Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בניות למונדיאו 2002

שימו לב! השרשור הזה בן 5856 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז אני דבר ראשון מצטער שחסרים כמה שלבים ראשונים (אתם בטוח מכירים את השלבים הנ"ל מכל מניי עבודות רציניות יותר שהעלו כאן בפורום) פשוט פירמטו לי את המחשב ושכחתי לצרוב כמה תמונות שהיו לי.

ונתחיל:

001px1.th.jpg 002pz7.th.jpg 003ej8.th.jpg 2054dn9.th.jpg

שילמתי מחיר גבוהה מאוד על שעטפתי עם הבד והשארתי אותו עקום!

HU: ADDzest DRX 9255EX / Amp: Audison 4.1K / comp: Focal K2p / Sub: XXLS 10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 127
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מידן אתה לפעמים מעצבן עם התגובות שלך.

אפשר להביע דעה, אפילו אם אתה חושב שזה מכוער, בדרך קצת יותר נחמדה!

וכבר אמרתי לך את זה פעם, אז כשIDB עשה את הבניה אצלו באוטו.

מנואל, שמע מה תעשה, תדבר עם סלבה באיסיקיו או דרך הודעות פרטיות תשאל אותו מה הוא חושב על זה.

לפי דעתי, אתה צריך לסיים את השכבות שתיכננת לשים, אחרי זה לקנות בונדו אולי אפילו שתי סוגים, כדי לעשות גימור טוב.

אבל תשאל את סלבה לגבי זה. לפי דעתי הפרויקט שלך יכול להצליח משתי סיבות: אחת בגלל שאם הבנתי נכון זה הכול הולך להיות מוסתר מאחורי הדלת? וסיבה שניה, הכול התקשה בצורה טובה שמת שם כמות מכובדת של חומר (הרגשתי את הבניה במפגש-בטון לגמרי) מה שנשאר לך לעשות זה פשוט לשייף הכול וליישם את זה באוטו. מומלץ לעשות איטום לפני כדי לא לעשות עבודה כפולה.

בהצלחה גברר!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איי מנואל מנואל. צריך עזרה? :-) תשאל את החבר'ה שלך מהדרום איך יצאו הבניות שלי :wink::-) ואיך שומעים. חבל, חבל שלא באת היום. באמת חבל. בהצלחה בבניות.

גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדיין עומד על זה שתתקין את הרמקולים במקום המקורי שלהם, תעשה שם איזה הגבהה וזהו, היום במפגש שמעתי בפוקוס פולס והיה להם באסים מאוד מכובדים והדלת ללא איטום, אם תחתוך את הדלת(מקווה שעדיין לא חתכתה) לא תוכל להחזיר אותה לקדמותה. אני ממליץ לך להעלות תמונות של הדלת ולהראות מה אתה מתכנן לעשות כדי שעוד חבר'ה יבינו מה אתה מתכנן שם, אני יודע שזה בעיתי כשאתה בצבא אבל זה או שלעשות פעם אחת ולתמיד או לא לעשות בכלל.

SUZUKI Ignis Sport

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

027is0.th.jpg

התוצר הכמעט סופי:

2059gf1.th.jpg 2062jd3.th.jpg 2061tc5.th.jpg 2060ad7.th.jpg

2065qs1.th.jpg 2066pb3.th.jpg

מידן מל אתה מוזמן לשמור את התגובות שלך לאנשים שמעוניינים לשמוע אותם, תודה.

בעיקרון כמו שסיימון אמר כבר הבניות הנ"ל לא יהיו נראות לעין כלל..

הבניה הסופית תהיה בסיגנון הנ"ל:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=140281

הבניות שאתם רואים הן בעצם כמו הבניות מאלומיניום אצל יאריק.

סה"כ נשאר עוד למרוח את הבניות לאחר שיוף בקצת פוליאסטר ואני מתכוון לאטום אותם בחומר כגון דיינאמט מבפנים ומבחוץ כך שזה הולך להיות בטון אמיתי :-D (גרישה בשביל זה הייתי צריך 1 מטר ריבוע ממך :wink:).

לגביי הכיוון והמיקום ה"מסוכן" של הרמקול: תזכר גרישה במילים שלי.. 3 WAY בעתיד.

הבניות כבר נבנו כך שנשאר לשמוע ואז נראה כבר מה יהיה.

