Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום מפגש אודיו מרכז, 31.3.2007

שימו לב! השרשור הזה בן 6204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 75
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היה היום אחד המפגשים.

ראינו כבר הענות גדולה יותר של אנשים, אבל לא ניתן לומר שהגיעו מעט וזה בהחלט היה מפגש גדול יחסית. המנגל היה מצויין (ותודה ענקית ליחיאל שלקח על עצמו את מלכאת המנגול) והיה מספיק אוכל לכולם מלבד חומוס. בהזדמנות זו אבקש את סליחת כולם שלא היה מלח (מבסוט איציק?) ומאחר וחינכו אותי לקחת אחריות אישית אני מודיע בזאת כי הנני מתפטר מתפקיד יו"ר מאע"ה - מפגשי אודיו על האש.

תודה לכל הצפונים שעשו מאמץ והגיעו!

אני חושב שזה היה אחד מהמפגשים הכי מוצלחים ומגובשים אי פעם, וכל מי שלא הגיע ההפסד שלו.

כן ירבו מפגשים כאלה.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באתי עם חברה שלי, הסתכלנו על מה שקורה, הרגשנו קצת לא קשורים, ומישהו שרציתי לקנות ממנו רמקולים לא היה שם, אז זזנו...

האמת, אם הייתה לי הנרגילה- היינו נשארים והכל, אבל לא הייתי הכי מחובר למה שקורה, במיוחד כשאני לא מבין עדיין יותר מדי באודיו לרכב... :)

ביצים ביצים ביצים ביצים לאן אתם רצים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתמר, אלוהים נמצא בפרטים הקטנים, לא חומוס, לא מלח, זה פדנט זה?:-D

ברצינות עכשיו, כל הכבוד על הארגון איתמר

וכמובן,תודה ליחיאל שמינגל

היה נחמד לבוא מהצפון לראות קצת חברי פורום מהמרכז

נ.ב

בצפון המפגשים יותר טובים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה מפגש. היה הכל. SPL (סטרוקר) SQL (הקסנון שלי :wink: ) ו-SQ (ה-XLS של יונתן). עכשיו ברצינות היה מפגש נחמד, היו גם בנות סופסוף 8) ,סופסוף הכרתי עוד חברי פורום שלא זכיתי להכיר לפניי, ולמדתי שדיינמייט טוב לאיטום הדלתות והגג ואולי הבגז, וגם שבחום הוא נדבק לעוד דברים אחרים :lol:. תודה על ההאזהרה איתמר.

תודה גם ל-PUNTO GT על העצה בקשר לדוטק עם הקרוס באמת אחלה רעיון. דבר איתי בפרטי.

כן ירבו מפגשים כאלו. בהתחלה אבל האמת כולם באו לאכול, אחרי שכולם שבעו הם ניגשו לעניין המשני, שזה המערכות וכל מה שקשור :-)

גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה באמת מפגש מעולה,באמת שעד עכשיו זה היה המיפגש הכי טוב שלי שהייתי בו, גם כל הקטע של "על האש" היה ממש טוב, עוד איזה אמבורגר בפיתה נותן לך כוח לישמוע איזה סאב SPL (סטרוקר):x .

יצא לי להכיר המון חבר'ה חדשים ולישמוע המון מערכות.

איתמר הרמקולים שלך באמת מפציצים בסים כמו שצריך, כל הכבוד.

הנה פרטים של החנות שבה ניתן ליקנות את האיטום שראיתם אצלי באוטו (לפי בקשתם של כמה חברי פורום):

http://www.d.co.il/?arena=Business&callback=Form_Find&city_name=%E7%E5%EC%E5%EF&displayFullResults=2&esi=38a2f520c41a9e050c888525536b6e69&formGroup=main&headingCode=2400&language=HEB&multipage__startIndex=0&page=Summaries&previousPage=Business-Results&prevpage=Business-Results&queryHeading=%E0%E9%E8%E5%ED&sessionId=55741175358709&_business_name=%E9%E7%E6%F7%E0%EC+%E0%E4%F8%E5%EF&_city_name=%E7%E5%EC%E5%EF&_queryHeading=%E0%E9%E8%E5%ED&_area=&x=0&y=0

SUZUKI Ignis Sport

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם ראשונה שאני במפגש ואם הייתי מסכם אותו במילה אחת (די אישית) , אז זה 'תודה'...

תודה לחבר'ה המדהימים שעזרו לי היום עם המערכת, שעזרו לי להבין כמה דברים שלא ידעתי לפני ושבכללי עזרו לי, לא ציפיתי למצוא עזרה מאנשים שאפילו לא מכירים אותי

האמת? שהגעתי הייתי בטוח שינסו טיפה לשחק עם המגבר וHU ואז יתייאשו, לא האמנתי שבסוף היום אני אמצא את עצמי חוזר עם דלת מפורקת (:

ובינה קצת פחות אינדיבידואלית , אז באמת היה נחמד לראות את כל החבר'ה של הפורום מגובשים מי שמסתכל עליכם מהצד חושב שזה איזה פגישת מחזור של כיתה יב.

FREESTYLE - אתה הבחור עם הדייהו? לא הבנתי בסוף מה אנשים סיכמו? שווה לקנות את החומר הזה, או שזה לא מועיל במיוחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהזדמנות זו אבקש את סליחת כולם שלא היה מלח (מבסוט איציק?) ומאחר וחינכו אותי לקחת אחריות אישית אני מודיע בזאת כי הנני מתפטר מתפקיד יו"ר מאע"ה - מפגשי אודיו על האש.

לא קוראים לזה לקיחת אחריות, אם כי התחמקות מאחריות, במקום להפיק לקחים ולהשתפר לפעם הבאה אתה בוחר בדרך הקלה ובורח מאחריות.

היה אחלה מפגש, נשארתי עד הרגע האחרון ויחיאל באמת שיחק אותה על המנגל.

תודה לכולם.

איציק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נתחיל מזה שמצטער על עניין החומוס (אני הייתי אמור להביא) אבל מה אני יעשה נגמר ביילו אז הבאתי הרבה סלטים במקום.

חוץ מזה באמת שהיה אחלה מפגש רק חבל שהייתי צריך לחתוך דיי מוקדם (3 וחצי ככה) אבל באמת שהיה אחלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להבא אני אכין את רשימת ה checklist

יהיה בסדר

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, היה מפגש מאוד נחמד. נוכחות רבה ואחלה בשר, ותודה ליחיאל שלרגע לא הפסיק לעמוד ליד המנגל.

תודה לליטל שאירגנה כל הזמן את השולחן, ותמיד דאגה להשלים צלחות ריקות (בעיקר בחמוצים..:) ).

תודה לכל החברה שהגיעו מכל הארץ, ועל האירגון והסדר.

בסה"כ אני מסכים עם איתמר שהיה זה אחד מ"ה"מפגשים.

הלוואי וירבו מפגשים כאלו.

שיהיה חג שמח (אני לא אגיד כשר) לכולם,

רזי.

איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה - העוגה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה אחד המפגשים היותר הטובים. כל הכבוד לחברים מהצפון שכיבדו אותנו בנוכחותם! תודה מיוחדת לאיתמר על הארגון, (הראיון עם המדבקות גדול, זה עוזר מאוד!) וכמובן למנגליסט, למרות שבאתי מאוחר ולא הספקתי להנות יותר מדי מעבודתו.

יונתן, יש לך סאב מצויין!

פיג'ו 2008 82כ"ס ידנית, 2014, עגלה נגררת ומעשנת בשר ענקית!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...