Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זיהוי סמל

לירוי1
שימו לב! השרשור הזה בן 6208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שני הסמלים אינם קשורים אחד לשני, ה-1000 אם זכרוני אינו בוגד בי שייך לסימקה 1000 ואילו בסמל השני כתוב קראוון באנגלית היות אינני זוכר דגם רכב שנקרא כך אני נוטה לשייך זאת לקרוואן אחר-רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני הסמלים אינם קשורים אחד לשני, ה-1000 אם זכרוני אינו בוגד בי שייך לסימקה 1000 ואילו בסמל השני כתוב קראוון באנגלית היות אינני זוכר דגם רכב שנקרא כך אני נוטה לשייך זאת לקרוואן אחר-רן

הסמל הוא יחידה אחת כך שבטוח שה1000 שיך לכתובית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתכן אופל קרוואן

________________--

חג שמח לכולם

=================================

גם אני מגיע קבוע למפגש שישי הצפוני של מועדון ה-5, Outlet חוצות המפרץ קפה Greg :lol:

Classic car parts hunter

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם נתי - "קרוואן" הוא השם של אופל לדגמי הסטיישן שלהם, והמספר 1000 אומר שזהו סמל של אופל קדט קרוואן 1000, מסידרה A של תחילת שנות השישים.

0013.jpg

MGC Roadster 1969

Jaguar 420 1967

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר שרבים הקדימו אותי, אני ארחיב על-פי הכתוב באינטרנט:

חיפוש הכתוב ב-eBay קישר את המילים והמספרים ל-Opel.

לאחר מכן, חיפוש קצר ב-Google הראה שהסמל שייך לסדרת הסטיישן של ה-Opel Kadett (שנקראה Caravan) מהסדרה A.

הסדרה הזאת יוצרה בין השנים 1962 ל-1965.

המנוע, שתוכנן על-ידי חברת Opel וכונה "מנוע קאדט", היה מסוג OHV בנפח של 1,000 סמ"ק (993 סמ"ק, אם לדייק) והגיע בשתי תצורות:

• N עבור "Normal Compression" להפקת 40 כוחות-סוס.
  • S עבור "Super Compressio" להפקת 48 כוחות-סוס.

לאחר שסיימנו עם הפרק הטכני, נעבור לפרק האומנותי - אופל קאדט A קארוואן משנת 1965 שעברה שידרוג "קל" וכך גם הסמל בהתאם... :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופל עשו שימוש במנוע ה 993 סמ"ק בקורסה דור ראשון,מאחר ולא היה להם מנוע קטן מ 1200 סמ"ק.

הקורסה 1.0 יוצרה עד תחילת שנות ה90'.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...