Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעייה בהגברת סאב סרווין וגה

srool
שימו לב! השרשור הזה בן 6203 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בחיפושים אחרי הגברה חדשה למערכת שלי נתקלתי בבעיה

יש לי סאב cerwin vega HED שיש לו 2 סלילים של 2 אוהם, שזה אומר התנגדויות סופיות של 1,4 אוהם

וכשפניתי למתקינים שונים, שלושה מהם אמרו לו שאני אצטרך מונובלוק של מינימום 2000 שקל (חדש) בשביל להרים טוב את הסאב הזה

האם אין מונו במחיר נמוך מזה שיעשה את העבודה ?

אני נואש ! אין מצב שאני אגייס כזה סכום רק בשביל מונו

Pioneer P90RS | Celestra RA | Seas Lotus Reference

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה פאנטום של מאגנט יעשה עבודה טובה איתו @

חדש או משומש יהיה טוב

למכירה , מגבר 2 ערוצים , 2מגברים 4 ערוצים , 2 מגברים מונובלוק, מחשב נייד ,קרוס 3 WAY , פורטים , מידים אילייט , רמקולים פולק אודיו לבית , בקיצור הכל לחץ כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה פאנטום של מאגנט יעשה עבודה טובה איתו @

חדש או משומש יהיה טוב

אתה רציני ? כי איתי דיברו על מגברים בסגנון 501bd

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי בOctan R של פיניקס גולד שיש לי נותן 800 RMS ב 2 אוהם 8.0:1 טיפה פחות מ 2000 ש"ח

ותמיד יש את הקסנון 400.1 ו600.1 שיגבירו אותו לפי דעתי בריא בהחלט.

ו יש את הדגמים של HIFONICS שיגבירו אותו מצויין. טיפה חיפוש ותמצא עולם שלם של אפשרויות.

במידה ולא תרצה או לא תמצא? תמיד תמיד יש יד שנייה בפורום אשר יש בו מציאות מדי פעם.

בברכה וחג שמח, יוני.

מה זה הגלון *קבל* הזה בין המגברים ?
:shock:

המגברים האלה מממנים אירגוני טרור:onfire:

אחד החזקים! :rofl:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכשפניתי למתקינים שונים, שלושה מהם אמרו לו שאני אצטרך מונובלוק של מינימום 2000 שקל (חדש) בשביל להרים טוב את הסאב הזה

אני נואש ! אין מצב שאני אגייס כזה סכום רק בשביל מונו

מה ציפית? שיגידו לך בוא תיקח מגבר ב-200 שקל? הם רוצים לעשות עלייך כסף ואותו כנ"ל עליי ועל אחרים.

כמה וואט RMS הסאב יכול לקבל? ומה הנצילות שלו? אני לא מאמין שהוא כזה קשה להגברה. לי אישית יש סאב קשה להגברה (נצילות 85.4) והייפוניקס מגביר אותו היטב, והוא עלה לי 1400. תענה לי על השאלות שלי, ונעזור לך יותר כשנהיה יותר חכמים.

בברכה,גיא :-)

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך 300 וואט ב 4אוהם, אתה יכול למצוא מאגנט פאנטום משומש בפורום, גם מגבר 2 ערוצים יכול לבוא בחשבון.

מה התקציב שלך.?

מחפש קומפוננט רוקפורד T5...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הייתי ממליץ על פאנטום במקרה הזה, אלא, יש לך PREOUT של 5V ומעלה, כי הגיין שלו בעייתי קצת.

לפי דעתי פניקס גולד קסנון יתאים לך בול, דגם 400.1 - אחלה מגבר, שיציב בין 1-4 אום, ונותן הספק זהה כמעט בכל ההיתנגדויות האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול גם מגבר רגיל 4 או שתי ערוצים שנותן פשוט 300 RMS ןמעלה בגישור

זה נכון שעדיף מונובלוק אבל עם אין לך את הסכום אתה יכול לרכוש מגבר בעל 2 או 4 ערוצים שיעשה לך אחלה עבודה

מגבר גנסיס ST60 ב1400 שקל בלבד כולל ניירת אריזה ומתלווה

0547379780 שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ציפית? שיגידו לך בוא תיקח מגבר ב-200 שקל? הם רוצים לעשות עלייך כסף ואותו כנ"ל עליי ועל אחרים.

כמה וואט RMS הסאב יכול לקבל? ומה הנצילות שלו? אני לא מאמין שהוא כזה קשה להגברה. לי אישית יש סאב קשה להגברה (נצילות 85.4) והייפוניקס מגביר אותו היטב, והוא עלה לי 1400. תענה לי על השאלות שלי, ונעזור לך יותר כשנהיה יותר חכמים.

