Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המבחן המעניין ביותר יצא לדרך - יום מסלול לרכבים שכולנו אוהבים !!!

4Runner
שימו לב! השרשור הזה בן 6193 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני שמח לבשר לכם שסוף סוף יש תשובות לשאלות שעלו בפורום: מי טובה יותר, סיאט לאון או קליאו ספורט, MK1 או MK2, ואולי בכלל מיאטה, אולי סובארו !!!

היה מי שהרים את הכפפה, המבחן בוצע, היה מעניין, מאד מאד מעניין, הרבה אקשן, עשן, המון המון כוחות סוס ביום מסלול מרוכז !!!

http://www.motocar.co.il/news/new.as...Q=KLEG&Pn6Vq=E

תהנו

ליאור

orig_CB50B4A2BB19446E93F87F4C191C600D.JPG

Keep The Rubber Side Down ...And...Pedal To The Metal

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 216
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כן, האחד והיחיד !!!

הבטחנו שיהיו תשובות, וקיימנו, המבחן נולד בגלל הוויכוחים בפורום, והתוצאות יתפרסמו בקרוב

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

4runner, אתה נשמע שמח. האם יש סיכוי שהלאון שלך ניצחה? (מהיכרות עם און אני מוכן להתערב שלא, אבל נחכה ונראה... :wink: )

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני

אני שמח כי היה אחלה יום, נהנינו מאד מהנסיעה לשם בכבישים הנכונים, מחברה טובה, מאוסף הרכבים המלא, ממזג אוויר מעולה (לטורבו :-P , אני עם SMIC קטן עדיין) וגם בגלל שנסעתי על עוד כמה רכבים, כולל הקליאו שאני מאד, מאד התלהבתי ממנו, באחת השאלות של "מה היית לוקח הביתה" , אני לפחות השבתי שהייתי בוחר ... שומו שמיים ..... בקליאו MK2 !!!

בקשר לשאלתך\הערתך, מי ניצח, מה הזמנים, כולם יאלצו לחכות בסבלנות, אבל יש הפתעות :shock:

לירן XSI, לא הסתרנו כלום, המבחן נערך על המסלול של "המופע המוטורי", מרבית האנשים מכירים את זמני המסלול שם, ולכן המבחן ייתן פרופורציה גם לרכבים שלא השתתפו ...

ליאור

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שהמבחן כלל כל מיני אספקטים ולא רק תוצאות של המסלול הספציפי הזה (שנותן יתרון לא קטן לכח).

יאללה, איזה טיזר דפקתם עכשיו של שבוע !!!

לא בסדר :lol:

ניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בעיה במבחן הזה כבר.

למה לא אירגנתם גם מיאטה NB וNC??

לפחות NC שאחרי כיוון פרונט קטן תוכל לדעתי לשנות את התוצאות ללא היכר!

עכשיו המבחן עדיין לא שלם!

הרסתי לכם.. :lol:

עריכה:

עכשיו שמתי לב לרמות המחירים של המכוניות, אבל זה עדיין לא פותר אותכם ממיאטה NB!

תום

"its one of the most magical letters in the world of performance automobiles, its the latter M, and with combinning with the number 3 causes uncontrollable envy hatred and despair for those who will never experience the view from the cockpit." Web Riders Shoot Out

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אברגיל, ה"מעניין ביותר" הוא עבור אנשים כמונו (עם 60-100K ש"ח)

"מסקרן" זה באם היה לנו קצת הרבה יותר בשביל כלי רכב, למשל בשאלה של "איזה רכב היית בוחר בלי מגבלת תקציב" התשובה הצנועה שלי הייתה פורשה קיימן, ואז המבחן הזה היה באמת "רק" מסקרן עבורי.

עד שיגיעו הימים האלו ... C U BAADEN

ליאור

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת אווירה כפי שספגננו אותה ביום המבחן, לכתוב אני לא למדתי, אז הנה חלק מהסיפור בתמונות.

האקשן האמיתי ימתין לפרסום המבחן, גם האיכות כאן לא משהו, אבל אני מקווה שהאווירה תעבור בכל זאת !!!

מגיעים בכפור איימים למסלול שטוף הרוחות ......

orig_496843D8A5FB4AE28953B4FD28B1D770.JPG

סיבוב חימום של רכבי ההנעה הכפולה... און עדיין (ולא להרבה זמן) בכיסא הלא נכון.

orig_79322B8A83494A9F9851A00D0C295E34.JPG

מר אברגיל וה MK2 חביבת הקהל שלו

orig_A4135F9DE32F421982CD39B711F61A58.JPG

אייל והקליאו החביבה שלו בנהיגת מסלול ראשונה

orig_0CFF6AFF76544D24888DB5BB04A6442E.JPG

הסובארו המפחידה של חן פרחי

(עד עכשיו יש לי סיוטים מהסגירה המהירה שלה עלי בכל ישורת קצרה בכביש הציבורי)

orig_AB3F9454E1834E60BD476EA1A3F4BBDB.JPG

האיביזה FR הסטנדרטית והמקורית לחלוטין של צפריר (משימה קשה מאד למצוא כלי מקורי, באמת)

orig_7C5B1ACE7A9B457B9D0F9753AFD91FBD.JPG

און מתחיל להתחמם במסלול ולחסל לקובי את ה ECSTA MX הנדירים בהחלקות כח מוטרפות !!!

orig_3623E6F7C1624C5D95DEC61DE806DED7.JPG

וממשיך עם הלאון-2 בחיפוי ענני גשם שחורים בגובה אפס

orig_04CDAD501133434880158EC709BF2968.JPG

דניG ידידינו רושם את התוצאות .... והתוצאות הן8)

orig_A2F7FC0A60564FBDA16FA84E65BBD514.JPG

אם תגדילו את התמונה, תראו מה כתוב !!!

דרך אגב, הדפים עפו ברוח, וכל התוצאות מפוברקות, הכל ייכתב ברוח ה1 באפריל, שדרך אגב מודפס על כל התמונות המפוברקות הללו.

מבחינתי, העיקר שהיה כיף, תהנו !!!

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני

אני שמח כי היה אחלה יום, נהנינו מאד מהנסיעה לשם בכבישים הנכונים, מחברה טובה, מאוסף הרכבים המלא, ממזג אוויר מעולה (לטורבו :-P , אני עם SMIC קטן עדיין) וגם בגלל שנסעתי על עוד כמה רכבים, כולל הקליאו שאני מאד, מאד התלהבתי ממנו, באחת השאלות של "מה היית לוקח הביתה" , אני לפחות השבתי שהייתי בוחר ... שומו שמיים ..... בקליאו MK2 !!!

ליאור

הגם אתה בנאי?

נראה שגם אתה הולך בדרכינו לאוכלי הבאגטים.

;).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6193 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...