Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצמד קשה ומיסב גמור בסקודה פיליסיה- איזה חברות לקנות? [כותרת נערכה]

נמו הסטלן
שימו לב! השרשור הזה בן 6224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מקווה שהכותרת טובה:)

האוטו: סקודה פליסיה 95

מנוע 1.3 131 אלף קילומטר.

טוב נתחיל,

נסעתי היום למכונאי שלי אחרי שהקלאצ' נהיה ממש קשה בזמן האחרון.

לפני שבועיים ככה הייתי אצלו, והוא שימן לי אותו וכל זה, ואמר לי שאם הוא יחזור להיות קשה אז שאני יחזור אליו,

כמובן שהבעיה חזרה, והיום הוא אמר לי לקנות כבל קלאצ'.

עכשיו גם גיליתי שכשהאוטו היה תחת טיפול של אמא שלי(כבר לא טוב) אז היה בעיה בקלאצ לפני 3 שנים בערך והיא אמרה שהיא החליפה שם דיסק גדול כלשהו היא לא יודעת מזה היה.:-o נשים..

בעיה נוספת שיש באוטו, זה מיסב גלגל שמאלי קדמי, במהירויות גבוהות בנגיעות קלות בהגה לכל צד יש רעש 'רטט' חזק מכיוון הגלגל\מנוע. אני צודק בזה שהבעיה פה היא מיסב?

לפי תשובות שניתנו לי בנושא הקודם ששאלתי על בעיה זו (שנפתרה בטיפשות בפנצ'ריה) אמרו לי לקנות מיסב של SKF בעלות של בערך 200 שקל כולל מעמ.

המוסכניק שלי, כמו חבר של ההורים, אמר לי היום לקנות את הכבל קלאצ' וגם מיסב קדמי, ולפי מה שקראתי כשעשיתי חיפוש כשמחליפים קלאצ' זה בא עם מיסב? אני קצת מבולבל לגבי זה.

תעזרו לי בבקשה.

תגובות והערות על כל דבר יתקבלו בברכה.

תודה ויום טוב.

סיימון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התשובה.

כבר התחלתי לחשוב שכתבתי לא מובן.

דרך אגב אני מבאר שבע.

אני יעשה סיבוב בין המוסכים מחר, יעשה קצת בירור מחירים. אז אתה אומר ששווה לשאול גם על עלות של מיסב SNR וFAG?

אם תוכל בבקשה לענות לי על השאלות הנוספות ששאלתי למעלה.

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוספת קטנה.רצוי לרכש מיסב בחנות יעודית ולא במוסך כדי להוריד עלויות.

אפשרות א.שהמוסך יגדיר את המיסב.

ב.אם תוכל למדד קוטר חיצוני +פנימי +רוחב אומר לך איזה מיסב לקנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי עידכון קל.

קניתי מיסב של SKF אחרי דיבור קל עם המוכר קניתי ב150. מחיר די טוב בהשוואה לאחרים. ובכלל המצב של המיסבים בדרום על הפנים. מזל שאני רשום בפורום הזה.

וכבל קלאצ' קניתי גם 70 שקל, יש לי שאלה קטנה כתוב על הפתקית שמצורפת לכבל ככה:

SKODA FELICIA DS all

הDS אומר שזה מתאים לדיזל או מה?

אני יצטרך להסחב לשם עוד פעם ולהחליף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי עשית סלט מהכל.

לקלאץ' יש מיסב לחץ. בדר"כ כשמחליפים קלאץ' מחליפים אותו. הוא כלול בסט קלאץ.

בעיית הרעש שאבחנו אצלך ממיסב הגלגל איננה קשורה למיסב של הקלץ' בשום צורה. לא ברור איזה מיסב קנית.

בכל מקרה אני מקווה שגם לא קנית כבל קלאץ' סתם, והבעיה היא בכלל בקלאץ' שהקפיץ שלו נהיה קשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל זה שאלתי פה. אבל לא ענו לי משום מה.(לחלק מהשאלות)

חבר שקצת מבין בעניין בדק את הקלאצ' והקלאצ' בסדר לא מחליק או משהו פשוט קשה. אז הבעיה היא בכבל עצמו.

עכשיו שאלה ראשונה: כתוב על הכבל קלאצ' על הדף שמצורף איתו ככה: SKODA FELICIA DS all

הDS מסמן שזה בשביל דיזל?

וקניתי מיסב לגלגל לא לקלאצ'. עשיתי חיפוש לפני ששאלתי פה, וכבר די הבנתי מה הולך עם מה.

אבל תודה בכל זאת.

אני ישמח לקבל תשובה גם לגבי השאלה שלי פה.

תודה רבה וחג שמח לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...