Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה מחירו של גלגל תנופה (או חלק שיושב עליו) בגיר של אאודי 80.

yuraskor
שימו לב! השרשור הזה בן 6227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב-אאודי 80 שנת 86 גיר אוטומט, מנוע RN, גיר KAL.

לאחר שהתחילו להופיע בעיות בהנעה מכיוון הסטרטר (ששופץ לפני שלושה חודשים), ניגשתי היום למוסך חשמל רכב אחר.

הבחור פירק את הסטרטר והראה לי שכל השיניים עליו שחוקות כאילו מישהו ישב שם עם פצירה או פטיש.

אמרתי לו שנעה שיפוץ לפני שלושה חודשים וכי אני זוכר בוודאות שהחלק הזה היה חדש.

הוא הסתכל על הגלגל תנופה והראה לי כי רבע (לא בדיוק אבל בערך) מהשיניים על הגלגל שבורות (!).

הוא טילפן לכמה מוסכים והכי זול שמישהו היה מוכן לקבל על העבודה היה 500 שקלים- לא כולל החלק כמובן.

כמה יעלה חלק שכזה, אם בכלל ניתן להשיגו והאם אפשר להתפשר על חלק משומש (אם השיניים שלמות כמובן)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יורי שלום רב!

בהמשך לשיחתנו הטלפונית מהבוקר, אני חייב לציין שעינין עלות גלגל התנופה או הזר שינים הוא שולי.

מרכיב העבודה הוא משמעותי. במקרה אחר הייתי ממליץ על גלגל תנופה מפירוק, אך בכל מקרה בגלל שלא ניתן להשיג גלגל

תנופה חדש למכוניתך, אלא רק מפירוק, איכות הזר, וליטוש הגלגל תנופה, ואיזונו הוא משמעותי,והו קריטי כדי למנוע פירוק נוסף של תיבת ההילוכים,על מנת לפרק את הגלגל תנופה.

בהצלחה

וחג שמח

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי, תודה רבה על ההסבר.

עלות העבודה + הרכיב יעלו קרוב ל1000 שקלים, אני מניח.

לא יותר עדיף לי לחסוך טיפה ולבצעה הסבה לגיר רגיל (בהנחה שחלק זה מגיע ביחד עם הגיר)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גלגל התנופה מורכב על המנוע , ולא על הגיר, כך שאין קשר לגיר.

בשלב ראשון אני ממליץ שתחפש גלגל תנופה, בעל זר שינים תקין, אני מניח שעלות הגלגל לא צריכה לעבור את ה200 שקל.

צור קשר בפרטי עם מוסך רון, דוד מזר, בני ל. או הכי קרוב למקום מגורייך טברייה, את זאהר, שאצלו תוכל גם לבצע את ההחלפה במחיר שפוי.

בהצלחה וחזור לעדכן.

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...