Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בקשר למספר פריטים הדרושים לבניה בדלתות קד'

שימו לב! השרשור הזה בן 6199 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום לאחר שהרמקול שלי נפל מהדלת (תפוס זמנית עם סיליקון+דבק חם) התעצבנתי והחלטתי לקחת את הפרוייקט לידיים בחופש מהעבודה.

לאחר מספר בירורים במספר מקומות קצת התאכזבתי מהמחיר שדרשו (מוגזם יותר מידי בעיניי) אני לוקח את זה לידיים בעזרת קצת עזרה מדוד נגר, אבא עם ידיים זהב, וקצת ניסיון של חבר.

מאיפה אני יכול לקנות חומר הדומה לפנים הדלת המקורי (להדבקה על העץ) הרכב סופר לאנסר (גוון אפור כזה מעט מרופד).

אני רוצה בניה פשוטה הכוללת סה"כ מעט איטום מקדימה טבעת עץ כפולה (בתוך הדלת ומחוצה לה) ועליה מחוברת חצי טבעת ע"מ לתת לרמקול שיפוע של כ-30 מעלות למעלה ואחורה.

לגבי הבגאג' בניה פשוטה בעל פלטה שהמגברים יושבים עליה ומן דיקט דק רק בשביל לחסות (בחזית לא כולל צד ע"מ לאפשר אוורור של המגברים).

סאב בתיבת בנדפאס לפי נתוני יצרן הממוקמת לפני הפלטה של המגברים (צמוד למושב).

בימים הקרובים אני הולך לפרק הכל פרט לרדיו ולהתחיל לקחת אתך העניין לידיים, כל רעיון עזרה ומעט טיפים התקבלו בברכה.

החלקים הסופיים הם:

מגבר זטק 4X50 שיהיה מחובר לקומפוננט מסדרת פאוור של ג'יי בי אל

אחורי רמקול 6X9 של ג'יי בי אל שיעבוד על הרדיו אך ורק בשביל לשעשע את הנוסעים מאחורה לא מעבר

סאב די אל אס, ומגבר סוליד האודיו 2 ערוצים שיחובר בגישור.

חיווט יקנה מסאונדר עם כמה טיפים ואולי אם המחיר יהיה זול יחסית גם עם העברה.

כל השאר יעשה עצמאית כמו שנאמר למעלה.

שוב- אשמח לקבל מעט טיפים ואף עצות לבניה

שוב תודה לעוזרים זאת הודעה אחרונה בנושא.

עדיף מאזדה 3 עם דלקן מאשר M3 בלי דלקן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החיפוש כבר נעשה ואף דיברתי עם מספר אנשים בעניין, לא ידעו להגיד לי היכן ניתן להשיג את הציוד הדרוש באיזור המרכז

אשמח לקבל הפניה למקום באיזור המרכז בעל חומרים איכותיים

שוב תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את החומר לעיטוף הבניה תוכל לרכוש מרפדים, כאלו המתמחים בעיקר בתחום הרכב. בזמנו אני חיפשתי חומר דמוי עור באזור נחלת בנימין והדבר היה לא פשוט, מה גם שהיה קשה להתאים לצבע הפנימי של הרכב. (הרכב חנה כשני ק"מ מהמקום)

לכן, לך לרפד, גם אם את עבודת העיטוף תעשה לבד יש בי התחושה שתמצא לא מעט רפדים שיוכלו למכור לך בדיוק את מה שאתה צריך.

בהצלחה.

Morel Dotech + MT22 - JBL 75.4 - Hertz ES250

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי, תשובה די כללית אני ינסח את השאלה מחדש,

מישהו מכיר\שמע רפד באיזור המרכז שבו אני יוכל למצוא את מבוקשי?

ריפוד דמוי הדלת של הרכב (גוון אפור) לצפות את בנית העץ שהולכת להיות על הדלת בשביל שהבניה תראה כחלק מקורי של הדלת.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נחלת בנימין לא קרוב אליך? (אין לי מושג מזה ואיפה זה, אל תתפלאו עליי אני מהדרום :D)

תשאל את שומאכר הוא ריפד את הבניה שלו אצל איזה רפד..

בעיקרון מה שאתה יכול לעשות זה להכנס לדפי זהב www.d.co.il אם אני לא טועה, מקסימום תכתוב D בגוגל.

לכתוב שם רפדים להגדיר איזור לקחת כמה טלפונים להתקשר היום או אחרי החג. וזהו. לרשום כתובות ולעשות סיבוב. תרשום מחירים. וככה תמצא לך את המקום הכי טוב מכל הבחינות.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רפד בחולון: "אחים עמירה" (חפש בדפי זהב)

מעבר לו הוזכרו לא מעט רפדים בפורום אשר קיבלו המלצות. בצע חיפוש קצר בפורום עם המילה רפד, חמש דקות ותקבל מספר שמות.

בהצלחה.

Morel Dotech + MT22 - JBL 75.4 - Hertz ES250

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב כפי שציינתי לקחתי את העניינים לידיים (וגם קיבלתי התראה בדרך)

לאחר חישוב גודל הבגאג' והמגברים הגעתי לגודל התיבה של הסאב,

לפי היצרן לקבלת התוצאות הטובות ביותר

תיבה 32 ליטר פורט 4 אינץ' באורך 37 ס"מ (הסימן הזה- " מסמל אינץ' או צול?)

פרטים די כללים, מה העובי העץ המומלץ לבניית התיבה?

