Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפול ברכב פיג'ו 206 אצל מוסך רון (לדוגמא).

meninblack
שימו לב! השרשור הזה בן 6208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי פיג'ו 206 שקניתי רק עכשיו. אני מעוניין ליישר קו עם הטיפולים והאחזקה שלו כי אני מרגיש מספר בעיות. בעיקר הבעיות הן של רעש. שהאוטו לדוגמא עומד. יש רעש כמו של רכבת נוסעת. אני מאוד רגיש לרעש ורציתי ללכת למוסך טוב לסדר את כל הדברים וגם לטפל בו מבחינת שמנים וכו'... האם מוסך כמו מוסך רון לדוגמא יכול (מבחינה טכנית וטכנולוגית) לדעתכם לטפל ברכב שלי, מפני ששמעתי שיש צורך לחבר את האוטו למחשב כדי למצוא תקלות וכו... כמו כן, אני מעוניין שרק חלפים מקוריים יוחלפו ברכב וגם ששמנים איכותיים יושמו ברכב. האם המוסך יוכל לבצע את זה?

תודה על תשובתכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

אין בעיה לבצע את כל התיקונים והטיפולים השוטפים במוסכים שאינם מורשי יבואן לדוגמת מוסך רון שאגב הבעלים רון נראה כאדם בעל ידע רב בתחום הרכב,וקיבל המלצות חמות בפורום.

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...