Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיטור!!!! הצלחתי!!!!

hellm
שימו לב! השרשור הזה בן 6206 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום!!!!! הצלחתי לראשונה להפעיל את רכבי(מוריס וודי ) ע"י אדים בעזרת מגהץ אדים תעשיתי שחובר ישירות בעזרת כבל

חשמלי ממרפסת ביתי.

כנראה שאיני הראשון !. בעודי מבצע פעולה זו מצלצל אלי אבי נוף ומספר לי שב(1.4.44)עשה זאת כבר אדם בשם בויים

אף הוא בעזרת קיטור שהופק משרפת עצי בוק.

עמוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיים, כניראה ששוב שתית את היין של החג לפני המועד, והכתובים דיברו על ארבע כוסות ולא בקבוקים-רן

jester.gif

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמוס,

אני מציע לשכוח מאופציית המגהץ ולהתרכז בדוד על להבת עצי בוק משני טעמים:

1. במגהץ טווח הנסיעה מוגבל לאורך הכבל מאריך שלך.

2. במקרה של מוריס וודי, אם תיתקע ללא עצים לבעירה, יש בשפע באוטו :twisted:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הולך פה?!?!?:shock: :shock: :shock::roll::screwy::crazyeyes:loco:

לא לימדו אותכם לא להפעיל רכב עם המגהץ?! -זה לא בטיחותי, דליפת אדים עלולה לגרום לתגובת שרשרת בלתי מבוקרת!:lol:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום!!!!! הצלחתי לראשונה להפעיל את רכבי(מוריס וודי ) ע"י אדים בעזרת מגהץ אדים תעשיתי שחובר ישירות בעזרת כבל

חשמלי ממרפסת ביתי.

כנראה שאיני הראשון !. בעודי מבצע פעולה זו מצלצל אלי אבי נוף ומספר לי שב(1.4.44)עשה זאת כבר אדם בשם בויים

אף הוא בעזרת קיטור שהופק משרפת עצי בוק.

עמוס.

או קיי... :screwy:

עכשיו תתקשר לאברבנאל, ותגיד להם את מה שאמרת כאן, כדי שיבואו אליך אנשים גדולים עם אקונוליין לבנה ויקחו אותך למקום שמח שבו תוכל לפגוש הרבה אנשים מעניינים. :lol:

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יוכל להשאיל לי את המגהץ?

או שבעצם אני אביא את החליפה ואתה תגהץ,מה אתה אומר?

:wink:

[CENTER][B]The only difference between a man and a boy [/B] [B]Is the size of the Ego and the price of The Toy[/B][/CENTER]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמוס,

אני מציע לשכוח מאופציית המגהץ ולהתרכז בדוד על להבת עצי בוק משני טעמים:

1. במגהץ טווח הנסיעה מוגבל לאורך הכבל מאריך שלך.

2. במקרה של מוריס וודי, אם תיתקע ללא עצים לבעירה, יש בשפע באוטו :twisted:

קיבלתי!!! לא חשבתי על זה.

עמוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הולך פה?!?!?:shock: :shock: :shock::roll::screwy::crazyeyes:loco:

לא לימדו אותכם לא להפעיל רכב עם המגהץ?! -זה לא בטיחותי, דליפת אדים עלולה לגרום לתגובת שרשרת בלתי מבוקרת!:lol:

מגהץ אדים תעשיתי עבר את מכון התקנים.

עמוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשמלי .

עמוס ידידי, עובר עליך משהו לקראת החג?, אתה יכול לספר לי, מבטיח, אקשיב לך.

יש מצב שתספר מה עשית, ע"מ שנוכל לפרסם את הידיעה המרעישה בקלאסיקון/אבטומוביל הקרוב !!!

האם כל הסיפור בה בעקבות הפגישה עם המחותנים והאוזו שבה אל קירבך??

בכלל כל העצים באוטו עוד קיימים?? ומה עשית - הרגת את טרמיטים עם האדים??

אני סקרן לדעת

מצא משה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמוס ידידי, עובר עליך משהו לקראת החג?, אתה יכול לספר לי, מבטיח, אקשיב לך.

יש מצב שתספר מה עשית, ע"מ שנוכל לפרסם את הידיעה המרעישה בקלאסיקון/אבטומוביל הקרוב !!!

האם כל הסיפור בה בעקבות הפגישה עם המחותנים והאוזו שבה אל קירבך??

בכלל כל העצים באוטו עוד קיימים?? ומה עשית - הרגת את טרמיטים עם האדים??

אני סקרן לדעת

מצא ידידי. השלב הבא הוא הפעלה באוזו אבל זאת רק לאחר ה1 האפריל.

עמוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6206 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...