Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ ברכישת סאבוופר

BOMBARDIER
שימו לב! השרשור הזה בן 6224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני עומד בפני קנייה של סאבוופר.

הסאב הוא של Audio system 12 אינץ' הקטע שאני לא יודע איזה דגם זה בדיוק

עם תיבה אני מקבל אותו ב700 שקל.

אבל קראתי פה שאתם ממליצים על הרוקפורד P2

כמה אמורה לעלות תיבה בשבילו? אני רוצה לצאת ב1000 שקל ככה אפילו פחות בשביל הסאב כולל תיבה.

וגם מה אתם אומרים על הקיקר CVR? וגם הסיפור של התיבה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל CVR תצטרך מונובלוק. רוקפורד p2 זו אכן אופציה טובה. עם תיבה הוא יעלה לך בערך 700 שקל חדש.

למכירה מגבר פולס אודיו 4 ערוצים ba-2900-הקלק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

phase sx12

helix blue

שני סאבים מעולים .

הפייז אפילו מומלץ יותר.

שניהם מגיעים לארץ עם תיבות מקוריות/מותאמות לפי מידות היצרן.

שניהם מתאימים מבחינת הספקים בול לZ4200.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פניקס גולד קסנון , במחיר שלו אין לו לדעתי מתחרים ויש בד"כ כאלו למכירה בזול בפורום

בברכה יהודה

יהודה אני מתפלא עלייך! איך המגבר שלו בגישור יפעיל את הקסנון? הקסנון לא נציל בלירה (85.4) ודורש הגברה בריאה מאוד כדי להשמע נורמלי ולתת את כל מה שהוא יכול לתת ואז להשמע מעולה!

המלצה אישית מניסיון: רוקפורד P2 יהיה מעולה. בקשר לאוקטן R אז אם כבר את ה-ZR. יש לך גם את הפייז שזה וזה וזה אמר, סאב מומלץ, חזק איכותי ונציל.

בברכה,גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהודה אני מתפלא עלייך! איך המגבר שלו בגישור יפעיל את הקסנון? הקסנון לא נציל בלירה (85.4) ודורש הגברה בריאה מאוד כדי להשמע נורמלי ולתת את כל מה שהוא יכול לתת ואז להשמע מעולה! 85?!! אולי 91

וחוץ מזה אמרתי לו לקנות סאב או את המגבר שתואם למק אודיו

בברכה,גיא.

בברכה וחג שמח יהודה

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהודה, תיתן לי קישור למקום שמראה שהנצילות שלו היא 91 ואודה לך מאוד! (לא בציניות). כי בחוברת שקיבלתי רשום כביכול 85.4. מוזר. :roll:

חג שמח,גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבבה, אבל איפה הנצילות שלו שם (כדי שאני יהיה בטוח שגם אצלי זה רשום אותו הדבר, כי לי יש את המניואל של הסאב, ויש אצלי בחלק מהנתונים נתונים שונים על הסאבים, משהו מוזר).

בתודה,גיא.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאני מבין זה הנתון שמקושר ל SPL .

מוזר לי שככה הם רושמים , אבל אם אלו הנתונים , אז זה אחד הדברים הכי לא נצילים שראיתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, אז אם תסתכל טוב טוב תראה שהסאב פה כביכול 83. אצלי בכלל רשום (בחוברת שהגיעה עם הסאב) שהנצילות שלו היא 85.4. אותו כנ"ל לגבי השינויים בנצילות בדגמים האחרים. ה-10 אינץ ממש לא נציל (80 :shock: ). גם לגבי התיבות אצלי יש נתונים מדוייקים יותר לכל דגם ודגם ולא בכללי כמו במניואל באתר שלהם, שיש נתונים לתיבה אחת בשביל שתי הדגמים של ה-10 ואותה התיבה בשביל שתי הדגמים של ה-12. בקיצור, או פאשלה או פאשלה? :roll: לא יודע מה לחשוב כבר..

גיא.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...