אגב בניות עברו 6-7 שכבות של פיבר בגלל המיד שהולך להיות מותקן K2P.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד על ההשקעה מנואל! :-D

לגבי התגובה של מידן, אני חייב להסכים איתו. אם היית כותב שמלכתכחילה הבניות לא יראו בכלל כלפי חוץ ולכן אין לכך משמעות, אז מידן לא היה כותב את מה שהוא כתב. אבל אני אומר לך בתור חבר, שאם הכוונה הייתה שהבניות האלה ישבו לך על הדלת כלפי חוץ, הייתי:

או מפרק לך אותם מהרכב באישון לילה, או- מגיע אליך הביתה ועוזר לך לבנות אותם מחדש. :-D

בכל מקרה, ניראה לי קצת לקחת לאקסטרים את הקטע של לאטום אותם עם 7 שכבות של פיבר+דינמייט. בסוף הרמקול יתפרק שם...

מה זה משנה, ממילא אתה תהיה בצבא כל היום ולא יהיה לך זמן לשמוע מוסיקה :-D

תהנה

"אני לא יודע אם יש מספיק מגברים בבית..."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד על ההשקעה מנואל! :-D

לגבי התגובה של מידן, אני חייב להסכים איתו. אם היית כותב שמלכתכחילה הבניות לא יראו בכלל כלפי חוץ ולכן אין לכך משמעות, אז מידן לא היה כותב את מה שהוא כתב. אבל אני אומר לך בתור חבר, שאם הכוונה הייתה שהבניות האלה ישבו לך על הדלת כלפי חוץ, הייתי:

או מפרק לך אותם מהרכב באישון לילה, או- מגיע אליך הביתה ועוזר לך לבנות אותם מחדש. :-D

בכל מקרה, ניראה לי קצת לקחת לאקסטרים את הקטע של לאטום אותם עם 7 שכבות של פיבר+דינמייט. בסוף הרמקול יתפרק שם...

מה זה משנה, ממילא אתה תהיה בצבא כל היום ולא יהיה לך זמן לשמוע מוסיקה :-D

תהנה

מידן לפעמים צריך לדעת להגיב בצורה יפה יותר.. אני מוכן להבין אותו אבל רק אם יגיב באיפוק!

על תדאג האיטום רק יעשה טוב לרמקול. וכן רוב הזמן כנראה אני ישמע F16 ממריא ולא את המערכת :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איי מנואל מנואל. צריך עזרה? :-) תשאל את החבר'ה שלך מהדרום איך יצאו הבניות שלי :wink::-) ואיך שומעים. חבל, חבל שלא באת היום. באמת חבל. בהצלחה בבניות.

גיא.

באמת אני נורא מצטער שלא הצלחתי להגיעה היום..

אגב איך הפירלס? :-D

אגב מה שמעו אצלך היום? מורל דוטקק? או אטון? :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה הולך לעבוד בדת"קים, תדאג להעלות את ההספקים במערכת שלך. עם הזמן אתה תרגיש צורך להגביר את הווליום משום מה...:-D:-D:-D

"אני לא יודע אם יש מספיק מגברים בבית..."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה את החתימה שלי ותבין איך הפירלס. אבל זה לא ממש פייר, שלי בתיבה פתוחה לא קשורה ואצלו הכל קשור. :x אני בונה עכשיו 2 תיבות: אחת ל-SPL ואחת ל-SQ. פעם הבאה נראה מי יותר מדוייק :evil::wink:

היה דוטק. ויודע מה? דווקא אהבו אותו :-). האטון בבית נחים מחכים וממתינים בסבלנות.

ודרך אגב, יכלת לעשות כמה ניסויים עם החומרים ולראות מה מי מו ואיך יוצא, ואחרי זה לעשות ישר. זה שאני ורועי עשינו ישר ויצא לנו יפה, זה לא אומר שגם אתה צריך לעשות ככה (יש לי ידיים ממש טובות ואני לא ציני). בלי להשתחצן עלייך או משהו כזה!

בקיצור אל תדאג, הרפד יעשה לך גימור יפה והכל ייצא טוב. רק מה, תעשה את הבניות איך שאתה רוצה אותם לפי זוית ולא לפי המראה. הרי בשבילל מה אתה שם אותם, בשביל לשפר את היופי של הרכב?! ממש לא. בשביל הסאונד. או שאני טועה?

גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזוויות בשביל הסאונד נכון..

אבל ברכב שלי המיקום לרמקולים לא קל להשגה בכלל!

מה הבניות שלי כל כך חאפריות שאתם מגיבים ככה? אחד יותר "מקצוען" מהשני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5856 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...