Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש מידע אודות רמת גימור של קורולה2004 בדגמי הרכב

TRISOMY
שימו לב! השרשור הזה בן 6205 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש מידע על רמת הגימור של הקורולה 2004 בדגמי ה-SUN וה-GLI כפי שנמכרו בארץ...

אנחנו עומדים לרכוש כזה רכב ואני רוצה לדעת את ההבדלים בין הסוגים האלו....

תודה לכל מי שיוכל לעזור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי המידע שנמסר שם בדגם הGLI יש חלונות חשמל רק מקדימה, האם זה כך באמת?

והייתי שמח אם מישהו היה יכול להגיד לי מהם ההבדלים בדגמים האלו.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדגם GLI: יש 4 חלונות חשמל, 4 כריות אוויר, מראה פנימית נגד סינוור, חיישן גשם, לוח שעונים אופטיטרון, בקרת אקלים דיגיטלית, פסי הגנה בצידי הרכב בצבע הרכב, הגה עור, ר"ד מקורי עם שליטה מההגה, משענת יד מרכזית, ידיות אלומיניום... וזהו בגדול.

TOYOTA RAV4 2.5 HYBRID LIMITED

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא משנה אם זה סדאן או ראנקס... רמת איבזור בשני דגמי GLI אותו הדבר. מה שכן, אני ממש לא בטוח לגבי התוספות של השנתון ואם בכלל היו כאלה, את זה נשאיר למי שיודע בודאות.

TOYOTA RAV4 2.5 HYBRID LIMITED

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לכם אפשרות מצוא מפרט מלא ואמין של מה יש ומה אין?

זה יהיה עדיף בהרבה מאשר כל אחד לזרוק כמה מילים.. נהיה לי כבר סבטוחה בראש...

רק קורולה 2004 GLI , לא דגם ולא שנתון אחר, ספציפי זה

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6205 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...