בברכה,גיא :-)

לפחות לאחד מהם, אולי אפילו שניים מהם, לא היה אינטרס למכור לי אלא להוציא אותי עם מערכת שתספק אותי ואני אהיה מרוצה ממנה

הראשון שפניתי אליו (שהוא חבר של המשפחה ד"א) אמר לי שהוא לא רוצה למכור לי מגבר שאני לא אהיה מרוצה ממנו למרות שהוא ידע שאין לי 2000 שקל לקנות מונו, הוא התעקש שבפחות מ- 2000 שקל אני לא אראה מה הסאב הזה מסוגל לעשות

אני הייתי להוט לקנות איזה מגבר 4 ערוצים של סאונדסטרים, מאקרום או קיקר שהיו לו שם והוא בכל זאת אמר לי שהם לא יחזיקו אותו בגישור.

כמה הוא יכול לקבל ? כשקניתי אותו האמנתי שהוא יכול לקבל 300 RMS. נפער פי כאשר המתקין אמר לי: " בוא אני אספר לך

סוד, כל סליל בסאב שלך יכול לקבל 300 RMS כך שהסאב צריך הרבה מעבר ל- 300 RMS "

נצילות ? 89 dB.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, אז הפאנטום לא יתאים לך בכלל. משמע אתה צריך איזה 500-600 כדי לנער אותו ב-1 או 4 אוהם. יש לך פיניקס גולד קסנון 600.1 שאני בטוח שיוציא ממנו את המיטב (תחפש טוב טוב, אם זכור לי טוב יש ביד שניה). יש לך את ההייפוניקיסים למיניהם (ממליץ מניסיון בהווה עם הייפוניקס ברוטוס 1205\1206 שתיהם דיי זהים רק שה-206 חדש יותר). תחפש ביד שניה פה בפורום, מה שתמצא שמתאים לך תעלה פה את הלינק אליו וניתן לך את החוות דעת שלנו באם הוא מתאים לסאב שלך או לא.

בברכה,גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי הולך על הרוקפורד. לא איכזבו אותי עד היום, לא מאכזבים היום, ואני לא מאמין שיאכזבו גם בעתיד. ממליץ בחום (יש לי 2 מגברים שלהם אחד מהדגמים הישנים שעובד כמו חמור טפו טפו טפו ולכן אני ממליץ על זה משום שהוא ישן אבל הוא יעבוד טוב, מה גם שאתה יכול לסמוך על הבחור הזה אחי קנה מונו והוא עזר לנו איתו המון). בקשר לפייז אני לא יודע אם הוא יגביר לך בצורה טובה את הסאב, אם הטענות של המתקין שלך נכונות.

בברכה,גיא.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמשך לכל הבלאגן שנהיה מהגברת הסאב, גמל בליבי הרעיון שעד שיהיה לך מספיק כסף למונובלוק חזק (שיאפשר לי גם שדרוג עתידי),

אני אקנה מגבר 2 ערוצים איכותי לקומפוננט מקדימה ואשאיר את הסאב על הקראנצ' בגישור.

בעזרתו האדיבה של רוני, קניתי Kicker KX250.2. המגבר מוצהר 250 RMS אבל בתעודת לידה שלו כתוב 325 RMS.

אחרי עבודת התקנה מפרכת (שאת רובה עשה חבר שלי) שכללה העברת כבל 2 גייג', מפצל נחמד, פיוז חסר ושאר ירקות,

לא עמדתי בפיתוי וישר חיברתי את הסאב בגישור לקיקר (היה חסר לי פיוז אז עבדתי עם האחוריים על הרדיו דיסק ובלי קומפוננט).

הסאב קם לתחיה. המגבר פשוט פירק את הסאב ! אני עובד על קצת פחות מחצי גיין באס בוסט לא עד הסוף, ו- 25 מתוך 40 בווליום של הרדיו דיסק ועדיין עפים לי ברגים ברכב. יש לציין שנפח הרכב די גדול (626) ויצירת באסים מרעידים וממלאים היא לא משימה פשוטה כמו בפיאסטה.

עדיין יש מה לשפר, הסאב נמצא בתיבה פתוחה 55L שלא מעניקה לי מספיק דיוק, אני מקווה שמעבר לתיבה אטומה וקטנה יותר, בסביבות ה- 40 ליטר, יחדד את הסאב.

בכל מקרה, על זה נאמר, חיפש את האתונות ומצא את המלוכה :lol:.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6203 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...