Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב קטן וחסכוני 30-50K, לאחר שימוש סביר בכפתור ה"חפש"

ned
שימו לב! השרשור הזה בן 6228 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכולם,

קודם כל סליחה על כך שנפתח עוד שרשור לקניית רכב בתקציב כזה, כמו אלף אחרים. הספקתי לקרוא המלצות בפורום, אך עדיין יש כמה דברים שלא הצלחתי לקבל עליהם תשובה..

בכל אופן, אשמח לקבל קצת עזרה בקניית רכב קטן כאשר הצורך העיקרי הוא נסיעה לעבודה וחזרה (בסביבות 30 ק"מ ביום). חשוב לי שהמכונית תהיה זולה לאחזקה (עד כמה שאפשר), חסכונית ואמינה.

תקציב: 30-40K, אין בעיה גם לעלות ל50K

גיר: אוטומט (בלבד !)

שנתון: עדיף 2000 ומעלה

נפח מנוע: 1300-1400

הנה האפשרויות שידועות לי או שקראתי עליהם בפורום:

1. דיהאטסו שרייד \ סיריון - שמתי לב שממליצים כאן הרבה על הסיריון, הבעיה היחידה היא שאני ממש לא אוהב את איך שהיא נראית. יש לאמא שלי שרייד (מודל 93) שהיא די מרוצה ממנה, לכן במה עדיפה הסיריון על השרייד? שווה לקנות שרייד במודל חדש יותר?

2. פיאט פונטו \ פונטו ספייס (1250-1400)- גם על הספייס שמעתי כאן הרבה המלצות. האם, אם בכלל, הספייס עדיפה על הפונטו הרגילה?

3. סיטרואן סקסו 1400 - נאמר לי שזה אמור להיות אוטו מאוד חסכוני ואמין. יש דברים בגו?

4. אופל קורסה 1400 - לא יצא לי לשמוע יותר מדי חוות דעת עליה, מה אתם אומרים?

5. רנו קליאו - ממה שקראתי הקליאו האוטומטית אינה מומלצת.

6. טויוטה יאריס - קצת יקרה מדי עבורי וגם קשה להשגה.

7. יונדאי גטס - לא מתקרב, יותר מדי תלונות על צריכת הדלק.

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מידע נוסף באשכול דומה שענו לי :

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=151651

אלא אם ימליצו על רכבים נוספים, לדעתי אתמקד בסיריון ובפונטו (אדע טוב יותר לאחר שאקבל תשובות לתהיותי :-))

לגבי הגטס, מחזק את דבריך, גם אני שמעתי מחברים במקום העבודה תלונות על צריכת הדלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפונטו הרגילה לא מגיעה בגרסת אוטומטית למיטב ידיעתי, בכל מקרה משנת 2001 יש רק "ספייס" בעלת גיר אוטומטי רציף. מומלצת ונכנסת טוב לדרישות.

תתייעץ עם חבר הפורום הנכבד Caveman בנושא.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם לא עם מנוע 1400 סמ"ק.

ממליץ לבדוק את השרשור שנרשם מעלי, הגבתי שם ממש לפני מספר דקות. אם יש עוד שאלות, אני תמיד שמח לעזור.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6228 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...