כמו כן בעבר נשבר לי הטרמינל- החוט שיוצא מהמברנה + ו - מגיע לתושבת פלסטיק כזאתי, זה החלק שנשבר הדבקתי את זה עם מספר שכבות של דבק 3 שניות וכנראה נשפך מעט על המגעים כך שהסאב לעיתים מפסיק לנגן.

לאחר בדיקה מעמיקה יותר ומעט גירוד הדבק מהמגעים הבחנתי כי זה לא הדבק על החוט עצמו כבר לא יושב טוב כבעבר, אני חושב שעבודת מלחם תעשה את העבודה האם עדיף לשלוח אותו למעבדה?

אגב, הסאב כמו בתמונה זה DLS MW 12 400 RMS.

האם בכל מקרה כדאי לעשות איטום בדלתות קדמיות? או שההבדל יהיה מזערי ועדיף לחסוך את ההשקעה (הרבה דיברו שזה הבדל של שמיים וארץ אך אני בכל זאת מתלבט מעט עם עצמי).

בקרוב תמונות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשלוח מעבדה כדי שילחים לך את החוט?

אם אין לך בבית תנסה לארגן מחברים או מהחברים של ההורים בדוק למישהו יש.

חבל לבזבז כסף על מעבדה אם אתה יכול לפתור את הבעיה בכמה שניות של עבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן חשבתי באמת לעשות את זה עצמאית כבר עשיתי משהו דומה וזה די פשוט.

בכל מקרה תודה על התגובות ממשיך את עניין הבניה כנראה ביום רביעי כאשר אני במרדף אחרי רפדים.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן, לאחר לקיחת מידות מדויקות וחישוב תיבה לסאב אני מתקשה מעט בעיצוב הבגאג'.

יש מספר אופציות שבו ניתן למקם את המגברים ולא "לגנוב" יותר מידי מקום מהבגאג'.

האם התקנת מגבר על מגבר תגרום נזק (הכוונה עם הפרדת עץ)

מכיוון שמגבר אחד יהיה "תקוע" בין שני פלטות שיהיו פתוחות מצד אחד בלבד יש בי חשש שהמגבר יתחמם ואף ישרף.

עלתה לי האופציה להתקנת שתי מאווררים הראשון דוחף אויר והשני מושך אויר החוצה (סירקולציה), לאחד מספר מיקומים של הסאב ניתן כי פיר הסאב יוכל להיות מכוון כלפי המגברים (דוחף המון אויר).

האם אפשר להסתמך על האויר שהסאב דוחף? להתקין מאווררים? או לוותר על הרעיון הזה ולחשוב שוב כיצד למקם את המגברים?

לא ניתן למקם את שני המגברים על המושב האחורי צמודים בגלל גודלם.

למישהו יש עוד הצעות\טיפים שיוכלו לעזור לי? אני אשמח תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן, לאחר לקיחת מידות מדויקות וחישוב תיבה לסאב אני מתקשה מעט בעיצוב הבגאג'.

יש מספר אופציות שבו ניתן למקם את המגברים ולא "לגנוב" יותר מידי מקום מהבגאג'.

האם התקנת מגבר על מגבר תגרום נזק (הכוונה עם הפרדת עץ)

מכיוון שמגבר אחד יהיה "תקוע" בין שני פלטות שיהיו פתוחות מצד אחד בלבד יש בי חשש שהמגבר יתחמם ואף ישרף.

עלתה לי האופציה להתקנת שתי מאווררים הראשון דוחף אויר והשני מושך אויר החוצה (סירקולציה), לאחד מספר מיקומים של הסאב ניתן כי פיר הסאב יוכל להיות מכוון כלפי המגברים (דוחף המון אויר).

האם אפשר להסתמך על האויר שהסאב דוחף? להתקין מאווררים? או לוותר על הרעיון הזה ולחשוב שוב כיצד למקם את המגברים?

לא ניתן למקם את שני המגברים על המושב האחורי צמודים בגלל גודלם.

למישהו יש עוד הצעות\טיפים שיוכלו לעזור לי? אני אשמח תודה מראש.

לא הייתי ממליץ לך על הרעיון הזה,רד ממנו.

יש לי הצעה בשבילך מגבר אחד תשים על המושב

ואת השני תשים לידו ,זאת אומרת בצד של תא המטען בצורת "ר"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, קודם כל בעניין הבניה.

מכיוון שרציתי לנצל את המקום של הבגאג' למינימום מבחינת מערכת ומקסימום מקום פנוי עלו מספר אופציות (אחרי חשיבה רבה ואף בדיקה של מספר לא קטן של אופציות).

מכיוון שהמגברים גדולים והבגאג' די קטן אני חושב על פתרונות יצירתיים (התקנת המגברים מתחת למושב לא כ"כ אפשרית בגלל גודלם- ומעבר לזה אני לא כ"כ אוהב את הרעיון).

האם זה עד כדי כך מסוכן להתקין מגבר במקום סגור יחסית? גם אם יהיו עליו\ לידו מספר מאווררים?

אופציה השניה שהייתה נראה לי הגיונית למרות שאני לא כ"כ בעדה זה התקנת המגבר על המגש ליד הרמקולים האחוריים (מהצד הפנימי של הבגאג')

רעיון יצירתי שלא צורך הרבה מקום יתקבל בברכה.

ד"א העניין נבדק בשנית (לפני שכתבתי את ההודעה הזאתי), ועלתה אופציה למקם את אחד המגברים בין המושבים האחוריים לפלטה אבל שוב קיים החשש להתחממות המגבר.

אשמח לקבל תשובה במהרה ע"מ לחדש את התכנון ולהתחיל בחיתוך העץ- המון תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6199 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...