסבוק: http://www.facebook.com/profile.php?id=100002187529747&sk=wall#!/profile.php?id=100002187529747&sk=wall

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אדייק מכל מה שנאמר.

אם יש לך מסך בתקן HDCP - יש לך רוב הסיכויים יציאה אנלוגית מתאימה לטלוויזיה ואפילו לא תיהיה לך בעיה להציג תכני HD. (קשה לי להאמין יש מעט מאוד מסכים כאלו , כולם בפורמט WIDE והם יקרים למדי)

אופציה נוספת זה אם לממיר שלך יש יציאה דיגיטלית.

אופציה אחרונה והכי ריאלית זה ממיר SCART לVGA או לDVI - לא רק כבל - אלא קופסא - (ראיתי בחול דברים כאלו בעלות 70-80 דולר , אבל שוב הם מתאימים גם לתכני HD).

האפשרות הפשוטה והזולה היא אכן כמו שנכתב כנראה כרטיס טלוויזיה - האיכות - לא משהו. אם מדובר בשידורים דיגיטלים אמיתיים - אז האיכות תלויה בשידורים.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתחלה אתחבר בכבל אנטנה רגיל RF .

כנראה שבשלב יותר מאוחר אתחבר לדיגיטלי "יס".

31.5 ק"גמ ו מ נ ט!!!

156 סוסים אלכוהוליסתים

172 סיבות לחייך:wink:

206XS 110 (רכב ראשון)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם שידורים של YES יראו טוב דרך כרטיס TV?

למה דרך TV?? , תחבר את הממיר ישירות למסך.

אלכס.

דרושים מסגרים עם ניסיון בCO2

מחפש כנפונים לטנדר מאזדה 2003-2007

מחפשים מסגר? חפשו בפייסבוק: http://www.facebook.com/profile.php?id=100002187529747&sk=wall#!/profile.php?id=100002187529747&sk=wall

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...